Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من اصلا حوصله ندارم لوک کیج یا دفندرز و اینا رو ببینم همون سیزن یک جسیکا جونزم بزور دیدم و دراپ کردم شما که دمبال میکنی الان وضعیت دردویل به چه صورته؟داستان سیزن سه مرتبطه به یکی ازین سریالا یه مستقل ساخته میشه؟من ندیده باشم هیشکدومو میتونم بشینم پای سیزن سه؟

چیز خاصی نیست اما به هر حال می زارمش توی اسپویلر
داستان فصل سوم DD بعد از پایان The Defenders روایت می شه و به طور مستقیم به فصل اول DD مربوطه
خود The Defenders هم در ادامه فصل اول و دوم DareDevil و Iron Fist هست

در نتیجه نه، باید ببینی

-------------------------------------------------------------
فصل دوم Cloak and Dagger برای پخش در بهار 2019 تایید شد

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
ای بابا! این دردویل خیلی دوس داشتم سریالو حیفه بذارمش کنار.کاشکی این مدلی نمیساختنش.ایرون فیست دیگه چیه اونم سوپر هیروﺋه؟
حداقل ترتیب توالی این سریالا رو به من بگو بدونم چکار کنم.الان دو سیزن DD و یک سیزن جسیکا رو دیدم بعدش کدوما میان؟همین ایرونه س یا لوک کیج یا دفندرز؟بترتیب برام ردیفشون کن ببینم چطوری میشه.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ای بابا! این دردویل خیلی دوس داشتم سریالو حیفه بذارمش کنار.کاشکی این مدلی نمیساختنش.ایرون فیست دیگه چیه اونم سوپر هیروﺋه؟
حداقل ترتیب توالی این سریالا رو به من بگو بدونم چکار کنم.الان دو سیزن DD و یک سیزن جسیکا رو دیدم بعدش کدوما میان؟همین ایرونه س یا لوک کیج یا دفندرز؟بترتیب برام ردیفشون کن ببینم چطوری میشه.

DareDevil Season 1
Jessica Jones Season 1
DareDevil Season 2
Luke Cage Season 1
Iron Fist Season 1
The Defenders Season 1
The Punisher Season 1
Jessica Jones Season 2
Luke Cage Season 2

فعلا هم بعد از اینا Iron First Season 2 تایید شده
MCU Netflix Series در حال حاضر بهترین مجموعه سریال سوپر هیرو ای هست که تا به حال ساخته شده
اگر باهاش حال نمی کنی احتمالا با ژانر سوپرهیرو ای کلا مشکل داری، جدا از این که کلا دوز سوپر هیرو ای این سریال ها بالا نیست که اول تا آخر سریال فقط یک سوپرهیرو باشه بزنه همه رو نفله کنه آخرشم یه Villain رو از پا در بیاره و تموم شه بره!!!
Universe بسیار غنی ای داره Marvel الاخصوص توی Netflix Series

پ.ن: دیدن پانشیر بر هر انسان زنده ای واجبه :D

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
پس اینطوریه:Dاخه شما تو پست اولت گفتی برا دیدن سیزن سه دردویل دیدن دفندرز سیزن یک و ایرون لازمه.
ببین مثلا شما بخای پانیشنرو ببینی خب باید سیزن دوم دردویلم دیده باشی که فرانک با اون اراذل درگیر میشه و سیزن دوم دردویلو بخای ببینی به طبع خو یکشم باید دیده باشی دیگه!درنتیجه پانیشر کاملا به دردویل مربوطه:D
الان توی این لیستت طبق گفته هات من بیام جلو مییخورم ب دفندرز.خود همین دفندرز رو اگه بخام ببینم بدون اینکه لوک کیج تماشا کنم میفهمم چی به چیه؟

میگم این سریال britannia کنسلی چیزی شد؟این زنه که توش بودو دارم میبینمش تو سریال yallowstone.

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
پس اینطوریه:Dاخه شما تو پست اولت گفتی برا دیدن سیزن سه دردویل دیدن دفندرز سیزن یک و ایرون لازمه.
ببین مثلا شما بخای پانیشنرو ببینی خب باید سیزن دوم دردویلم دیده باشی که فرانک با اون اراذل درگیر میشه و سیزن دوم دردویلو بخای ببینی به طبع خو یکشم باید دیده باشی دیگه!درنتیجه پانیشر کاملا به دردویل مربوطه:D
الان توی این لیستت طبق گفته هات من بیام جلو مییخورم ب دفندرز.خود همین دفندرز رو اگه بخام ببینم بدون اینکه لوک کیج تماشا کنم میفهمم چی به چیه؟

میگم این سریال britannia کنسلی چیزی شد؟این زنه که توش بودو دارم میبینمش تو سریال yallowstone.
مسعود من از این سری فقط 2 تا دردویل و دفندرز رو دیدم و با فهمیدن دفندرز هیچ مشکلی نداشتم .

• Like
Reactions: Agent47

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

شما اگر می خوای سریال ها رو به قصد فصل سوم DD ببینی، در کنار 2 تا فصل DD، فصل اول Iron Fist رو ببین بعد برو سراغ The Defenders و تمام، صبر کن تا فصل سوم DD بیاد
Iron Fist هم اگر نبینی فلسفه The Defenders رو تا حدودی متوجه نمی شی، وگرنه ربطی به فصل سوم DareDevil نداره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Agent47

Dimitris s

کاربر سایت
Jul 22, 2018
30
تریلر وایکینگز واقعا عالی بود ولی اینا اگر میخواستن آذر پخش کنن چرا اسمشو گذاشتن نیم فصل به نظرم بهتر بود عنوان فصل 6 رو به یدک بکشه
واقعا انتظار سخته برای دیدن دوباره وحشی گری ها و استراتژی های جنگی ایوار

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
چرا HBO یه حرکتی نمیزنه تو کامیک کان؟ یک سال از فصل ۸ گات گذشت، یه چار تا عکس، تریلری، تیزری، فوتیجی چیزی...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دیدم بحثش پیش اومد ... گفتم بپرسم. The Punisher ارزش دیدن داره ؟ فصل یک و دو Daredevil رو دیدم...
آره داداش ارزش داره
بنظرم به پای همون Daredevil نمیرسه ولی قشنگه
انتظار خشونت بالا ازش داشتم که نشد

تریلر وایکینگز واقعا عالی بود ولی اینا اگر میخواستن آذر پخش کنن چرا اسمشو گذاشتن نیم فصل به نظرم بهتر بود عنوان فصل 6 رو به یدک بکشه
واقعا انتظار سخته برای دیدن دوباره وحشی گری ها و استراتژی های جنگی ایوار
الکی الکی این سریال دره جزو بهترینا میشه:D

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
منظورت از الکی الکی چیه؟
من اولش از خود سریال زیاد خوشم نمیومد بیشتر عاشق رگنار بودم و بخاطر اون سریال میدیدم. یعنی کل سریال این بود میرن یه جا فتح میکنن برمیگردن ولی بعد ... به شدت سریال زیبا شده
برای همین میگم الکی الکی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• MK_COD
  • Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر