FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

javanmehdi98

کاربر سایت
Jun 10, 2018
17
سلام عزیزان جان
بنده ps4 slim دارم ک کپی خور شده ( ۵.۰۵) و توش فیفا ۱۸ ریختم اما نقل و انتقالات باشگاه ها صحیح نیست میخواستم بدونم اینو چه جوری میشه حلش کرد
البته نمیخوام از کپی درش بیارم

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
سلام عزیزان جان
بنده ps4 slim دارم ک کپی خور شده ( ۵.۰۵) و توش فیفا ۱۸ ریختم اما نقل و انتقالات باشگاه ها صحیح نیست میخواستم بدونم اینو چه جوری میشه حلش کرد

سلام. فک میکنم فقط در صورتی میشه که آپدیت کنی بازی رو. که فی الواقع (با صدای پیمان یوسفی) با اون کاری که شما کردی امکانش نیس.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام عزیزان جان

فکر نکنم نقل و انتقالاتو بتونی درستش کنی...چون برا نقل و انتقالات از دخل بازی باید آپدیت کنی...تو هم خو کنسولتو هک کردی...و به نت وصل نمیشی....

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
دوستان یه سوال. من هروقت سیزن آنلاین بازی میکنم تو ورزشگاه طرف مقابله! چیکار کنم تو ورزشگاه خودمم بشه بازی کنم. ینی مهمان نباشم، بازی خونگی هم داشته باشم

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان یه سوال. من هروقت سیزن آنلاین بازی میکنم تو ورزشگاه طرف مقابله! چیکار کنم تو ورزشگاه خودمم بشه بازی کنم. ینی مهمان نباشم، بازی خونگی هم داشته باشم
برو خارج از نت اونا استفاده کن.ترجیحا المان

habib1992

کاربر سایت
Sep 1, 2017
8
سلام دوستان خسته نباشید.چجوری میشه جام جهانی بازی کرد.اپدیت جدید ریختم ولی نمیدونم از کدوم بخش برم جام جهانی ممنون میشم کمک کنید

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
سلام دوستان یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنید من اینترنت اسیا تک دارم و هیج جور نمیتونم انلاین بزنم یعنی جیگرم خون میشه خواستم یه راهنمایی کنید چه اینترنتی بگیرم که بتونم حداقل نرمال بازی کنم حالا مودم ایرانسل 4g tdlte هرکدوم که میشناسید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر