The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
بازی رو بالاخره گرفتم دیشب. داشتم پست های دوستان رو میخوندم تعجب کردم میگین بازی ترسناک نیست.چپتر دوم بازی خیلی واسه من وحشناک بود با اینکه اتفاق خاصی
نمی افته ولی واقعا اتمسفیر وحشناکی داره.بازی از نظر فنی خیلی خیلی پیشرفت داشته نسبت به نسخه اول.درضمن بازی به اون صورت اوپن ورلد نیست بیشتر حالت
سند باکس داره.یه نکته ای که من خیلی خوشم اومد این بود که هر خونه یه ساختمونی که تو بازی هست یه طراحی و دیزاینی پشتش هست همینجوری بیخود نزاشتن
که بخوان بگن اره بازی اوپن ورلد هست.
ساعت 2 صبح داشتم بازی میکرم رسیدم اینجا پشمام ریخت :|

turb_maxresdefault.jpg

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
من بازی رو گرفتم دیشب. داشتم پست های دوستان رو میخوندم تعجب کردم میگین بازی ترسناک نیست.چپتر دوم بازی خیلی واسه من وحشناک بود با اینکه اتفاق خاصی
نمی افته ولی واقعا اتمسفیر وحشناکی داره.بازی از نظر فنی خیلی خیلی پیشرفت داشته نسبت به نسخه اول.درضمن بازی به اون صورت اوپن ورد نیست بیشتر حالت
سند باکس داره.یه نکته ای که من خیلی خوشم اومد این بود که هر خونه یه ساختمونی که تو بازی هست یه طراحی و دیزاینی پشتش هست همینجوری بیخود نزاشتن
که بخوان بگن اره بازی اوپن ورد هست.

turb_maxresdefault.jpg
از رزیدنت اویل بازی مثل تو بعیده که اینقدر دیر سمت این شاه کار رفتی:D خب بازی واقعا ترسناک نیست فقط اتمسفر فوق العاده ای داره.کاگردان بازی هم بارها گفته ترس این بازی به صورت روان شناختیه نه جامپ.
توی مپ حتما خونه ها رو خوب بگرد چون هم خط داستانی فرعی مهمی دارن و حقایق مهمی اشکار میکنن و از همه مهمتر اسلحه هایی بدست میاری که به هیچ عنوان اگر گشت و گذار نکنی توی خط داستان اصلی بدستشون نخواهی اورد.
نیمه اول بازی که سندباکس هست و میچرخی ولی نیمه دومش کاملا خطی میشه و از سندباکس خارج و اینقدر چپترهای پایانی بازی سوپرایز پشت سوپرایز میشی که کف کنی.بازیش فوق العادست من ۳بار پشت هم تمومش کردم.نیوگیم پلاس هم داره.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
از رزیدنت اویل بازی مثل تو بعیده که اینقدر دیر سمت این شاه کار رفتی:D خب بازی واقعا ترسناک نیست فقط اتمسفر فوق العاده ای داره.کاگردان بازی هم بارها گفته ترس این بازی به صورت روان شناختیه نه جامپ.
توی مپ حتما خونه ها رو خوب بگرد چون هم خط داستانی فرعی مهمی دارن و حقایق مهمی اشکار میکنن و از همه مهمتر اسلحه هایی بدست میاری که به هیچ عنوان اگر گشت و گذار نکنی توی خط داستان اصلی بدستشون نخواهی اورد.
نیمه اول بازی که سندباکس هست و میچرخی ولی نیمه دومش کاملا خطی میشه و از سندباکس خارج و اینقدر چپترهای پایانی بازی سوپرایز پشت سوپرایز میشی که کف کنی.بازیش فوق العادست من ۳بار پشت هم تمومش کردم.نیوگیم پلاس هم داره.
این لعنتی رو من روز اول میخواستم بگیرم ولی همه جا ریجن 2 داشتن :-? چون میدونم بعدا DLC براش میدن میخواستم حتما ریجن ALL باشه.یه مدت از ذهنم پاک شد
تا اینکه دیشب دیگه همون ریجن 2 گرفتم :|. ولی جدا از اینا بازی فوق العاده ای هست انتظار داشتم بازی خوبی باشه ولی نه در این حد :D

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بازی رو بالاخره گرفتم دیشب. داشتم پست های دوستان رو میخوندم تعجب کردم میگین بازی ترسناک نیست.چپتر دوم بازی خیلی واسه من وحشناک بود با اینکه اتفاق خاصی
نمی افته ولی واقعا اتمسفیر وحشناکی داره.بازی از نظر فنی خیلی خیلی پیشرفت داشته نسبت به نسخه اول.درضمن بازی به اون صورت اوپن ورد نیست بیشتر حالت
که بخوان بگن اره بازی اوپن ورد هست.

turb_maxresdefault.jpg
استفاده از هدست هم تاثیر گذار
چند شب پیش داشتیم فیلم ITرو میدیدم با خودم گفتم اینکه ترسناک نیست بعد ده دقیقه هدست گذاشتم رو گوشم کلا نظرم عوض شد D:

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
این ساند ترک زیبای چپتر 16 تقدیم به شما عزیزان :D

4_5949533395867419140.mp3

ترس واقعی بازی The Evil Within 2 زیر سطح آن پنهان است | گیم شات
این مقاله هم به نظرم جالب اومد

باعث و بانی ترجمه ی این مقاله در وبسایت گیم شات خودم بودم!چندین بار مقاله را خونده بودم و میدونستم چه کیفیتی داره.به همین دلیل پیشنهاد دادم و قبول کردن!<:-P

کلا این مقاله یک نکته ای داره که حرف یکی از رفقا که نزدیک به یک سال پیش بهم گفت را تداعی میکنه!<:-P

@uriel به بنده گفتند که میکامی یک نماد شناس فوق العادس.من سرسری ازش عبور کردم و گفتم بی خیال!:pتا اینکه این مقاله را خوندم.این قسمتش هاش جالبه:p

استم را نیز می‌توان یکی از آن انعکاس‌های تکان‌دهنده‌ی علمی-تخیلی از تکنولوژی کنونی بشر دانست.=P~

همچنین شرکتی که پشت استم قرار دارد یعنی موبیوس، نماد بی‌اعتمادی ما نسبت به سازمان‌ها و شرکت‌هاست.=((

برای استفانو ولنتینی، استم یک ابزار فرهنگی به حساب می‌آمد. او و موبیوس این سیستم را راهی برای کسب قدرت و کنترل افراد می‌دانستند. برای کارکنان موبیوس، این یک شغل و برای سایکس، راهی برای خروج و برای سباستین و خانواده‌اش، ویران‌کننده‌ی همه‌چیز بود.=D>

برای روویک، خالق استم و فردی نه چندان درست در هر صورت، این ماشین وسیله‌ای بود برای اینکه با خواهر مرده‌اش به عنوان تنها کسی که برایش حائز اهمیت بود ارتباط برقرار کند.=((

استم برای هر کدوم نماد یک چیز هست!علاوه بر این خود استم و شرکت موبیوس هم نماد چیزهایی در دنیای فعلی ما هستند:-"

کلا میکامی کارهاش یک سری ویژگیهای خاص داره مثل همین بحث نماد شناسی یا چیزهایی مثل معماری گاتیک، هیولاهای پرداخته شده، منابع محدود و سکانس‌های شوکه کننده و شخصیت‌های مونث چند لایه و قدرتمند زن!

این قسمت مال سایت گاردین بود:-"

Aside from gothic architecture, lumbering monsters, sparse resources and jump shock, Mikami’s games have always been known for something else: strong female characters. The likes of Jill Valentine and Claire Redfield fought alongside their male counterparts in the Resident Evil games, dressed in similar combat fatigues, rarely succumbing to the usual overtly sexualised stereotypes.

خلاصه استاد عزیز پادشاه نمادشناسیه:*:-":-":-":-"

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بازی نسبت به نسخه اول به نظر من افت محسوسی رو داشت
به نظرم بیشتر میشد به عنوان یه بسته الحاقی برای نسخه اول در نظرش گرفت
داستان بازی به شدت وابسته و وامدار نسخه اول بود و مکانیزمهای بازی و المانهاش و حتی اسلحه ها هم تغییرات آنچنانی نکرده بودن

• Like
Reactions: AMIRXBOX1

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
اتفاقا داستان از شماره قبلی که گنگ بود خیلی بهتر عمل کرده
و اخر بازی آدم احساس رضایت میکنه .
فقط حیف که ترسش از نسخه قبلی کمتر و استرس بازی کاسته شد :( یه سری قابلیت های خوب بازی هم حذف شد من واقعا از سوزوندن دشمنا شماره قبلی خیلی خوشم میومد استرس اینکه دوباره زنده شن خیلی بد بود .:D این بزرگ شدن محیط بد نبود ولی اگه مثل نسخه قبلی بود بیشتر دوست میداشتیم .
البته من یه خورده پشیمونم روی درجه سختی survival تموم کردم یعنی به شدت آسون بود نسخه قبلی شاید بالا 150 بار مردم ولی اینجا شاید 5 یا 6 بار . واقعا چی بود دم به دقیقه میمردی $-)

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
اتفاقا داستان از شماره قبلی که گنگ بود خیلی بهتر عمل کرده
و اخر بازی آدم احساس رضایت میکنه .
فقط حیف که ترسش از نسخه قبلی کمتر و استرس بازی کاسته شد :( یه سری قابلیت های خوب بازی هم حذف شد من واقعا از سوزوندن دشمنا شماره قبلی خیلی خوشم میومد استرس اینکه دوباره زنده شن خیلی بد بود .:D این بزرگ شدن محیط بد نبود ولی اگه مثل نسخه قبلی بود بیشتر دوست میداشتیم .
البته من یه خورده پشیمونم روی درجه سختی survival تموم کردم یعنی به شدت آسون بود نسخه قبلی شاید بالا 150 بار مردم ولی اینجا شاید 5 یا 6 بار . واقعا چی بود دم به دقیقه میمردی $-)

داستان قسمت اول شاهکار بود.منتهی گنگی داستان به خاطر نداشتن DLC اساینمنت در ابتدای عرضه بازی بود.وگرنه داستان قسمت اول یک سر گردن بالاتر از دو بود

اوه اوه اینا را:x:x:x:x

IMG_20181001_195853_313.jpg
IMG_20181001_195615_904.jpg

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
من بازی رو چند ماه پیش تموم کرده بودم.دو روز قبل هوس کردم رو درجه سختی classic mode برم واقعا پشیمان شدم خیلی خیلی سخته و پدر آدمو درمیاره:D:Dاز دارک سولز بیشتر زجر میکشه آدم:Dدر مورد بازی درسته دیره ولی به نظرم بر خلاف نظر دوستان محیطهای بزرگ بازی خودش ترس خاصی رو ایجاد کرده.شاید باعث کمتر شدن صحنه های جامپ اسکِیر شده ولی چون این بازی دویدن نامحدود نداره و دشمنان بازی هم قشنگ تو مپ بزرگ بازی پخش شدن آدم هر لحظه استرس داره و میترسه که گله دشمن جلوت سبز بشه و به خاطر محدود بودن قابلیت دویدن پدر آدم درمیاد تا به safe house برسه:Dبخصوص وقتی روی آخرین درجه سختی بازی، پلی کنی اسکیل ها هم حتی محدود تر میشن و پدر آدم درمیاد:Dاتمسفر بازی هم خارق العاده بود و وقتی به مراحل آخر بازی(بخصوص چپتر آخر)میرسی یه حالت دپرس گونه ای میشی به خاطر تموم شدن بازی.تنها مشکلی که من دیدم هوش مصنوعی دشمنان نسبت به همراه سباستین تو یکی از مراحل وسط بازی بود و البته یکم چرخاندن صفحه تو بازی کنده و فک کنم عمدا و به خاطر ترس بیشتر این کارو کردن(چون وقتی با کلت لیزردار کار میکردم خیلی خیلی روان تر صفحه میچرخید).در کل بازی عالیه

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من بازی رو چند ماه پیش تموم کرده بودم.دو روز قبل هوس کردم رو درجه سختی classic mode برم واقعا پشیمان شدم خیلی خیلی سخته و پدر آدمو درمیاره:D:Dاز دارک سولز بیشتر زجر میکشه آدم:Dدر مورد بازی درسته دیره ولی به نظرم بر خلاف نظر دوستان محیطهای بزرگ بازی خودش ترس خاصی رو ایجاد کرده.شاید باعث کمتر شدن صحنه های جامپ اسکِیر شده ولی چون این بازی دویدن نامحدود نداره و دشمنان بازی هم قشنگ تو مپ بزرگ بازی پخش شدن آدم هر لحظه استرس داره و میترسه که گله دشمن جلوت سبز بشه و به خاطر محدود بودن قابلیت دویدن پدر آدم درمیاد تا به safe house برسه:Dبخصوص وقتی روی آخرین درجه سختی بازی، پلی کنی اسکیل ها هم حتی محدود تر میشن و پدر آدم درمیاد:Dاتمسفر بازی هم خارق العاده بود و وقتی به مراحل آخر بازی(بخصوص چپتر آخر)میرسی یه حالت دپرس گونه ای میشی به خاطر تموم شدن بازی.تنها مشکلی که من دیدم هوش مصنوعی دشمنان نسبت به همراه سباستین تو یکی از مراحل وسط بازی بود و البته یکم چرخاندن صفحه تو بازی کنده و فک کنم عمدا و به خاطر ترس بیشتر این کارو کردن(چون وقتی با کلت لیزردار کار میکردم خیلی خیلی روان تر صفحه میچرخید).در کل بازی عالیه
آقا این حرفارو نزن مارو دلسرد نکن....منتظر یه فرصت هستم بازیو گیر بیارم پوستشو بکنم پلاتش کنم دلم خنک بشه:D
خیلی وقته بازی ترسناک نکردم اینو هر دفعه میخواهم برم بگیرم از ترس پیش خودم حالا وقت هست باشه به فرصت بگیر برو.....این حرفارو که میزنی و از آشناها میشنوم بازی سخته کلا یخ میشه بدنم وقتی فکرشو میخواهم کنم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
آقا این حرفارو نزن مارو دلسرد نکن....منتظر یه فرصت هستم بازیو گیر بیارم پوستشو بکنم پلاتش کنم دلم خنک بشه:D
خیلی وقته بازی ترسناک نکردم اینو هر دفعه میخواهم برم بگیرم از ترس پیش خودم حالا وقت هست باشه به فرصت بگیر برو.....این حرفارو که میزنی و از آشناها میشنوم بازی سخته کلا یخ میشه بدنم وقتی فکرشو میخواهم کنم
سختی نداره ، چون جای سیو 7 تا تا اگه یادم نرفته باشه بهت میده ، زمان بندی سیوات باید دقیق باشه و تا میتونی فقط باید فرار کنیو مهماتتو حروم نکنی ، از رزیدنتای کلاسیک دیگه بدتر نیست که بدون سیو باید تا انتها میرفتی یا فقط با چاقو بازی رو به اتمام میرسوندی .

• Like
Reactions: reza_cowboy

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
اون درجه سخت هست ولی خیلی خیلی سخت نیست:D باید نشانه گیری و زمان بندی ات برای کشتن دشمنان خیلی دقیق باشه تا هم گلوله هات حروم نشه هم بهت ضربه نزنن چون اگه ضربه بزنن دو سوم نوار سلامتی ات خالی میشه:Dولی اگه گیمر old school باشی میتونی بری:Dیه چیز tew 2 که خیلی رو مخ و البته استرس زا هست و بازی رو موفق کرده وجود خط استقامت و محدود بودن دویدنه اگه نبود خیلی راحت میشد آخرین درجه سختی رو رفت

• Like
Reactions: Halo343

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر