ساخت بازی یا انیمیشین ریاضی

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من می خوام سال تحصیلی جدید ریاضی رو از اون حالت خشک کلیشه ای تدریس در بیارم.
مثلاً برای عدد نویسی و آموزش جدول ارزش مکانی از بازی ها یا انیمیشن استفاده کنم.یه مثال خیلی ساده می زنم:
فرض کنید می خواهیم یه قطار داشته باشیم که نقش جدول ارزش مکانی رو داره و فعلاً دو تا واگن بیشتر نداره(یعنی دهگان)از اولین ایستگاه که رد بشه عدد ده در اون اعداد داخل قطار ضرب میشه و یه واگن جدید به قطار اضافه میشه.حالا قطارمون (جدول ارزش مکانیمون)تا صدگان واگن داره.
بخواهم اینو انجام بدم با چی کار می کنم که فارسی رو پشتیبانی کنه و یه سری شکل و قیافه و آدمک پیشفرض هم داشته باشه؟یونیتی خوبه؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یونیتی زیادیه به نظرم و خوب فارسی هم به صورت پیشفرض نداره و خیلی باید ور بری باهاش. کلا واسه فارسی کمی مشکل داری و بهترین گزینت اینه که متن ننویسی کلا، جاش متن رو توی فوتوشاپ به صورت عکس در بیاری و از اون استفاده کنی. واسه خود انجین هم یه نگاهی به Game Maker یا Construct بزن، انجین های ساده ای هستن و کارت رو راه میندازن.

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام
من می خوام سال تحصیلی جدید ریاضی رو از اون حالت خشک کلیشه ای تدریس در بیارم.
مثلاً برای عدد نویسی و آموزش جدول ارزش مکانی از بازی ها یا انیمیشن استفاده کنم.یه مثال خیلی ساده می زنم:
فرض کنید می خواهیم یه قطار داشته باشیم که نقش جدول ارزش مکانی رو داره و فعلاً دو تا واگن بیشتر نداره(یعنی دهگان)از اولین ایستگاه که رد بشه عدد ده در اون اعداد داخل قطار ضرب میشه و یه واگن جدید به قطار اضافه میشه.حالا قطارمون (جدول ارزش مکانیمون)تا صدگان واگن داره.
بخواهم اینو انجام بدم با چی کار می کنم که فارسی رو پشتیبانی کنه و یه سری شکل و قیافه و آدمک پیشفرض هم داشته باشه؟یونیتی خوبه؟
ایدت خیلی جالب و مفیده . دمت گرم .
اگه خواستی ، کار های گرافیکیت رو بده من انجام بدم . :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر