Prey | PC

98223153721181859769.jpg

شرکت Bethesda در کنفرانس خود در E3 2016 از بازی Prey رونمایی کرد.
این بازی توسط استدیوی Arkane، سازنده ی بازی موفق و تحسین شده ی Dishonored در سال 2012، در دست ساخت است.
داستان بازی در سال 2032 اتفاق می افتد و شما در نقش فردی به نام Morgan ظاهر خواهید شد.
لازم به ذکر است که پیش از این عنوان Prey 2 به دلیل عدم مطابقت با استاندارد ها و کیفیت های لازم مورد تایید Bethesda، کنسل شد.
نسخه ی اول این بازی در سال 2006 توسط استدیو Human Head برای PC و Xbox 360 عرضه شده بود.

• ناشر: Bethesda Softwroks
  • سازنده: Arkane Studios
  • سبک: Action Sci-Fi
  • تاریخ انتشار: 2017

این بازی برای سه پلتفرم PC، Xbox One و PS4 در سال مذکور عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بازی را از اینجا دانلود کنید.

تصاویر برگرفته شده از تریلر:

PC's BoxArt & Logo:
75395516318287797841_thumb.jpg

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
بازی خواب و خوراک نزاشته برامون:D
دوستان چطوری میشه inventory اپگرید کرد ؟ علاقه زیادی به جمع کردن اتو اشغال های بازی برای کرفت کردن دارم :D

• Smile
  • Like
Reactions: jetalpha and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی خواب و خوراک نزاشته برامون:D
دوستان چطوری میشه inventory اپگرید کرد ؟ علاقه زیادی به جمع کردن اتو اشغال های بازی برای کرفت کردن دارم :D
کلا بازیش جالب و درگیر کننده نیست (بیشتر محیط گیج کننده ای داره) چند ماه پیش تمومش کردم ولی خیلی داستان نفهمیدم . یکجورایی نچسبه . استدیو آرکین معمولا بازی هاش همه پسند نیست و گرافیکش خیلی هنری هست تا واقع گرایانه (کارتونیک مانند) . حالا سری بازی Dishonored طرفدارهایی هم دارد ولی در کل همه پسند نیست . (Dishonored 2 هم تموم کردم ولی خیلی بهم نچسبید )

یک باگی داره کل سیو ها رو می پرونه . الان دوستم داره می ره براش اتفاق افتاده . :D:D:D:D:D برای شما هم اتفاق افتاده ؟؟ (خیلی مسخره هست)

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
کلا بازیش جالب و درگیر کننده نیست (بیشتر محیط گیج کننده ای داره) چند ماه پیش تمومش کردم ولی خیلی داستان نفهمیدم . یکجورایی نچسبه . استدیو آرکین معمولا بازی هاش همه پسند نیست و گرافیکش خیلی هنری هست تا واقع گرایانه (کارتونیک مانند) . حالا سری بازی Dishonored طرفدارهایی هم دارد ولی در کل همه پسند نیست .

یک باگی داره کل سیو ها رو می پرونه . الان دوستم داره می ره براش اتفاق افتاده . :D:D:D:D:D برای شما هم اتفاق افتاده ؟؟ (خیلی مسخره هست)
خیلی حال کردم اوایلش بعد 10 15 ساعت تکراری شد برام :D سیو بازیم پرید دیگه بازی نکردم
ولی درکل بازی بی نقصی نیست ولی ارزش یکبار بازی کردن داره

• Smile
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر