Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
برای همه بازیهای شوتر آنلاین میشده.
الانم میشه؟ با چه برنامه ای
من توی casual با دو تا تیر حریف رو میزنم یا اینکه هر کس زودتر شکلیک کنه برنده میشه ولی توی ranked رگباری روی طرف میگیرم یا من اول تیر میزنم ولی من کشته میشم حرص آدم در میاد. احتمال داره بخاطر cheat باشه؟ یا جیت کردن فقط در حد شناسایی موقعیتهای حریفه؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
من توی casual با دو تا تیر حریف رو میزنم یا اینکه هر کس زودتر شکلیک کنه برنده میشه ولی توی ranked رگباری روی طرف میگیرم یا من اول تیر میزنم ولی من کشته میشم حرص آدم در میاد. احتمال داره بخاطر cheat باشه؟ یا جیت کردن فقط در حد شناسایی موقعیتهای حریفه؟
چیت زدن در بازی صد در صد بن میشن، مسئله این بازی ESP هست، که اره میشه گفت یک نوعی هم چیت میتونه باشه، چون مکان و ایتم هات رو برای چیتر شناسای میکنه و اون هم بلافاصه تو رو میزنه چون میدونه کجایی:x:D
در مورد رنک هم اره این جا ادم بوده 3 سال تموم رنک بازی کرده نمیشه همیشه گفت چیت هست، مخصوصا الان که بتل ای هست زیاد مثل قدیم نیست، و این که رنک بازی کردن تو این بازی سخت ترین و شاید سخت ترین رنکی هست که تا حالا دیدم و هیچ بازی PVP این طوری نبوده و حتما باید زیاد کژوال بازی کنی، و مپ ها رو دستت بیاد و حتما با سکواد خوب بری بازی کنی.

• Like
Reactions: Moriarty

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اگه مشکل پینگ دارید سرور رو عوض کنید،بزارید روی weuاگر بد بود بزاریدش رو neu
آموزش تعویضش هم به این شکله :
C:\Users\CurrentUser\Documents\My Games\Rainbow Six - Siege\UplayID
Game Settingsرو باز کنید برید ته لیست تا همچین چیزی رو ببینید :
[ONLINE]
;DataCenterHint =>
; default 'ping based'
; eus 'us east'
; cus 'us central'
; scus 'us south central'
; wus 'us west'
; sbr 'brazil south'
; neu 'europe north'
; weu 'europe west'
; eas 'asia east'
; seas 'asia south east'
; eau 'australia east'
; wja 'japan west'
DataCenterHint=default
در اینجا DataCenterHint=defaultرو به DataCenterHint=weu تغییر بدید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sain1986

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
اگه مشکل پینگ دارید سرور رو عوض کنید،بزارید روی weu
[ONLINE]
;DataCenterHint =>
; default 'ping based'
; eus 'us east'
; cus 'us central'
; wus 'us west'
; sbr 'brazil south'
; neu 'europe north'
; weu 'europe west'
; eas 'asia east'
; seas 'asia south east'
; eau 'australia east'
; wja 'japan west'
DataCenterHint=default
تفاوت پیش فرض با weu چیه؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
تفاوت پیش فرض با weu چیه؟
defaultخودش انتخاب میکنه همین الان برای من 140 بود دستی بردمش به یه سرور دیگه نوشته 97
این حالت دیفالت بر اساس پینگ باید سرور انتخاب بشه اما گاهی اوقات واقعا گند میزنه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بله. بعضی برنامه نویسا میسازن. چون battle eye یه آنتی چیت بر پایه kernel هست به مراتب سخت تره چیت زدن داخل بازیاش نسبت به کانتر که vac داره برای همینم قیمت چیتهای رینبو و پابجی یه چیزی تو حدود 200دلار در ماهه. اما هنوزم غیرممکن نیست و چیزی جلوشون رو نمیگیره وقتی از سد آنتی چیت رد بشن مگه اینکه battle eye بتونه به طریقی بفهمه از چه bypassی استفاده میکنن که اینکار حداقل چند ماه(برای کسایی که چیت رو فقط برای خودشون میسازن چند سال/شایدم هیچوقت) طول میکشه. یوبی هم تا جایی که میدونم روی پلیرهای مشکوک نظارتی انجام نمیده و حتی چیزی به اسم report cheating نداریم داخل بازی. اگر از fairfight به عنوان یه آنتی چیت استفاده میکردن میشد مطمئن بشیم که همه چیترها هر زمانی احتمال بن شدن دارن چون اون برنامه نویس کاری برای اون آنتی چیت بر پایه رفتارشناسی نمیتونه بکنه و حتی فرقی نداره که چیت رو فقط برای خودت ساخته باشی و روشی برای دور زدنش نیست اما متاسفانه ازش به عنوان گیم منیجر برای toxicها استفاده میکنن =))
بنظرم اگه کسی بخواد ریسک کنه و چیت بزنه حداقل داخل casual اینکار رو نمیکنه.

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
اگه مشکل پینگ دارید سرور رو عوض کنید،بزارید روی weuاگر بد بود بزاریدش رو neu
[ONLINE]
;DataCenterHint =>
; default 'ping based'
; eus 'us east'
; cus 'us central'
; wus 'us west'
; sbr 'brazil south'
; neu 'europe north'
; weu 'europe west'
; eas 'asia east'
; seas 'asia south east'
; eau 'australia east'
; wja 'japan west'
DataCenterHint=default

دوستان آی پی چندتا از سرورهای بازی رو بدین برا تست پینگ قبل بازی میخوام ممنون.
همین روشی که دوستمون توی صفحه قبل نوشتن رو انجام بدین مثلاً سرور اروپا بعد که فایل رو ذخیره کردین برید توی بازی کلید F10 رو بزنید زیر کلید option اسم سرور و پینگش رو براتون می نویسه. مجدد از بازی بیرون بیایین و سرور مثلاً آمریکا رو بزنید و مجدد فایل رو ذخیره وبه بازی برگردین و با F10 پینگش رو بگیرید.

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
برای خرید درون برنامه ای بنظرتون کیف پول استیم بخرم قیمتش مناسبتره یا اینکه توی خوده راینبو قسمت افزایش اعتبار که عکسش رو پیوست کردم انجام بدم
الان گیفیت استیم ۲۰ دلاری ۱۷۰ تومن هست

Attachments

• 20180708_172447.jpg
    20180708_172447.jpg
    179.3 KB · مشاهده: 13

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
برای خرید درون برنامه ای بنظرتون کیف پول استیم بخرم قیمتش مناسبتره یا اینکه توی خوده راینبو قسمت افزایش اعتبار که عکسش رو پیوست کردم انجام بدم
الان گیفیت استیم ۲۰ دلاری ۱۷۰ تومن هست
مگه میشه اصن با والت استیم خرید ؟

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
بعضی روزها اصلا روز تو نیست هر جای مپ که باشی یک نفر منتظرته تا دخلت رو بیاره تیم خوبی باهات نمیوفته یا برعکس تیم قوی ای روبروت میوفته نمی تونی خوب هدف گیری کنی و خیلی نتونستن و می تونستم های دیگه... تو این روزهاست که دست ها رو پشت سر هم میبازی خیلی ها رو 4 به 5 با احساس شرم و تاسف و اگر های زیاد! "اگه کمی بهتر بازی کرده بودم اگه 2 تا کیل بیشتر میگرفتم اگه فلانی رو زده بودم... " و از اون نفر اولی که 10 تا 12 کیل داره خجالت میکشی با 2 تا 3 کیلی که گرفتی. دست پنجم رو با دعا کردن شروع میکنی "خدا کنه ببریم خدا کنه ببریم" ولی خودت اولین کسی هستی که به فاک میری و بعد از 40 دقیقه بازی چند پوینت بی ارزش میگیری و بعد از اتمام بازی در اولین فرصت ممکن میزنی بیرون!x_x
تو همین روزهاست که با کله از گلد 2 به سیلور 2 سقوط میکنی! :|

آخرین ویرایش:

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
با گیفت یوپلی یعنی نمیشه ؟ فک کنم با یوپلی بشه
الان توی سایتها کردیت راینبو ۱۲۰۰ تاییش زدن ۱۵۰ هزارتومن درحالیکه توی عکس پیوستی زده ۱۰ یورو شما هر یورو ۱۰هزارتومن هم حساب کنی میشه زیر صد تومن که سایتای ایرانی الکی قیمت بالا میگن
ولی اگه گیفت کارت یوپلی یا استیم باشه خیلی مقزون بصرفه تر میشه

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
با گیفت یوپلی یعنی نمیشه ؟ فک کنم با یوپلی بشه
الان توی سایتها کردیت راینبو ۱۲۰۰ تاییش زدن ۱۵۰ هزارتومن درحالیکه توی عکس پیوستی زده ۱۰ یورو شما هر یورو ۱۰هزارتومن هم حساب کنی میشه زیر صد تومن که سایتای ایرانی الکی قیمت بالا میگن
ولی اگه گیفت کارت یوپلی یا استیم باشه خیلی مقزون بصرفه تر میشه
سایتی که دیدید الکی قیمت رو برده بالا. قیمت 1200تا حدوداً 70 تومنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر