Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
منم بازیو گذاشتم کنار دیگه... مچمیکینگ و چیت و سرور و همه چی ریخته به هم بازیو (یه مدت عالی شده بود دوباره خرابش کردن)

اینترنت خودمونم درد بالاتر از بلا شده... هی دی سی میشی اعصابت داغون میشه.

تا موقعی که مشکل مچ میکینگ درست نشه دیگه بازی نمیکنم.
مشکل مچ مکینک درست بشه>؟
نه واقعا شما الان انتظار داری مشکل مچ مکینگ بازی درست بشه؟
اگر قرار بود درست بشه همون اوایل عرضه باید درست میشد
من از بتا دارم بازیش میکنم
به جرات میگم اون اوایل یکی از برترین بازی های انلاین بود
تا این که یوبیسافت دستی دستی با هر اپدیت میرید توش:))
الان بازی بشدت نابوده
اقا ما اینترنتومون ریده چرا اجنبی ها رو میندازه بیرون؟؟؟ !!! 1000 دفعه با پلیر های اورپایی، اسیایی و امریکایی بازی کردم اونا هم مشکل تایم اوت و کرش شدن بازی رو داشتن
مشکل مچ مکینگ بازی هم بهش اضافه کن
یک سری پلیر سینوسی و مغز خراب هم بهش اضافه کن
باگ های مرخرف و تو بخش رایانه چیتر ها و خود سرور های بازی که کلا ابشون قطعه

به حرات میگن بازی نابوده
رنک بازی شده مزخرف ترین و چرت ترین رنک یک بازی
هر چی مپ اروجینال خود بازی رو بود قشنگ ریده بهشون با این تغییرات مزخرف
هر سیزن با یک مپ مزخرف و فوق چرت اذیتمون میکرد

بعد 3 سال بازی کردن این بازی توصیه میکنم کلا دور ور باری نرید
چون چیزی جز اعصاب خوردی و عصبانیت و زخم روحی هیچی نصیبتون نمیشه!!
اشتباه فکر میکردم میگفتم یوبیسافت با این بازی داره مثل وارکرافت بلیراد پیش میره...
یعنی من پابجی رو بازی کردم، مزخرف تر چرت تر و لگ داشتن بیش از حد تو اون بازی رو هیچ کی نداره ولی بازم مثل سرور های یوبی هر 5 دقیقه یکبار نمیدازه بیرون
البنه از حق نگزریم پلیر های میلیونی اون کجا و 3-4 هزار تای این کجا:)):|
بهتره منتظر بتلفیلد 5 بمونیم هممون
فاتحه این بازی تمومه
:|

• Like
Reactions: ps34 and B20EAST

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
مشکل مچ مکینک درست بشه>؟
الان بازی بشدت نابوده
اقا ما اینترنتومون ریده چرا اجنبی ها رو میندازه بیرون؟؟؟ !!! 1000 دفعه با پلیر های اورپایی، اسیایی و امریکایی بازی کردم اونا هم مشکل تایم اوت و کرش شدن بازی رو داشتن

به حرات میگن بازی نابوده

اشتباه فکر میکردم میگفتم یوبیسافت با این بازی داره مثل وارکرافت بلیراد پیش میره...
یعنی من پابجی رو بازی کردم، مزخرف تر چرت تر و لگ داشتن بیش از حد تو اون بازی رو هیچ کی نداره ولی بازم مثل سرور های یوبی هر 5 دقیقه یکبار نمیدازه بیرون
فاتحه این بازی تمومه
با احترام تمام ولی با کلیت حرف هات مخالفم. در اینکه این چند وقته کرش کردن و باگ مچ میکینگ بیشتر شده قبول ولی بازی هنوز هم یکی از بهترین بازی های آنلاین تو سبک خودشه و من هم مثل شما به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم بیاد سمت این بازی چون دیگه نمی تونه بگذارش کنار و میشه تمام زندگیش!!!
به نظر من شما بهتره شرکتی که ازش خدمات اینترنت رو میگیری عوض کنی تا اینقدر مشکل نداشته باشی راستش بعضی دوستان من که از مخابرات یا اینترنت همراه استفاده میکنند مثل شما با مشکلات زیادی درگیرند در حالی که من و دوستان دیگه تنها در صورت کرش کردن بازی لفت میخوریم ولی باگ مچ میکینگ وقتی اسکواد میشیم گاهی اوقات اذیت کننده میشه مثل قفل شدن رنک که مجبوریم یک خودکشی دسته جمعی تروریست هانت ران کنیم تا قفله رنک بره

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
با احترام تمام ولی با کلیت حرف هات مخالفم. در اینکه این چند وقته کرش کردن و باگ مچ میکینگ بیشتر شده قبول ولی بازی هنوز هم یکی از بهترین بازی های آنلاین تو سبک خودشه و من هم مثل شما به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم بیاد سمت این بازی چون دیگه نمی تونه بگذارش کنار و میشه تمام زندگیش!!!
به نظر من شما بهتره شرکتی که ازش خدمات اینترنت رو میگیری عوض کنی تا اینقدر مشکل نداشته باشی راستش بعضی دوستان من که از مخابرات یا اینترنت همراه استفاده میکنند مثل شما با مشکلات زیادی درگیرند در حالی که من و دوستان دیگه تنها در صورت کرش کردن بازی لفت میخوریم ولی باگ مچ میکینگ وقتی اسکواد میشیم گاهی اوقات اذیت کننده میشه مثل قفل شدن رنک که مجبوریم یک خودکشی دسته جمعی تروریست هانت ران کنیم تا قفله رنک بره
شما یه سوییچ پروفایل کنین نیازی نیست دست جمعی جایی برید :))) حل میشه قفله

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
مشکل مچ مکینک درست بشه>؟
الان بازی بشدت نابوده

به حرات میگن بازی نابوده

فاتحه این بازی تمومه
حالا این جورم که شما میگی نیست :D وضعیت بازی رو PC که خیلی خوبه از نظر تعداد پلیر الان تو استیم چهارم هست تازه Uplay حساب نشده.
وضعیت رو کنسول ها فاجعه هست پلیر بیس شدیدا اومده پایین به نظرم بازم مقصر اصلی خود UBI هست. بازی رو زیادی جدی گرفته هر اپدیت
میاد تغیراتی میده که هیچکی نمیخواد.ولی خب هر بازی یه عمری داره.عمر R6 به پابان داره میرسه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: H^D^ and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
مشکل مچ مکینک درست بشه>؟
الان بازی بشدت نابوده

به حرات میگن بازی نابوده

فاتحه این بازی تمومه
حالا این جورم که شما میگی نیست :D وضعیت بازی رو PC که خیلی خوبه از نظر تعداد پلیر الان تو استیم چهارم هست تازه Uplay حساب نشده.
وضعیت رو کنسول ها فاجعه هست پلیر بیس شدیدا اومده پایین به نظرم بازم مقصر اصلی خود UBI هست. بازی رو زیادی جدی گرفته هر اپدیت
میاد تغیراتی میده که هیچکی نمیخواد.وای خب هر بازی یه عمری داره.عمر R6 به پابان داره میرسه :D
من دقیقا 35 روز پیش برای این بازی فاتحه ختم صلوات گرفتم توی این تاپیک ولی شما انگار یک ماه دیرتر اومدید مراسمش:D به هر حال از مشکلات که بگذریم بازی ۳سال از عمرش گذشته و هرچقدرم اپراتور و مپ جدید بده نمیتونه از حالت کهنگی درش بیاره چون تا الان ملت تمام روش های کشتن،تخریب،نفوذ و... با همه سبک اپراتوری هزاران بار تجربه کردن و خسته شدن.
رو pc به خاطر چیت هنوز پلیرهاش زیادن ولی روی کنسول اصلا فاجعه شده تعداد بازیکن هاش

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
من با اینترنت موبایل بازی میکنم، اصلا با اینترنت مخابرات بازی نمیکنم، پینگم رو اینترنت موبایل 120 هست، تایم اوتی نیست، لگ ندارم، صد برابر بهتر از اینترنت مخابرات هست، اصلا هم من نیافتادم بیرون، اگر هم افتادم بخاطر مشکلات سرور های یوبی بوده، بعدش شما میگی برای ما هست این مشکل تو متن اشاره کردم هزاران نفر این مشکل تایم اوت شدن سرور ها رو دارن، از اروپا بگیر تا اسیا و امریکا ، اصلا شما بوده یک دست بازی کنی یک نفر لیو نده؟ اینا بخاطر مشکلات سرور هست که تایم اوت میشن، شخصا بعضی از دوستای خارجی خودم رو دیدم همون اول بازی میرن بیرون بهشون میگم چرا برنمیگردی میکن خاستم برگردم ولی 8 مین بن شدم!!!!!!

در مورد اون دوست عزیز که میگه وضعیت PC بهتر من بهش میگم دوست من کاملا در اشتباه هستی!!!! اولش همه نسخه های استیم وصل میشن به نسخه UPlAY یعنی هر چی تو استیم هست برای خود UPLAY هست، دوم این که وضعیت نسخه ؟PC فاجعه است، الان نزدیک 5-6 نوع مختلف چیت و ESP اومده و دارن با هم رقابت میکنن ||||||||||||||||||: تازه خیلی هم گرونه ولی خیلی از بچه پولدار ها هستن که میرن میخرن شخصا هر 2-3 بازی یک چیتر دیدم که ریده شده به رنکم -_____- اکثرا تموم پلیر های قدیمی بازی رو ترک کردن با هر کی و هر چی پلی میدی با این که لولشون 100 هست ولی اصلا بازی سرشون نمیشه، ولله ما هم قبلا رنک بازی میکردیم، این همه نوب صفتی و پلیر احمقانه نبود، این بازی پلیر های اصلیشو از دست داده یک مشت نوب جاشونو پر کردن واسه همین دیگه عمرش تمومه... هر بازی که پلیر های اصلیشو از دست بده برای سطل زباله خوبه

• Like
Reactions: Lions Gate and ps34

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
اینجا چرا همه انقدر عصبی شدن؟ :D دیگه سه ساله از عرضه ی بازی گذشته بهتره بیخیال جدی گرفتن بازی بشید! منکه خودم فقط به خاطر دوستان و پر کردن زمان بازی میکنم وگرنه دیگه اصلا جدیش نمیگیریم! همین سیزن دیروز شمردم حداقل 11 تا بازی رو بردم ولی امتیازشو نگرفتم(به خاطر قطع شدن تو لحظات آخر) یا الانم خیلی از بازیارو به خاطر لفت خوردن هم تیمی ها میبازم ولی دیگه بیخیالش شدم. اگه همین اتفاقات یه سال پیش می افتاد احتمالا یکی دوتا دسته میشکوندم!
ولی نمیتونم منکر اینم بشم که این بازی هنوز برام جذابه و هیچ بازی دیگه ای نتونسته جاشو بگیره!
این لفت خوردنا هم خیلی زیاد شده نمیدونم خودشون لغت میدن یا سرورا پرتشون میکنه بیرون ولی هرچی که هست خیلی زیاد شده!

• Like
Reactions: pedram13

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,294
نام
مــاکــان
از روز عرضه این بازی خیلی ها منتظر بودن میگفتن " چندماه دیگه از دور خارج میشه، سال بعد میشه و فلان..."
مشکل سرور و... تو هربازی آنلاین دیگه ای هم وجود میاد، حالا درسته که سرورهای یوبی در مقایسه با EA داغون هست اما کیه که منکر بشه ساپورت یوبی برا این بازی فوق العاده بوده و تو این چند سال واقعا بازی تونستن تازه و پرنفس نگه دارن؟
فرمول این بازی جوری هست که اگه هیچ اپراتور خاصی برای بازی طراحی نمیشد و بازی فقط شامل سربازها (Recruit) میشد بازهم این جمله
" بازی تکراری شده و داره میمیره" نمیتونست به بازی بچسبه.

در مورد اینکه همه اپراتورها تکراری شدن و همه راههای کشتن و تخریب و... آخه این چه حرف غیر منطقیه؟
مگه کانتر که از عمرش نزدیک به 20 سال میگذره که هیچ نوع اپراتور و اسلحه جدیدی براش میاد ونه محتوای خیلی خاصی، چرا اینقدر طرفدار و پلیر داره؟ بخاطر چیت؟ (الیته چیتر داره ولی این جزو DNA بازی آنلاین تو PC هست و چیز جدیدی نیست)
چرا LOL/Dota هرسال دارن پلیر جدید پیدا میکنن و هرسال بزرگتر از قبل میشن؟
R6 چه فرقی با اون بازیها داره؟
اگه LOL/DO2/CS رنگ کهنگی گرفتن مطمئن باشین برای R6 هم پیش میاد، اما اگر این حقیقت وجود خارجی نداره، پس بر چه اساسی این حرف هی تکرار میشه؟

تعداد طرفدار زیاد رو PC هم دلیلش چیت نیست، بلکه بخاطر اینکه مگه ما چندتا شوتر رقابتی هاردکور (با استانداردهای E-Sport) داریم؟
چندین ساله که فقط کانتر این خلا پر میکرد و حالا بطور همزمان R6 ، باقی از قبیل COD/BF و امثالهم (اگه نگیم آرکید) رده های پائینتری از هاردکور بهشون میشه نسبت داد و استودیو سازنده هم برای اون بازیها عمر مفید در نظر میگیره.
برای COD شاید 12 تا 18 ماه و BF شاید 24 تا 30 ماه، بعد اون انتظار دارن که پلیرها به نسخه جدید سوییچ کنن، حالا یکسری بیخیال بازی جدید میشن در عین حال پلیرهای جدید هم اضافه میشن.

اما وقتی استودیو خودش میگه برنامه بلندمدت برای بازی داره، هدفشون رقابت با کانتر هست، تو این 3سال هم اینو ثابت کرده، چرا هنوز بچه ها جور دیگه ای فکر میکنن؟

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
اینکه گفتید آمار گیمرها رو کنسول ها اومده پایین صحیح نیست یا بهتره بگم من که رو PS4 این احساس رو ندارم! در کل سعی کنید با دوستاتون بازی کنید و از با هم بودن لذت ببرید در کنارش یک نیم نگاهی هم به رنک آپ و بهبود مهارت هاتون داشته باشید ولی بردن به هر قیمتی و باختن با سرزنش و فحاشی جز اعصاب خردی چیزی براتون نداره!
دیروز برای اولین و آخرین بار با یکی از ایرانی ها که تو لیست فرندهام بود هم بازی شدم میخوام بگم چقدر یک نفر میتونه تاکسیک باشه! دفعه اول اومد دو تا از هم تیمی ها رو به خاطر اینکه می خواستند یکی از دیوارهای سکیور رو رینفورس کنند و اون نمی خواست با شات گان داون کرد ولی باز ریوایوشون کرد راند بعد اومد باز به خاطر همون قضیه یکیشون رو نفله کرد و این شد شروع تیم کیل و لفت خوردن و به فاک رفتن اون مچ. یکی نیست بگه آقای با شعور خب تاکتیکت رو عوض کن حالا میخوای یک سوراخ تو اون دیوار درست کنی تا شاید یک نفر بیاد و بزنیش در حالی که همون دیوار میتونه بشه پاشنه آشیل تیم.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اینکه گفتید آمار گیمرها رو کنسول ها اومده پایین صحیح نیست یا بهتره بگم من که رو PS4 این احساس رو ندارم! در کل سعی کنید با دوستاتون بازی کنید و از با هم بودن لذت ببرید در کنارش یک نیم نگاهی هم به رنک آپ و بهبود مهارت هاتون داشته باشید ولی بردن به هر قیمتی و باختن با سرزنش و فحاشی جز اعصاب خردی چیزی براتون نداره!
دیروز برای اولین و آخرین بار با یکی از ایرانی ها که تو لیست فرندهام بود هم بازی شدم میخوام بگم چقدر یک نفر میتونه تاکسیک باشه! دفعه اول اومد دو تا از هم تیمی ها رو به خاطر اینکه می خواستند یکی از دیوارهای سکیور رو رینفورس کنند و اون نمی خواست با شات گان داون کرد ولی باز ریوایوشون کرد راند بعد اومد باز به خاطر همون قضیه یکیشون رو نفله کرد و این شد شروع تیم کیل و لفت خوردن و به فاک رفتن اون مچ. یکی نیست بگه آقای با شعور خب تاکتیکت رو عوض کن حالا میخوای یک سوراخ تو اون دیوار درست کنی تا شاید یک نفر بیاد و بزنیش در حالی که همون دیوار میتونه بشه پاشنه آشیل تیم.
واقعا همین طوره درست سوراخ کردن بین بمب ها و سکیور ها یک جاهایی جواب میده ولی خیلی جاها پاشنه تیم میشه یعنن یه چه که یادمیگیرن میخوان همه جا استفاده کنن والا :D
مثلا تو مپ کلاب دیوار جلو راه پله رو میزنن بعد طرف مقابل دقیقا از اونجا خودمون رو میزنه خو لامصب توکه نمیتونی خط نگه داری و وول میخوری برا چی سوراخ میکنی !!!! رین هم کنی دیمیج میزنن یا میکشن :|
البتهیه عده دیگه هم هستن انتی گجت و میزنن کجت های هم تیمی رو نابود میکنن اینا هم مسلمون نیستن :D

• Like
Reactions: B20EAST

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
تجربه‌ی بیش از ۱۰ سال مولتی‌پلیر به‌من اینو میگه:
کلا ۲ دسته پلیر هستن. کسایی که اولویت براشون لذت هست، کسایی که رقابت رو اول همه چیز میدونن.
قضاوت در مورد هر دسته و برچسب زدن درست نیست. اگه دسته‌های مخالف توی بازی‌هایی مثل رینبو یه تیم بشن، همه عذاب میکشن.
اگه دیدین هم‌تیمی‌ها مخالف شما هستن، کلاً بیخیال بشین. اگه هم‌تیمی موافق پیدا کردین هم (خارجی یا ایرانی) که احتمالاً مسیر یه دوستی کوتاه یا بلندمدت هموار میشه.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان کسی حوصله داره کمکم کنه؟!
من سنس کنترلر رو از حالت دیفالت بعد از دو سال میخوام تغییر بدم
چچن هرکیو میبینم میگه چجوری بازی میکنی ؟ کنده حالت دیفالتو بازیتو خراب میکنه و اکثرا تا ب خودم میجنبم میکشنم جدا از بحث پینگ لذا به خفت کردن و کمپیدن تو بیس بسنده میکنم
کسی هست کمک کنه چه تنظیمات سنسی برای دسته اکس باکس بذارم و چجوری تمرین کنم که پیشرفت کنم؟! چه تمریناتی میکنن حرفه ایا که بازیشون بهتر میشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان کسی حوصله داره کمکم کنه؟!
من سنس کنترلر رو از حالت دیفالت بعد از دو سال میخوام تغییر بدم
چچن هرکیو میبینم میگه چجوری بازی میکنی ؟ کنده حالت دیفالتو بازیتو خراب میکنه و اکثرا تا ب خودم میجنبم میکشنم جدا از بحث پینگ لذا به خفت کردن و کمپیدن تو بیس بسنده میکنم
کسی هست کمک کنه چه تنظیمات سنسی برای دسته اکس باکس بذارم و چجوری تمرین کنم که پیشرفت کنم؟! چه تمریناتی میکنن حرفه ایا که بازیشون بهتر میشه

Vertical 27
Horiz 55
ADS 40
dead zone 5
dead zone 5

ببین این قضیه بستگی به خودت داره و باید عادت کنی بهش، ولی اگه بتونی سنس های بالارو کنترا کنی بازیت بهتر میشه

کم کم حساسیت افقی رو ببر بالا

• Like
Reactions: m3rdak and MO021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر