درخواست نرم افزار هاي كاربردي

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
سلام
دنبال یه برنامه میگردم که تو اینستاگزام فالورام پست میزارن اتوماتیک لایک کنه تمام پست ها رو
هم نسخه pc هم اندروید برام معرفی کنید

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
  • Like
Reactions: tempest

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
آنتی ویروس کم حجم و رایگان و البته کارآمد سراغ دارید؟
ویندوزم با ویروس های مختلف تقریبا 30% اش داغونه و بعد از هربار log شدن یه سری image های ناشناس باز میشن و کلی هم ارور ظاهر میشه. شاید با تعویض ویندوز مشکلات حل بشه اما به دلایلی نمی تونم ویندوز عوض کنم.

شاید دلیل داغ کردن و صدا دادن لب تاب (بالا رفتن cpu) همین ویروس ها باشه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آنتی ویروس کم حجم و رایگان و البته کارآمد سراغ دارید؟
ویندوزم با ویروس های مختلف تقریبا 30% اش داغونه و بعد از هربار log شدن یه سری image های ناشناس باز میشن و کلی هم ارور ظاهر میشه. شاید با تعویض ویندوز مشکلات حل بشه اما به دلایلی نمی تونم ویندوز عوض کنم.

شاید دلیل داغ کردن و صدا دادن لب تاب (بالا رفتن cpu) همین ویروس ها باشه.

0bin - encrypted pastebin

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51

این آنتی ویروس ـی که شما معرفی کردید (360Total Security) بیشتر شبیه ویروس بود، فایل هایی که داخل system32 بود رو به عنوان ویروس شناخت و حذف کرد (یا شاید من اشتباهی حذف کردم)، و به کل ویندوز رو داغون کرد و هم اعصاب ما رو.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این آنتی ویروس ـی که شما معرفی کردید (360Total Security) بیشتر شبیه ویروس بود، فایل هایی که داخل system32 بود رو به عنوان ویروس شناخت و حذف کرد (یا شاید من اشتباهی حذف کردم)، و به کل ویندوز رو داغون کرد و هم اعصاب ما رو.

من 1 سالی هست که دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم و تا حالا ویندوزم ویروسی و یا دچار مشکل نشده.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
بچه ها یه سوال
من از فتوشاپ میخوام یه سبک فونت و طراحی اینگلیسی رو وارد تلگرام کنم، یعنی نمیخوام فونتش و شکلش (مثل بزرگ و کوچی حروف) عوض بشه، برنامه ایی هست مثل فارسی نویس ولی متن اینگلیسی داد بهش که فونت درست اجرا بکنه؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوستان کسی برنامه میشناسه که شارژ لپ تاپ مثلا رو 60% محدود کنه؟ چون باتری لپ تاپ داخلی هست و امکان جدا کردن وجود نداره و باید همیشه به برق وصل باشه.
با این که مدل لپ تاپ ASUS ROG GL502VS هست ولی متاسفانه برنامه ASUS Battery Health Charging روی لپ تاپ من کار نمی کنه!
برنامه لپ تاپ های لنوو هم ریختم اصلا اجرا نشد!

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
سلام یه قندشکن برای ویندوز 10 معرفی میکنید غیر از هات اسپات و سایفون چون دیگه خیلی سخت وصل میشن یا اگر ترفندی بلدید بگید ممنون

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
سلام
یه برنامه میخواستم روی عکس آهنگ بذارم و تبدیل به فایل ویدئویی بشه :D اسلاید شو نمیخوام باشه فقط یه عکس سیاهی چیزی صرفا بذارم و روش اهنگ پخش بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر