Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من نزديك 30 ساعته دارم بازيش مي كنم هنوز نفهميدم تو منوي دوم آيتم هات كه ميزاره از قابليت هايي مثل ديدن دشمنا بدون تگ كردنشون يا مقاومت بيشتر استفاده كني تو اون دايره كوچيكي كه كنار قلاب ماهيگيريم هستش چي جا ميگيره و هنوزم كه هنوزه خاليه.

خواهشا يه دوستي راهنماييمون بكنه.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام
دوستانی که این بازی رو آنلاین بازی میکنند من تازه اول راهم و میخام با یکی این بازی رو دونفره برم
کسی هست ؟
و اینکه اگر میشه به من تلگرام پیام بدید @SMNEN
یه گروه کاشکی راه مینداختید تو تلگرام که تمامی بچه های آنلاین این بازی رو جمع کرد
سلام داداش
من بازیو امروز فردا میگیرم
ادد کن منو reza_cowboy
یا آیدی psn بزار من اددت کنم

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان چرا وقتی بازیو اجرا میکنم نوشته های کنار بازی ناقص هستند و بقیه بیرون کادر می افتن و لودینگ سمت راست پایین هم همینطور!!!؟؟؟

• Like
Reactions: blue lion

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان چرا وقتی بازیو اجرا میکنم نوشته های کنار بازی ناقص هستند و بقیه بیرون کادر می افتن و لودینگ سمت راست پایین هم همینطور!!!؟؟؟
یه عکس اگر امکانش بود بذارید
احتمالا سایز صفحه رو به خوبی نمیشناسه
تو تنظیمات بعضی بازیا همچین چیزی هست (حداقل رو پی سی که هست. رو کنسول زیاد دقت نکردم)
تو تنظیمت خود کنسولم بگردید یه قسمتی باید باشه فکر کنم display setting یا همچین چیزایی. اونو پیدا کنید سایز صفحه رو باهاش تنظیم کنید. چهار طرف صفحه علامت میاره باید جوری تنظیم کنید که هر چهارتا قابل مشاهده باشن

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
یه عکس اگر امکانش بود بذارید
احتمالا سایز صفحه رو به خوبی نمیشناسه
تو تنظیمات بعضی بازیا همچین چیزی هست (حداقل رو پی سی که هست. رو کنسول زیاد دقت نکردم)
تو تنظیمت خود کنسولم بگردید یه قسمتی باید باشه فکر کنم display setting یا همچین چیزایی. اونو پیدا کنید سایز صفحه رو باهاش تنظیم کنید. چهار طرف صفحه علامت میاره باید جوری تنظیم کنید که هر چهارتا قابل مشاهده باشن
متاسفانه تو تنظیمات بازی همچین چیزی نبود مجبور شدم تنظیمات صفحه رو از tv تغییر بدم از رو 16:9 بردارم

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
متاسفانه تو تنظیمات بازی همچین چیزی نبود مجبور شدم تنظیمات صفحه رو از tv تغییر بدم از رو 16:9 بردارم

منم دقیقا همین مشکل رو دارم . تو بازی که گزینه ای مربوط به سایز و ابعاد دیسپلی وجود نداره ، توی منوی خود کنسول هم تغییر دادم ابعاد رو منتها توی بازی چیزی عوض نشد .

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
منم دقیقا همین مشکل رو دارم . تو بازی که گزینه ای مربوط به سایز و ابعاد دیسپلی وجود نداره ، توی منوی خود کنسول هم تغییر دادم ابعاد رو منتها توی بازی چیزی عوض نشد .
تنظیمات از خود tv تغییر بده....حتما مال شما هم رو 16:9 هست که همخونی نداره با بازی.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خوب من بازی رو تموم کردم ‌ پایانش خیلی عیرقابل پیش بینی و متوسط

گیم پلی بازی دقیقا همون فرمول قبلی هست و لذت بخش

گرافیک بازی به نظرم یک دست نیست بعضی مناطق عالی مناطق دیگه داغون

سبستم گان پلی باری خیلی خوبه که تو بخش شوتینگ با اسلحه چه شوتبنگ بخش هوایی

سیستم رانندگی بازی یه جوربه اصلا به نظرم خوب نیست به روایت دیگه داغونه

این هواپبما که برا FATHER و تو منطقه چرخ می زنند رو اعصابه

پیدا کردن بعضی مراحل اصلی که نگم خیلی ناجوره اصلا رو نقشه پیدا نیست کجاهه

سخصیت پردازی بازی عالی بود مخصوصا فیس و جکوب از فادر هم بهتر بودن

بریم‌ سراغ داستان و چند تا سوال

اخر بازی چرا ابنجور شد بمب های اتم کجا بود چطور Fathet تو اون تصادف هیجش نشد چه راحت رفت تو پناهگاه اون یارو رو کشت چطور تمام افراد خودی رو شست شو مغزی داد و اخرش این همه تلاش که گروگان Father بشه ؟

قسمت اخر بازی دو گزینه روی صفحه اومد اگه گزینه راه رفتن رو انتخاب کنید چه انفافی می افته پابان عوض میشه ؟

چند پایان بازی داره؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
شخصیت زن بازی رو بردارم تغییری خاصی توی بازی داره یا کلا تفاوتی نداره؟
نه. تازه یه جا خوندم هنوز مردونه صدات می کنن بعضی جاها(با Guy و اینا یعنی). حالا خبر ندارم تو آپدیتا درستش کردن یا نه. کاراکترم که لاله، یه آخ و اوخی می کنه بعضی وقتا:D

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
خب بالاخره بعداز مدتها پردازنده رو ارتقا دادم و از دست این محدودیت مسخره SSE راحت شدم :D
فقط دوستان چطوری میشه اون دوتا جای حمل اسلحه رو آزاد کرد؟.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
سلام.
خب بالاخره بعداز مدتها پردازنده رو ارتقا دادم و از دست این محدودیت مسخره SSE راحت شدم :D
فقط دوستان چطوری میشه اون دوتا جای حمل اسلحه رو آزاد کرد؟.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
باید مراحل اصلی رو بازی کنی تا انلاک بشن بعد پرک مورد نظرش رو بگیری ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر