«Amy Hennig» شرکت EA را ترک کرد

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
کارگردان سری محبوب «Uncharted» که پس از جدایی از شرکت «Naughty Dog» , مشغول کار بر روی عنوای جدید از سری ستارگان در شرکت «EA» بود امروز از این شرکت جدا شد.

xxwh_amy-hennig.jpg

امروز در کنفرانس «Gamelab» که در شهر بارسلونا برگزار شد , «Amy Hennig» طی مصاحبه ای که با وبسایت یوروگیمر داشت اعلام کرد که در ماه ژانویه از شرکت «EA» جدا شده و در حال تاسیس کردن استدیوی مستقل خود است.او در ادامه گفت: «در حال حاظر هدف من تاسیس استدیوی مستقل خواهد بود. قصد دارم این استدیو به صورت مستقل به کار خودش ادامه دهد. دوست دارم تیم جدیدم حداکثر از 15 نفر تشکیل شود.در حال حاظر در حال مذاکره با چندین شرکت هستیم تا پروژه بعدی خود را بر روی پلتفرم های واقعیت مجازی عرضه کنیم.متاسفانه بازی جنگ ستارگان که در حال ساخت آن بودیم به طور کامل کنسل شده است. شعبه «Vancouver» هم اکنون بر روی یک بازی جهان از از این سری کار میکند که به طور کامل با عنوانی که من در حال ساخت آن بودم متفاوت است. تمامی افرادی که بر روی پروژه قبلی در حال کار بودند به شدت علاقه مند به اتمام پروسه ساخت بازی بودند. ولی متاسفانه این عنوان به این مرحله نرسید. در آینده دوست دارم این عنوان را به نوعی دوباره زنده کنم. ولی متاسفانه پیچیدگی های زیادی در این رابطه وجود دارد»

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
کلا امی استعداد و توانایی هاش در حد ناتی داگ نبود ! شاید زمان گذر از ps2 به ps3 و از جک یه انچارتد به درد میخورد و کارایی داشت ! ولی بعد از انچارتد ۲ و tlou کشش همراهی با سایر اعضای استودیو و ساخت بازی در اون لول رو نداشت ! !

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
کلا امی استعداد و توانایی هاش در حد ناتی داگ نبود ! شاید زمان گذر از ps2 به ps3 و از جک یه انچارتد به درد میخورد و کارایی داشت ! ولی بعد از انچارتد ۲ و tlou کشش همراهی با سایر اعضای استودیو و ساخت بازی در اون لول رو نداشت ! !
شوخیه دیگه این؟ تلو چه ربطی به امی داشت؟ جدی فقط اینجاست کسی با همچین کارنامه ای میره زیر سوال و تا این حد میاد پایین. آخرشم میشه تو حد ND نبود:-j
حداقل یه نگاه به سابقه طرف و بازیایی که ساخته بسازین بعدش انقدر بیارین پایین

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شوخیه دیگه این؟ تلو چه ربطی به امی داشت؟ جدی فقط اینجاست کسی با همچین کارنامه ای میره زیر سوال و تا این حد میاد پایین. آخرشم میشه تو حد ND نبود:-j
چرا شما عادت داری هرجا میری یه ساز مخالف با بقیه بزنی؟
مثلا تو کارنامش چی هست ؟ انقدر با این legacy of kain بالا نبریدش بعد soul reaver تبدیل به یه سری معمولی شد و شکی در این نیست که می خواست به انچارتد یه کش الکی به همرا داستان کلیشه بده درست مثل gears

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
چرا شما عادت داری هرجا میری یه ساز مخالف با بقیه بزنی؟
مثلا تو کارنامش چی هست ؟ انقدر با این legacy of kain بالا نبریدش بعد soul river تبدیل به یه سری معمولی شد و شکی در این نیست که می خواست به انچارتد یه کش الکی به همرا داستان کلیشه بده درست مثل gears
شما يادبگير منبع اطلاعات ارزشمندت رو از كامنت هاي يوتيوب تغيير بده، بعد بيا واسه من legacy of kain تحليل كن:)

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شما يادبگير منبع اطلاعات ارزشمندت رو از كامنت هاي يوتيوب تغيير بده، بعد بيا واسه من legacy of kain تحليل كن:)
=)) ای دانا و همه چیز دان تو که انقدر ادعات میشه بیا تحلیلش کن من سری lok بازی کردم و براساس تجربم دارم میگم که soul reaver 2 مفت نمی ارزید هر خ.ی تیزر انچارتد4 اول ببینه میفهمه که چه داستان چرندی داره اصن دیدیش و خبر داری که میای الکی ازش دفاع میکنی:))

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ببین مازیار بنظرم بحث توانایی های امی نبود. واقعا در توانایی های این آدم نمیشه شک کرد. بیشتر حس میکنم بحث تفاوت نوع نگرشش با بقیه اعضا مطرح بوده. چند وقت پیش هم با یکی از دوستان بحث میکردیم این رو تو اون تاپیک هم کفتم. نوتی داگ هر نسل رشد کرده و بازیهاش جدی تر و بسمت سینمایی تر شدن پیش رفته در عین حال بازیهاشون داره به سمت و سوی فیلمای جشنواره ای میره. هر مرحله هم که بیشتر به این سمت متمایل میشدن یه سری افراد ازش جدا شدن و جاشون رو به اعضای جدید دادن. امی مسلما بازی ساز بزرگیه ولی با نوع بازی سازی نوتی بعد از تلو خیلی فاصله داشته. برای همینم فکر نمیکنم هیچ وقت به نوتی داگ برگرده.
همین جنس تغییر تو فیلم دانکرک نولان هم اتفاق افتاد. که مخالفین و موافقین زیادی داره. حالا چه موافق باشیم چه مخالف سمت و سوی نوتی اینه الان. فرض کن نولان با دید جدیدی که به فیلم سازی داره نمیتونه با یه سری از اعضای قدیمش کار کنه خط ذهنی اونا متفاوته حالا هر چقدر هم که فوق العاده باشن برای پروژه های بعدی مناسب نیستن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ببین مازیار بنظرم بحث توانایی های امی نبود. واقعا در توانایی های این آدم نمیشه شک کرد. بیشتر حس میکنم بحث تفاوت نوع نگرشش با بقیه اعضا مطرح بوده. چند وقت پیش هم با یکی از دوستان بحث میکردیم این رو تو اون تاپیک هم کفتم. نوتی داگ هر نسل رشد کرده و بازیهاش جدی تر و بسمت سینمایی تر شدن پیش رفته در عین حال بازیهاشون داره به سمت و سوی فیلمای جشنواره ای میره. هر مرحله هم که بیشتر به این سمت متمایل میشدن یه سری افراد ازش جدا شدن و جاشون رو به اعضای جدید دادن. امی مسلما بازی ساز بزرگیه ولی با نوع بازی سازی نوتی بعد از تلو خیلی فاصله داشته. برای همینم فکر نمیکنم هیچ وقت به نوتی داگ برگرده.
همین جنس تغییر تو فیلم دانکرک نولان هم اتفاق افتاد. که مخالفین و موافقین زیادی داره. حالا چه موافق باشیم چه مخالف سمت و سوی نوتی اینه الان. فرض کن نولان با دید جدیدی که به فیلم سازی داره نمیتونه با یه سری از اعضای قدیمش کار کنه خط ذهنی اونا متفاوته حالا هر چقدر هم که فوق العاده باشن برای پروژه های بعدی مناسب نیستن
ایکاش بقیه کاربرا هم مثل شما با منطق بودن و یه چیز درست می گفتن=D>

• Like
Reactions: vaan 2 and benjohn

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بیخیال بابا شما خوبین! انگار داریم در مورد رسپاون یا دایس یا کریستال داینامیک حرف میزنیم !جالبه کسی که میاد نطق میکنه هیچ ذهنیتی از شرایط نداره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
تقریبا با اکثر چیزایی که گفتی موافقم ! ولی به این نکته هم توجه کنیم که امی زمانی اخراح میشه که داره انچارتد میسازه ! یعنی بازی که قرا. نیست استایل و سبک و سیاقش تغییر کنه ! به نظرم فقط سطح انتظارات از ناتی و کیفیت بازی هاشون قدری بالا. فته بود که اون چیزی که امی ساخته بود پاسخ گو نبود !

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بنده خدا انگار پاقدمش هم بده هر جا میره بازی اون استودیو کنسل میشه اخرم خودش دیگه مستقل شد رفت به راه کلیف بی که اخر عاقبتم نداره اون کن لوینم احتمالا به اینا میپیونده لوین هم واقعا موجود عجیب غریبی بود

• Like
Reactions: arash1996

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,190
نام
امیر
بیخیال بابا شما خوبین! انگار داریم در مورد رسپاون یا دایس یا کریستال داینامیک حرف میزنیم !جالبه کسی که میاد نطق میکنه هیچ ذهنیتی از شرایط نداره
شما متوجهی که علاوه بر کارکردن و نقش فوق کلیدی تو سه گانه ی انچارتد و توی دوتا از خفن ترین گیم های تاریخ (legacy of kain و soul reaver ) کارکرده ؟ دایس و کریستال داینامیک و ریسپاون؟چی میگی مومن؟

• Like
Reactions: arash1996

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
U4 با اختلاف فاحش فنی ترین و با کیفیترین انچارتدی که ساخته شده ، روایت داستان و کارکردانی وحشناک خوبه ، اختلاف کارگردانی و داستان U4 در مقابل U3 مثل فیل و فنجون میمونه :D
فقط انچارتد ۳ تنو‌ع مراحل خیلی خوبی داشت و مراحل جذابی داشت ولی انصافا روایت داستانش خیلی خوب نبود
کلا سطح کیفی نیل و بورس با امی زمین تا اسمون فرق داره

• Like
Reactions: Metal Gear

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تقریبا با اکثر چیزایی که گفتی موافقم ! ولی به این نکته هم توجه کنیم که امی زمانی اخراح میشه که داره انچارتد میسازه ! یعنی بازی که قرا. نیست استایل و سبک و سیاقش تغییر کنه ! به نظرم فقط سطح انتظارات از ناتی و کیفیت بازی هاشون قدری بالا. فته بود که اون چیزی که امی ساخته بود پاسخ گو نبود !
اگردرست یادم باشه یه کتابی نوشته شده بود که درش در مورد این مسائل بحث شده بود. امی طرح خیلی متفاوتی تو سرش بوده. که اصلا خوب نبوده. در مورد UC4 قبول دارم واقعا داشته گند میزده. ولی خوب به هر حال هر کسی یه جا ممکنه اشتباه کنه. ولی فکر میکنم نباید فراموش کنیم اگر سری آنچارتد اینقدر بزرگ بوده یکی از عوامل مهمش امی بوده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
شما متوجهی که علاوه بر کارکردن و نقش فوق کلیدی تو سه گانه ی انچارتد و توی دوتا از خفن ترین گیم های تاریخ (legacy of kain و soul reaver ) کارکرده ؟ دایس و کریستال داینامیک و ریسپاون؟چی میگی مومن؟
شما هم یه بار دیگه پست اولم رو بخون که چی گفتم در مورد گذر ناتی داگ از نسل ۶ به ۷ !

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوست عزیز به اینکه طرف چه کارنامه خوبی داشته چی ساخته و رو چی کار کرده ربطی نداره......باید به این توجه کرد که طرف تو اون زمان چی داشته میساخته که اخراج شده و حتما از دیدگاه مدیران سونی قابل قبول نبوده شما خودت تیزرش ببین مقایسه کن که انچارتد4 فعلی بهتره یا اون.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر