Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این قسمت بروتو چقد خوب بود هر چیش بد باشه مبارزه هاش خیلی خوبه مخصوصا این قسمت که عجیب بود

شاهکار بود مبارزه های این قسمت

برا من میتونم بگم بهترین مبارزه کل سریه ناروتو شد

اون مبارزه پین اپیک تر بود ولی این قسمت بروتو خود مبارزه خالصش رو خیلی بیشتر دوست داشتم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سلام
عشق من Overlord :x

خبری از ادامه LogHorizon نیست ؟
اور لورد فصل جدیدی ازش شروع شده ؟!

..........

نمیدونم کسی خبری ازش،گزاشته یا نه !
به زودی دنباله مانگای فیری تیل منتشر میشه ، یه اسپین اف هم ازش منتشر میشه !
برای ادامه مانگا داستانش رو ماشیما مینویسه ! طراحیش رو اتسو اوئدا انجام میده

This year's 31st issue of Kodansha's Weekly Shōnen Magazine revealed on Wednesday that Atsuo Ueda (Dr. Prisoner, Hajime Shachō Monogatari) will launch the official sequel of Hiro Mashima's Fairy Tail manga in Kodansha's Magazine Pocket manga app on July 25. The magazine's 34th issue will also publish the first chapter on the same day. Mashima is providing the original storyboards for the manga, and Ueda is drawing the series.

Manga creator Kenshiro Sakamoto (Pitch-Black Ten) is drawing the Fairy Tail: Happy no Daibōken (Fairy Tail: Happy's Grand Adventure) spinoff manga that will launch "soon." The manga will feature Happy as a protagonist. Ushio Andō is providing the story and art for the Fairy Tail City Hero spinoff manga, which is slated to debut this fall.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
این قسمت بروتو چقد خوب بود هر چیش بد باشه مبارزه هاش خیلی خوبه مخصوصا این قسمت که عجیب بود
یعنی انیماتور هاش...این قسمت از جون مایه گذاشتن....کف کردم :D

یعنی خاک تو سر وان پیس کنن....یه خورده یاد بگیره...انیمیشن هاش مال دوران ـه بوقه.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش

یعنی خاک تو سر وان پیس کنن....یه خورده یاد بگیره...انیمیشن هاش مال دوران ـه بوقه.
شاهکار بود مبارزه های این قسمت

برا من میتونم بگم بهترین مبارزه کل سریه ناروتو شد

اون مبارزه پین اپیک تر بود ولی این قسمت بروتو خود مبارزه خالصش رو خیلی بیشتر دوست داشتم
دیگه نشنوم کسی حرف از جانشین شدن boku no hero academia بیاره ها!..... همین یک مبارزه برای جد و اباد انیمه های دیگه کافیه:-"

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza

انیمه وان پیس اصلا قابل دیدن نیست کلا همون مانگا سیاه و سفید خیلی خیلی کیفیتش بهتره رفتم چند روز پیش یه قسمت انیمه رو نگاه کردم که ببینم چطوری شده اینقد رنگارنگ شده بود چشمام درد گرفت .... مبارزه ها هم که :expressionless:

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
هنوز خودم قسمت جدیدو ندیدم اما راجع به این قسمت چیزای جالبی تو کانال Naruto_Channel گفته شده بود(صحت این حرفا بمونه پای خود کانال :D)
"اسپنسر ون، انیماتور سری Castlevania شبکه نت فلیکس در توییتر اعلام کرد که اون برای بخش انیماتورینگ قسمت 65 بوروتو با استدیو پیروت همکاری داشته!"
"قسمت 65 بوروتو 365 انمیشن کات(Animation Cut) داشت! این در حالی که قسمت 345 ناروتو شیپودن(کشتار نینجاهای مه) 309 کات و قسمت 477 (مبارزه اخر انیمه) 350 کات رو داشتن. پ.ن : کات(cut) در واقع زمانیه که یک سکانس بر روی صفحه میاد تا زمانی که زاویه دوربین تغییر کنه"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

Toei با اقتدار یکی از بدترین انیماتورهای تاریخ رو داره! :| یا شاید نمیخوان $$$ خرج کنند!
فیلم و اسپیشال هاش خیلی خوبن(همچنان بهترین رو سبک گرافیکی Strong World و Episode of Nami میدونم) ، نمیدونم چه دردیه سر سریه اصلی خرج نمیکنند! نامردا کم پول به جیب میزنید از وان پیس که خرج نمیکنید؟ :((
بقیه کارهاشونم دیگه از وان پیس بدتر! اون World Trigger که کابوس بود! ، یه کشتی کج چند وقت پیش داشتن...اون رو خواستم ببینم،اسم Toei دیدم خورده بهش طرفشم نرفتم:|

یعنی فقط میشه گفت حیف:( ، مبارزه ی پیش رو رو امیدوارم روزی روزگاری خود مبارزه تنها رو(بدون بقیه ی جبهه ها) رو مثل اون ایپزودها بازسازی کنند:( به خود هفتگی که امیدی نیست بخوان سنگ تموم بزارن:(
---
این بروتو حالا غیر از این مبارزه،ارزش داره؟ مانگاش که نداشت:-" ، چند قسمت اول هم که نداشت! :-" چه کنیم؟ :D

---
در مورد مقایسه بروتو با بوکو نو هیرو آکادمی هم...=)) باششششه! :p
و فعلا هم که بروتو خیلی خوب جا پای سری اصلی ناروتو داره میزاره! خیلی بهتر از بروتو:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
و فعلا هم که بروتو خیلی خوب جا پای سری اصلی ناروتو داره میزاره! خیلی بهتر از بروتو:D
بروتو یا بوکو نو هیرو؟ هر دو تا رو نوشتی بروتو.
==============
بعدش هم بیشتر مراقب موز ماهی باش:>

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
بچه ها تو فصل جدید انیمه گیمینگ جدیدی شروع شده ؟
بعد این Baki سبکش چیه ؟ ورزشیه ؟ اگر ورزشی نیست ارزش دیدن داره ؟
-----
یه چندتا شونن مشتی از فصل پیش و همین فصل هم بگین من بشینم ببینم .

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام
بچه ها تو فصل جدید انیمه گیمینگ جدیدی شروع شده ؟
بعد این Baki سبکش چیه ؟ ورزشیه ؟ اگر ورزشی نیست ارزش دیدن داره ؟
-----
یه چندتا شونن مشتی از فصل پیش و همین فصل هم بگین من بشینم ببینم .
گیمینگ اگه درست فهمیده باشم اینا مال این فصل هستن:
Isekai.Maou.to.Shoukan.Shoujo.no.Dorei.Majutsu------Shichisei.no.Subaru
اینم ببین اگه ندیدی:
The King's Avatar+OVA
اینارو ببین از فصل پیش و این فصل:
Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These - Kaikou
Megalo Box
Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru
Gegege no Kitarou
Banana Fish
Muhyo to Rouji no Mahouritsu Soudan Jimusho
Angolmois: Genkou Kassenki

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
گیمینگ اگه درست فهمیده باشم اینا مال این فصل هستن:
Isekai.Maou.to.Shoukan.Shoujo.no.Dorei.Majutsu------Shichisei.no.Subaru
اینم ببین اگه ندیدی:
The King's Avatar+OVA
اینارو ببین از فصل پیش و این فصل:
Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These - Kaikou
Megalo Box
Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru
Gegege no Kitarou
Banana Fish
Muhyo to Rouji no Mahouritsu Soudan Jimusho
Angolmois: Genkou Kassenki
ورزشی نمیخواما . غیر از megalo Box که دیگه ورزشی توشون نیست ؟

• Like

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام

ورزشی نمیخواما . غیر از megalo Box که دیگه ورزشس توشون نیست ؟
نداره!
کلا چند فصل انیمه تاپ ورزشی نیومده:-s
یادش بخیر یه زمانی Kuroko No Basket - Ace Of Diamond -Baby Steps داشتیم الا......8-|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بروتو یا بوکو نو هیرو؟ هر دو تا رو نوشتی بروتو.
==============
بعدش هم بیشتر مراقب موز ماهی باش:>
اولی بوکو، دومی بروتو! کلا خرجا فحش دادم اون بروتوهه:D

موز ماهی هم خیلی شیک و مجلسی دراپ شد! البتهرقسمت سه رو ندیدم ولی وقتی همه مهر تایید زدن؛ دراپ:p
اطلاعات اشتباه میدن تو نت:|

سلام

ورزشی نمیخواما . غیر از megalo Box که دیگه ورزشی توشون نیست ؟
Megalo Box فقط ایمش ورزشیه وگرنه اصلا ورزشی نمیشه حسابش کرد:-"
اون the King's Avatar هم اگر ندیدی و خواستی ببینی، به هیچ وجه زیرنویس فارسی نبین! اسم ها(یوزرنیم ها) هر قسمت عوض میشد:| ، از اونطرفم زبون چینیه...هیچی دیگه! :D

• Like

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
کلا چند فصل انیمه تاپ ورزشی نیومده:-s
بهتر :D
اون the King's Avatar هم اگر ندیدی و خواستی ببینی، به هیچ وجه زیرنویس فارسی نبین! اسم ها(یوزرنیم ها) هر قسمت عوض میشد:| ، از اونطرفم زبون چینیه...هیچی دیگه! :D
پس نبینم بهتره . زبانم اونقدر خوب نیست که برای فان بشینم چیزی با زیرنویس انگلیسی ببینم .

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر