بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
قبل از خرید بسته 30 روزه اول یک بسته روزانه بخر تست کن .
برای خیلی ها دانلود شبانه همراه اول خود به خود قطع میشه (برای من معمولا هر 5-6 گیگ دانلود ) و باید مودم رو خاموش روشن کرد تا دوباره وصل بشه .
یعنی برای دانلود رسما باید از ساعت 3 تا 7 ادم بیدار و چشم به مانیتور باشه @-)
راهی نیست برای حل این مسخره بازی همراه اول؟ منم همین داستان رو دارم

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
خونه ی ما تو 400 متری مخابراته و همرا اول ولی نه آنتن درست میده و نه زیاد به 4جی وصل میشه و گوشیم نوت 4 سامسونگه و متاسفانه نمیشه کاری کرد که فقط به 4جی وصل شه .
تو گوشی شما چنین تنظیماتی داره که فقط به 4جی وصل شه و به 3جی وصل نشه ؟
ولی ایرانسل خیلی خوبه و 60 مگابیت با اسپیدتست سرعت میده ولی متاسفانه سایتی رو برای دانلود بازی ps4 ندیدم که تمام این سرعت رو بده و نهایتا 3 مگابایت در ثانیه و بیشتر 2مگابیت سرعت میدهند .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خونه ی ما تو 400 متری مخابراته و همرا اول ولی نه آنتن درست میده و نه زیاد به 4جی وصل میشه و گوشیم نوت 4 سامسونگه و متاسفانه نمیشه کاری کرد که فقط به 4جی وصل شه .
تو گوشی شما چنین تنظیماتی داره که فقط به 4جی وصل شه و به 3جی وصل نشه ؟
ولی ایرانسل خیلی خوبه و 60 مگابیت با اسپیدتست سرعت میده ولی متاسفانه سایتی رو برای دانلود بازی ps4 ندیدم که تمام این سرعت رو بده و نهایتا 3 مگابایت در ثانیه و بیشتر 2مگابیت سرعت میدهند .
تا اونجا که من میدونم نوت ۴ سری H کلا 4G خور نیست ولی بقیه مدل هاش هستن.
اره گوشی های رده بالا دست خودته که ۴جی یا ۳جی یا ۲جی روی چه مدلی باشه

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
تا اونجا که من میدونم نوت ۴ سری H کلا 4G خور نیست ولی بقیه مدل هاش هستن.
اره گوشی های رده بالا دست خودته که ۴جی یا ۳جی یا ۲جی روی چه مدلی باشه
گوشی من مدل n910c هست و 4g داره ولی تو تنظیمات 4g فقط یک گزینه هست که خودش اتومات بین 4g و 3g و 2g یکی رو انتخاب میکنه و نمیشه تنظیم کرد که فقط وقتی سیگنال 4g هست به نت وصل شه ولی برای 3g تنظیمات داره

• Like
Reactions: ps34 and saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
گوشی من مدل n910c هست و 4g داره ولی تو تنظیمات 4g فقط یک گزینه هست که خودش اتومات بین 4g و 3g و 2g یکی رو انتخاب میکنه و نمیشه تنظیم کرد که فقط وقتی سیگنال 4g هست به نت وصل شه ولی برای 3g تنظیمات داره
بعضی گوشی ها همینطوری برعکسه ، منم lg g6 دارم ، همینطوریه ، احتمالا قابل حدسه که خیلی گوشی های دیگه هم همینطوری باشن یا روال جدید اینطوری باشه!؟!:-<:D
شاید مخابرات کنار شما آنتن 4g نزده باشه که بتونی بهش وصل شی.

• Like
Reactions: ATAR and ps34

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان تا به حال از بسته‌های نامحدود ماهیانه ایرانسل استفاده کردید؟ چجوریاس ؟ :D
تا جایی که میدونم ایرانسل ماهیانه نامحدود نداره ساعتی نامحدود داره شبانه هم هست اون همراه اوله که هم یک شبه هم یک هفته ای هم یک ماهه نامحدود شبانه داره بستگی به آنتن دهیت و ترافیک آنتن نزدیک خونتون داره

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
تا جایی که میدونم ایرانسل ماهیانه نامحدود نداره ساعتی نامحدود داره شبانه هم هست اون همراه اوله که هم یک شبه هم یک هفته ای هم یک ماهه نامحدود شبانه داره بستگی به آنتن دهیت و ترافیک آنتن نزدیک خونتون داره
واسه سیمکارت نامحدود ماهیانه نداره ولی برای td lte داره. اونم با قفل کردن سرعت رو 500کیلوبایت. توی قوانینش هم نوشته اگه 30گیگ باهاش دانلود کنی سرعت میرسه به 256کیلوبیت :|

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود

واسه سیمکارت نامحدود ماهیانه نداره ولی برای td lte داره. اونم با قفل کردن سرعت رو 500کیلوبایت. توی قوانینش هم نوشته اگه 30گیگ باهاش دانلود کنی سرعت میرسه به 256کیلوبیت :|
دوستمون درست گفتن واسته LTE پرسیده بودم.. پس سرعت قفل کردن رو پونصد :/ خیلی نامردیه ک

• Like
Reactions: amir_k2m

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام. به نظر شما میارزه بیخیال DSL خونمون شم (داتک دارم و اصلاً‌ راضی نیستم، هم گرونه هم بد) کوچ کنم به ایرانسل؟ خونمون ونکه و من با گوشی دانلود میکنم سرعت شبانه خیلی عالیه. ولی خب گوشی هم عمرش کم میشه هم سرعت Hotspot ـش محدودیت داره میخوام برم مودم بخرم دیگه راحت از همین سیم‌کارت استفاده کنم. نظر شما چیه؟‌

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام. به نظر شما میارزه بیخیال DSL خونمون شم (داتک دارم و اصلاً‌ راضی نیستم، هم گرونه هم بد) کوچ کنم به ایرانسل؟ خونمون ونکه و من با گوشی دانلود میکنم سرعت شبانه خیلی عالیه. ولی خب گوشی هم عمرش کم میشه هم سرعت Hotspot ـش محدودیت داره میخوام برم مودم بخرم دیگه راحت از همین سیم‌کارت استفاده کنم. نظر شما چیه؟‌
اینترنتتو عوض کنی بهتره تعرفه های adsl الان خیلی بهتر شده
ایرانسل و همراه در دراز مدت شاید ثبات سرعتشون رو از دست بدن ضمن اینکه ممکنه از نظر پینگ و نت تایپ به مشکل بخوری باهاشون

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر