Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
(من خوشم اومد :| :-" )
وجدانا خوشت اومد ؟! نمیگم داغون بود ها ولی به عنوان فن این سری واقعا خوشت اومد؟ از 10 چند میدی بهش؟
بخاطر اون leap of fait و هایدن بلید و poe ؟! :-" :D اگه زمان بیشتری تو زمان گذشته بودیم فیلم خیلی بهتر میشد. 8->8->

اون leap of fait هم تا می اومدی حال کنی از انیموس میپرید بیرون! 8-|:-< یا سر مبارزات هی زمان حال و انیموس رو نشون میداد و نمیگذاشت یکم اون حس و حال مبارزه رو بگیریم. :|:|
راستی گفته بودن یکی از کرکتر های سری بازی اساسینز کرید ( شخصیت اصلی نه ) رو تو فیلم قراره ببینیم. من که هر چی دقت کردم , چیزی نیافتم! 8->
_________________________________-
شاهزاده ایرانی هم کلی پتانسیل داشت که متاسفانه با تاخیر انداختن ودست بردن تو فیلم خرابش کردن. با این حال همونم از خیلی فیلم های ساخته شده از رو بازی بهتره! ^:)^

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
شاهزاده ایرانی هم کلی پتانسیل داشت که متاسفانه با تاخیر انداختن ودست بردن تو فیلم خرابش کردن. با این حال همونم از خیلی فیلم های ساخته شده از رو بازی بهتره!

فیلمنامه ای که خود جردن مکنر براش نوشته بود خیلی شبیه بازیش بود.:D در ضمن منم به طرز عجیبی از اساسین خوشم اومد سید:D مخصوصا موسیقی متن فیلم. نمی دونم عجیب این فیلم خوبی برام بود و راضی بودم ازش:D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
وجدانا خوشت اومد ؟! نمیگم داغون بود ها ولی به عنوان فن این سری واقعا خوشت اومد؟ از 10 چند میدی بهش؟
بخاطر اون leap of fait و هایدن بلید و poe ؟! :-" :D اگه زمان بیشتری تو زمان گذشته بودیم فیلم خیلی بهتر میشد. 8->8->

اون leap of fait هم تا می اومدی حال کنی از انیموس میپرید بیرون! 8-|:-< یا سر مبارزات هی زمان حال و انیموس رو نشون میداد و نمیگذاشت یکم اون حس و حال مبارزه رو بگیریم. :|:|
راستی گفته بودن یکی از کرکتر های سری بازی اساسینز کرید ( شخصیت اصلی نه ) رو تو فیلم قراره ببینیم. من که هر چی دقت کردم , چیزی نیافتم! 8->
_________________________________-
شاهزاده ایرانی هم کلی پتانسیل داشت که متاسفانه با تاخیر انداختن ودست بردن تو فیلم خرابش کردن. با این حال همونم از خیلی فیلم های ساخته شده از رو بازی بهتره! ^:)^
حالا نمره که کلا نمیدم، ولی لذت بردم:D
آره 100% اگر زمان بیشتری و حتی 100% توی گذشته بود بهتر میشد! :D
ولی به عنوان یه فن زبون نفهم، همون لباس و سقوط آزادشون و هیدن بلید و ... برام جذابه:p یه صحنه که به قولی روح اساسین های قبلی و ... رو دید و حس برادرهود رو داد خیلی بهم حال داد مثلا:x

هرچقدر هم داغون باشه از اودیسه و سیندیکیت(جیکوب) و بلک فلگ که اساسین تر بود:)) :p

اما به هیچ فیلم دیگه ای که از روی بازی باشه، همون یکبار هم نباید فرصت داد:p

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
فیلمنامه ای که خود جردن مکنر براش نوشته بود خیلی شبیه بازیش بود.:D در ضمن منم به طرز عجیبی از اساسین خوشم اومد سید:D مخصوصا موسیقی متن فیلم. نمی دونم عجیب این فیلم خوبی برام بود و راضی بودم ازش:D

همون دیگه طبق معمول سازنده هاش گند زدن. :-< زمان درستی هم اکرانش نکردن متاسفانه .:-<

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
حالا نمره که کلا نمیدم، ولی لذت بردم:D
آره 100% اگر زمان بیشتری و حتی 100% توی گذشته بود بهتر میشد! :D
ولی به عنوان یه فن زبون نفهم، همون لباس و سقوط آزادشون و هیدن بلید و ... برام جذابه:p یه صحنه که به قولی روح اساسین های قبلی و ... رو دید و حس برادرهود رو داد خیلی بهم حال داد مثلا:x

هرچقدر هم داغون باشه از اودیسه و سیندیکیت(جیکوب) و بلک فلگ که اساسین تر بود:)) :p

اما به هیچ فیلم دیگه ای که از روی بازی باشه، همون یکبار هم نباید فرصت داد:p
اون نکات مثبتش که گفتی رو منم حال کردم , منتهی اون سوییچ های بی موقع به زمان حال خراب کرد کار رو ! ولی باز شرف داشت به ... مثل رزیدنت اویل ! جای خالی رو خودت پر کن دیگه :D:D
بعد به اون تا 5 فیلم فرصت میدن :):) ولشون میکردی باز از نو ریبوت میکردن رزیدنت اویل رو ! :))
به نظر من بهترین فیلم اقتباس شده از رو بازی سایلنت هیل بود (همون فیلم اول که 2006 اومد) به مراتب از بقیه فیلم های ساخته شده از رو بازی بهتر بود. که اونم تو شماره بعدی خراب کردن ! :):)
امیدوارم فیلم خدای جنگ هیچ وقت ساخته نشه! نمیگم 100 درصد ولی 99.9999999999% مطمئنم خراب میکنن !
پ.ن : فیلم تومب ریدر رو هنوز ندیدم و نظری ندارم راجع بهش!
امیدوارم مایکروسافت هم هیچ وقت سراغ ساخت فیلم از رو هیلو گیرز آو وار نره! همینطور مدیران سونی خواب نما بشن و بیخیال فیلم ساختن از رو آنچارتد و آخرین ما و خدای جنگ بشن! ^:)^

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اون نکات مثبتش که گفتی رو منم حال کردم , منتهی اون سوییچ های بی موقع به زمان حال خراب کرد کار رو ! ولی باز شرف داشت به ... مثل رزیدنت اویل ! جای خالی رو خودت پر کن دیگه :D:D
بعد به اون تا 5 فیلم فرصت میدن :):) ولشون میکردی باز از نو ریبوت میکردن رزیدنت اویل رو ! :))
به نظر من بهترین فیلم اقتباس شده از رو بازی سایلنت هیل بود (همون فیلم اول که 2006 اومد) به مراتب از بقیه فیلم های ساخته شده از رو بازی بهتر بود. که اونم تو شماره بعدی خراب کردن ! :):)
امیدوارم فیلم خدای جنگ هیچ وقت ساخته نشه! نمیگم 100 درصد ولی 99.9999999999% مطمئنم خراب میکنن !
پ.ن : فیلم تومب ریدر رو هنوز ندیدم و نظری ندارم راجع بهش!
امیدوارم مایکروسافت هم هیچ وقت سراغ ساخت فیلم از رو هیلو گیرز آو وار نره! همینطور مدیران سونی خواب نما بشن و بیخیال فیلم ساختن از رو آنچارتد و آخرین ما و خدای جنگ بشن! ^:)^
در مورد زمان حال هم...درسته اگر کلش مربوط به زمان گذشته میشد بهتر بود ، ولی اینکه از ایده ی Bleeding Effect برای پرورش شخصیت اصلی(زمان حال) استفاده کردن رو من حال کردم، برام قابل درک بود چون چیزی رو میدونیم توی بازی ها امکانش هست و خیلی ایده ی خوب و جالبی بود! (این رو بزار کنار اون موارد دیگه که گفتم دوست داشتم و گفتی دوست داشتی:-" )

فیلم TR رو منم ندیدم،و نخواهم دید:-" ، همینطور که گفتم بازیی که یک شخصیت ثابت داره و من اون بازی رو با اون میشناسم،نمیتونم هیچوقت قبول کنم یکی دیگه اون نقش رو داشته باشه:D
---
حالا که بحث فیلم و بازی و اینا شد، این مورد هم بگم، به شدت با این حرکتی که کوجیما داره سر DS میزنه و دیوید کیج با بیاند زد مخالفم!
از نکات مثبت بازی ها یونیک بودن طراحی کاراکترهاست! تو اگر کریتوس رو میبینی،فقط و فقط یک نفر کریتوسه،یک نفر نیت ـه ، یک نفر اسنیکه(حالا دو نفر:p شایدم سه:)) ) و ...! ولی وقتی بازیگرهای سرشناس بیاری،تو هرچقدر هم گریم ـش کنی،ولی این رو من Xجای دیگه دیدم،اون یونیک بودن رو ندارن برام! :D حالا اگر خدایی نکرده این حرکت فراگیر بشه و مثلا یک سری بازیگرها توی چندین و چند سری بازی مختلف ببینیم که دیگه هیچ! :| ، با صداپیشه بودن مشکلی ندارم ولی اینکه کاراکتر رسما همون بازیگر باشه....نع...!

فقط من این نظر رو دارم و مخالف چنین کاریم؟ یا بقیه براشون مهم نیست؟ یا اصلا موافقن که بازیگرهای معروف(یا محبوبشون) توی بازی ها و بازی های بیشتری حضور داشته باشن؟ :D

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
اولین پوستر Aquaman

ej1s_diprwyawsaejplg.jpg

گیر دادن به جیمز ون که چرا جسیون موموآ زیر آب شلوار پوشیده :D

James-Wan-Aquaman-leather-pants-tweet.jpg

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
فقط من این نظر رو دارم و مخالف چنین کاریم؟ یا بقیه براشون مهم نیست؟

چرا من از ته دل مخالفم:D ولی آنچارتد پتانسیلشو داره که یه فیلم خوبی ازش دربیارن (اگر بتونن:|) :p ولی خدایش طرف god of war و last of us نرن که با خشم من روبه رو میشن:D

• Like
Reactions: J. Constantine

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
shazam یه بچست که با گفتن یه کلمه تبدیل به یه چیزی مثل سوپرمن میشه. کجاش شبیه ددپوله؟
چون چند تا پوستر ازش دیدم همه فان بودند فکر کردم ددپوله دنیای DCــه...یعنی شخصیتش مثل ددپوله...نه اینکه قیافش شبیهش باشه!اینو نمیدونستم که یه بچس

• Like
Reactions: connor79

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
دوستان کمیک باز ، در باره X-men یه سوالی داشتم .
خصوصا دوستانی که این فیلمهای آخر رو ندیدن باز نکنن اسپویل رو .
کل تایم لاین سری ایکس من و وولورین ( غیر لوگان 2017 ) با اتفاقاتی که تو Days of future past افتاد عوض شد . الان از زمان دهه 70-80 که داستان فیلم بود تا زمان حال بی خبریم دیگه . تا میرسه به اتفاقات لوگان 2017 . آخر فیلم Xmen apocalypse اون تاسیسات سد رو نشون میده که از esse.x کورپ میان و نمونه خون وولورین رو میبرن . تو کیف یارو سه تا نمونه رنگی دیگه هم هست . اونا مال کیه ؟
اتفاقات دارک فونیکس هم مال دهه 80 ایناس فک کنم و به حال نمیرسه . الان تکلیف تایم لاین دهه 80 تا زمان اتفاقات لوگان 2017 چی میشه ؟ چه بلایی سر بقیه اینا امده تو این بازه ؟
این چند روزه طی یه حرکت غافلگیرانه کل xmen و وولورین ها رو دیدم .....:p

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان کمیک باز ، در باره X-men یه سوالی داشتم .
خصوصا دوستانی که این فیلمهای آخر رو ندیدن باز نکنن اسپویل رو .
کل تایم لاین سری ایکس من و وولورین ( غیر لوگان 2017 ) با اتفاقاتی که تو Days of future past افتاد عوض شد . الان از زمان دهه 70-80 که داستان فیلم بود تا زمان حال بی خبریم دیگه . تا میرسه به اتفاقات لوگان 2017 . آخر فیلم Xmen apocalypse اون تاسیسات سد رو نشون میده که از esse.x کورپ میان و نمونه خون وولورین رو میبرن . تو کیف یارو سه تا نمونه رنگی دیگه هم هست . اونا مال کیه ؟
اتفاقات دارک فونیکس هم مال دهه 80 ایناس فک کنم و به حال نمیرسه . الان تکلیف تایم لاین دهه 80 تا زمان اتفاقات لوگان 2017 چی میشه ؟ چه بلایی سر بقیه اینا امده تو این بازه ؟
این چند روزه طی یه حرکت غافلگیرانه کل xmen و وولورین ها رو دیدم .....:p
بعد از صحنه های بین تیتراژ ددپول2 بعید میدونم دیگه بشه توضیحش داد تایم لاین رو XD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر