راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
ی سوال بیماری های معمولی رو چطور درمان میشه کرد ینی من تو لیستم سه تا بیماری دارم
برو طرف shrine ها (معمولا تو معبد ها هستن)

ی سوال نحوه عضو شدن توی گروه های imperial army و theives guild چیه و آیا میشه همزمان عضو چند گروه باشیم؟
غیر از imperial ها و stormcloak ها که ضد همدیگه هستن تو بقیه گروه ها نبتونید همزمان عضو بشید.
برای imperial army با General Tulius تو Solitude صحبت کنید (جایی که سربازا تمرین میکنن) و برای thieves guild هم با Brynjolf تو Riften صحبت کنید.

آخرین ویرایش:

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
میگم اگه تو ی مرحله باید با یکی (شاه منطقه) صحبت کنی ولی قبلش با گارد های اون اطراف بجنگی خب شاه هم بات میجنگه ینی نمیشه باش صحبت کرد تا مرحله کامل شه این موضوع راهی نداره یا نمیشه یجوری ارومشون کرد از سیو قبلم هم نشه اومد:-?

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
ی سوال نحوه عضو شدن توی گروه های imperial army و theives guild چیه و آیا میشه همزمان عضو چند گروه باشیم؟
اول باید اون منطقه ایی ک کمپ زدن رو کشف کنی هر گروهی ک میخوای رو پیدا کنی بعدش با الفا شون صحبت کنی معمولا زیاد نیسن راحت الفا پیدا میشه با چن نفری صجبت کنی بعدش ک صحبت کردی خود ب خود عضو گروه میشه منکه اینطور عضو شدم بعدش تا اونجایی ک میدونم عضو هردو نمیشه

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
میگم اگه تو ی مرحله باید با یکی (شاه منطقه) صحبت کنی ولی قبلش با گارد های اون اطراف بجنگی خب شاه هم بات میجنگه ینی نمیشه باش صحبت کرد تا مرحله کامل شه این موضوع راهی نداره یا نمیشه یجوری ارومشون کرد از سیو قبلم هم نشه اومد:-?
مجبوری مگه:|
از شهر برو بیرون یه مدت بعد برگرد شاید حل شد

اول باید اون منطقه ایی ک کمپ زدن رو کشف کنی هر گروهی ک میخوای رو پیدا کنی بعدش با الفا شون صحبت کنی معمولا زیاد نیسن راحت الفا پیدا میشه با چن نفری صجبت کنی بعدش ک صحبت کردی خود ب خود عضو گروه میشه منکه اینطور عضو شدم بعدش تا اونجایی ک میدونم عضو هردو نمیشه
توی کمپ ها نمیشه مستقیما عضو شد فقط راهنماییت میکنن
اتفاقا عضو دوتاشون میشه شد اونی که شما میگی stormcloaks هست نه thieves guild

teodik mano

کاربر سایت
Jul 7, 2018
10
سلام
میخواستم نحوه پر کردن azura star رو کاملا توضیح بدید soul trap magic رو هم دارم ولی وقتی روی یه انسان استفاده میکنم و بعد میکشمش بالا سمت چپ مینویسه (no enough larg soul gem) در حالی که ستاده رد هم همراهم دارم
میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام
میخواستم نحوه پر کردن azura star رو کاملا توضیح بدید soul trap magic رو هم دارم ولی وقتی روی یه انسان استفاده میکنم و بعد میکشمش بالا سمت چپ مینویسه (no enough larg soul gem) در حالی که ستاده رد هم همراهم دارم
فکر کنم فقط رو حیوانات جواب میده

teodik mano

کاربر سایت
Jul 7, 2018
10
سلام
؟؟؟

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
ی سوال داشتم ی مرحله هست فرعیه ی دختره همراهت میاد با ی مرده نژاده فرق دارع چشاش قرمزه و گوشش دراز یکم رنگشم خاکستری بگذریم این مرحله میرن باید دو تا کتاب بدست بیاری عکس روی کتابا هشت پاست ولی عجیب غریبه من ی کتابو گرفتم بعدش میره ی جایی کتابو ک باز میکنی میره تو ی بُعد دیگه زیر زمینه انگار اب هاش طلاییه یجورایی هم مشکی طبقه اییه ینی چپتر داره 1 تا 5 بعدش ک میرم اون زیر 4 تا کتاب میگیرم ی جا میچینم توی چپتر اخری ک میرم ینی (chapter V) چند نفر هستن اونارو ک کشتیم ی جادوی جدید میده جادوشم تو قسمت اون خطای عجیب غریبه اسمشم DRAGON ASPECT هس بعد اون در از پشت بسته میشه و نمیدونم چیکار کنم دور تا دورش ابه تو ابشم بری میمیری میشه کمک کنید؟؟ازین جادو استفاده خاصی میشه؟؟8-|:-?

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
رو حیواناتم امتحان کردم بازمempty میمونه
رو هر چیزی غیر از انسان ها باید جواب بده. اگه soul gem دیگه ای داری بذارش کنار

ی سوال داشتم ی مرحله هست فرعیه ی دختره همراهت میاد با ی مرده نژاده فرق دارع چشاش قرمزه و گوشش دراز یکم رنگشم خاکستری بگذریم این مرحله میرن باید دو تا کتاب بدست بیاری عکس روی کتابا هشت پاست ولی عجیب غریبه من ی کتابو گرفتم بعدش میره ی جایی کتابو ک باز میکنی میره تو ی بُعد دیگه زیر زمینه انگار اب هاش طلاییه یجورایی هم مشکی طبقه اییه ینی چپتر داره 1 تا 5 بعدش ک میرم اون زیر 4 تا کتاب میگیرم ی جا میچینم توی چپتر اخری ک میرم ینی (chapter V) چند نفر هستن اونارو ک کشتیم ی جادوی جدید میده جادوشم تو قسمت اون خطای عجیب غریبه اسمشم DRAGON ASPECT هس بعد اون در از پشت بسته میشه و نمیدونم چیکار کنم دور تا دورش ابه تو ابشم بری میمیری میشه کمک کنید؟؟ازین جادو استفاده خاصی میشه؟؟8-|:-?
طبیعتا یه اژدها باید بهت حمله کنه

اگ میشد ک خوب بود کلیدن کلید:))
با jarl روبرو نشو همون اول شهر وقتی گارد ها بهت حمله کردن اسلحه بکش روشون دوباره غلاف کن یا یکیشونو بکش از شهر برو بیرون دوباره برگرد یا نمیدونم یکاری کن دستگیرت کنن بعد bounty رو بده خلاص شو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر