راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
رو هر چیزی غیر از انسان ها باید جواب بده. اگه soul gem دیگه ای داری بذارش کنار

طبیعتا یه اژدها باید بهت حمله کنه

با jarl روبرو نشو همون اول شهر وقتی گارد ها بهت حمله کردن اسلحه بکش روشون دوباره غلاف کن یا یکیشونو بکش از شهر برو بیرون دوباره برگرد یا نمیدونم یکاری کن دستگیرت کنن بعد bounty رو بده خلاص شو

اژدها حمله میکرد ک خوب بود هیچی نیس نه راهی ن سر نخی فقط ی جادو بهم داد ک نمیدونم کار اصلیش چیه یه شیع رنگی دورمو میگیره به شکل اژدهاس بعدش نمیدونم چکاری انجام میده اصن درم ک قفل میکنه دیوونم کرد
اونم حل شد دستگیرم کردن بعد ولم کردن

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
اژدها حمله میکرد ک خوب بود هیچی نیس نه راهی ن سر نخی فقط ی جادو بهم داد ک نمیدونم کار اصلیش چیه یه شیع رنگی دورمو میگیره به شکل اژدهاس بعدش نمیدونم چکاری انجام میده اصن درم ک قفل میکنه دیوونم کرد
اونم حل شد دستگیرم کردن بعد ولم کردن
ببین هر سه تا حرف Bend Will و Dragon Aspect رو فعال کرده باشی (با دکمه R)

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
میگم یچیزی من لولم 20 هست خب امکانش نیست بخاطر اینکه لولم کمه و دو تا مرحله اصلیو بیشتر نرفتمو جادو های مورد نیازم برا این مرحلع باز نشده باشه؟؟؟اخه اینم مرحله فرعیه بعدش با دراگون اسپکت فک کنم یچی دیگم باید استفاده کنم
امکانش نیس بخاطر این باشه؟:-?:D

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
منظورت دکمه ضده؟؟ار ک سلاحو در میاره بعدش هر دوتارو فعال کردم ولی جایی نداره ک بش بزنمView attachment 90208
اینجاس هیچ چیز خاطی نداره​
نه تو منوی Shout باید با دکمه R هر سه حرف رو فعال کنی

میگم یچیزی من لولم 20 هست خب امکانش نیست بخاطر اینکه لولم کمه و دو تا مرحله اصلیو بیشتر نرفتمو جادو های مورد نیازم برا این مرحلع باز نشده باشه؟؟؟اخه اینم مرحله فرعیه بعدش با دراگون اسپکت فک کنم یچی دیگم باید استفاده کنم
امکانش نیس بخاطر این باشه؟:-?:D
ربطی نداره باگ مرحله هست

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
خب الان این باگ داره راه حلی واس رفع باگش نیس نسخشم دیگ اخره تازه دیسکشو گرفتم
اول همونه که باید چک کنی سه حرف اون دو تا shout فعال باشه (با دکمه R تو منو باز شده باشن و z رو نگه داری سه حرف رو بگه)
دوم اینکه setstage dlc2mq06 200 رو بزن و دور دروازه قفل بچرخ تا بیاد. (همیشه از رمزا به عنوان آخرین راه حل استفاده کن قبلشم یه سیو داشته باش.)

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
اول همونه که باید چک کنی سه حرف اون دو تا shout فعال باشه (با دکمه R تو منو باز شده باشن و z رو نگه داری سه حرف رو بگه)
دوم اینکه setstage dlc2mq06 200 رو بزن و دور دروازه قفل بچرخ تا بیاد. (همیشه از رمزا به عنوان آخرین راه حل استفاده کن قبلشم یه سیو داشته باش.)
ممنون اون کد کار کرد:x

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
ببخشید این کدی ک دادی تغییر دی ال سی هاست؟؟کاربردش چیه

behnamkhan

کاربر سایت
Aug 27, 2017
3
کسی به این ماموریت نرسیده ؟ باید با جادو رد کنیم ؟! با قدرت ویژه رد کنیم ؟! چی کار باید کنیم ؟
سلام خسته نباشید به همه دوستان و شما که جوابتو تا حالا نگرفتی دوس داشتم راهنماییت کنم توی این کوئست شما وقتی وارد اون مکان میشی باید بری بالا جایی که سه دکمه برای چرخوندن دایره های سقف هست روی میز دو کتاب هستش یکی واسه flame یکی frost ینی به ترتیب اتش و یخ که بهتره شما یخ رو برداری (جفتش رو برندار، فقط یکی!!!) وقتی برداشتی میری توی ایتم هات تو قسمت کتاب ها این کتاب رو میخونی بعد که خوندی میری توی مجیک ها یا جادوهات جادویی که کتابشو خوندی رو انتخاب میکنی میری پایین زیر اون شئ گردون می ایستی از جادوی یخت روی اون شئ ها استفاده میکنی فکر میکنم دوبار باید بزنی اونوقت نور ها روی جای درست قرار میگیره که باز باید بری بالا از طریق اون دکمه ها دایره های روی سقف رو بیاری روی جایی که نور تابیده وقتی همه دایره ها زیر نور قرار بگیرن کار شما تمومه!!!!

• Like
Reactions: connor79

behnamkhan

کاربر سایت
Aug 27, 2017
3
دوست من این مرحله باسه گروه مجیک ها هست اون یکی باسه مرحله اصلیه فرق فوکوله . من تو اینی که شما گفتید گیر کردم همه مجیکامم خالی میکنم چیزی نمیشه حتی فیلمشم تو سایتای دیگه دیدم ولی هر کاری کردم نشد که نشد . ممکنه دی وی دیم خراب باشه چون تو اکسباکس بازی میکنم . جالبه بدونی با متخصصش هم صحبت کردم اونم اومد نشد :horse:
سلام دوست عزیز
توی این قسمت موقع ای که میخوایی کتاب هارو برداری فقط باید یخ(frost) رو برداری اگر جفتش رو برداری بازی بطور خودکار گیر میکنه باید برگردی باز به لودی که قبل این مرحله است تا بشه کاریش کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر