Life is Strange 2

f8gf_88.png

ilj_jadid2.png
Update #1
new Life is Strange game که با نام های Life is Strange 2 و Life is Strange Season 2 فعلا میشناسیمش توسط سه تن از اعضای اصلی تیم سازنده نسخه ی یکم بازی در تاریخ 18 می 2017 طی یک ویدئو که بر روی سایت اصلی استدیوی Dontnod قرار گرفت معرفی شد . در ویدئو بازی با نام "a new Life is Strange game" معرفی شد و تاید شد که تیم سازنده بازی از بعد از انتشار نسخه ی Limited Edition در فبریه 2016 در حال کار بر روی قسمت جدید بازی هستش
Update #2
اقای Jean-Luc Cano نویسنده ارشد بازی در تاریخ July 10th, 2017 در پادکستی اعلام کرد که بازی در سال 2018 منتشر خواهد شد و همچنین کار موشن کپچر بازی در ماه اگوست 2017 اغاز خواهد شد ....
Update #3
بازی با جدیدترین موتور گرافیکی UE ساخته خواهد شد
Update #4
دموی قسمت دوم بازی با نام The Awesome Adventures of Captain Spirit هم اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم های مقصد در دسترس هستش
Update #5
بازی رسما با نام Life is Strange 2 در قالب 5 اپیزود معرفی شد اولین اپیزود بازی در تاریخ 27 September برابر با 5 مهر امسال منتشر خواهد شد
Update #6
تیزر تریلر بازی منتشر شد میتونید از اینجا تماشاـش کنید . تریلر و اطلاعات کامل 20 اگوست منتشر میشه
Update #7
کاراکترهای اصلی عنوان Life is Strange 2 دو برادر با نام Sean و Daniel هستند که اولی 16 ساله و دومی 9 ساله است. دو برادر یک زندگی نسبتا معمولی در سیاتل، ایالت واشنگتن دارند. به دنبال یه اتفاق تراژیک، زندگی آن‌ها برای همیشه عوض می‌شود. حالا در حال فرار از دست پلیس هستند و با جدایی و رفتن به زندان تهدید می‌شوند. کاراکتر Sean تصمیم می‌گیرد تا برادر کوچک‌ترش را ببرد و به دنبال زندگی بهتر در خانه خانوداگی‌شان در شهر پورتو لوبوس مکزیک هستند. زندگی در جاده دشوار و خطرناک است و برادرها با انواع چالش‌ها روبرو می‌شوند، همان‌طور که شجاعانه سفری را به عهده می‌گیرند که رابطه برادری را می‌سنجد. با بازی کردن در نقش Sean، شما باید تصمیم‌های دشواری بگیرید که می‌توانید از یک عنوان Life is Strange انتظار داشته باشید و شما باید با عواقب کارهای‌تان زندگی کنید. این بار این عنوان بر روی برادری در کنار راهنمایی و تعلیم دادن برادر کوچک‌تر شما تمرکز می‌کند، در حالی که همزمان در حال رسیدن به سن بالغ شدن هستید. همانند بقیه عناوین در این مجموعه، عنوان Life is Strange 2 با مسائل متعددی روبرو خواهد شد که همه ما می‌توانیم آن را شناسایی کنیم و همین باعث وضع دشوار اخلاقی و نیاز به جستجوی زیاد روح می‌شود. این تم‌ها به صورت قدرتمند متحد می‌شوند، در راهی که کاراکتر Daniel پروش می‌يابد و بستگی دارد به درس‌هایی که شما به او یاد می‌دهید و الگویی که شما تصمیم می‌گیرید باشید. ما همچنین هیجان زده هستیم که تایید کنیم عنوان Life is Strange 2 شامل یک قدرت جدید می‌شود. چه چیزی است و چطور مربوط می شود به این برادرها، چیزی است که شما به زودی خواهید فهمید! همانطور که Sean و Daniel به سمت مکزیک سفر می‌کنند، آن‌ها کاراکترهای کاملا تازه‌ای ملاقات می‌کنند و از چندین محیط جدید عبور خواهند کرد. این عنوان همچنین شامل چندین ویژگی می‌شود که در طول هفته آینده آشکار می‌شوند، همانطور که ما در تلاش ارائه بلند پروازانه‌ترین عنوان Life is Strange با بالاترین ارزش تولید در این مجموعه تا به امروز هستیم. آقای Jonathan Morali آهنگساز فرانسوی که با تیم بر روی نسخه اول نیز کار کرده، ظاهرا بر روی این عنوان نیز کار می‌کند. همچنین گیم پلی این عنوان در روزهای آینده نشان داده خواهد شد
[با تشکر از @Ali Rz بابات ترجمه]

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
رو استور سونی هرچقدر دنبالش میگردم نیست ! صفحه نداره !
تو استیم هم هیچ گزینه ای واسه Add کردن بازی و Pre-load نداره :))
چه غلطی دارن میکنن اینا :|
رو استیم هیچوقت واسه بازی ۴ گیگی پری‌لود نمیذارن چون فرآیند دانلودش بعد از لانچ خیلی سریعتر از Decrypt کردنشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
رو استیم هیچوقت واسه بازی ۴ گیگی پری‌لود نمیذارن چون فرآیند دانلودش بعد از لانچ خیلی سریعتر از Decrypt کردنشه.
والا فک نکنم فرایند Decrypt کردن فایلا از متوسط دانلود 6-7 مگی مثلا امریکایی ها کند تر باشه ! من که رفتم رو استور ماکروسافت پریلود کنم :D حالا حوصله صبر کردن واسه دانلود شبانه رو ندارم امشب دانلودش میکنم واسه فردا شب :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی برای پیش خرید اومده... 5ایپزود به قیمت ناقابل 40$ :| :| :|
وات د ...:|
سپتامبر : اسپایدی،اسپایرو،لیس2 :|
چرا من رو تو این موقعیت قرار میدید:| همون 25تا من درگیر بودم چه کنم:|

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
هیچکس 40 دلار برای این بازی نمیده مگه اینکه تغییرات انقلابی کرده باشه. تبریک به اسکوئرانیکس واسه گندزدن به یه IP دیگه، وقتی بازی از نظر فروش خراب کرد اشتباهشونو میفهمن.

مزخرفاتی که برای پیش‌خرید هم در نظر گرفتن خیلی جالبن:

ss_5950438755bf58433d7d2c4dfc8c9af7c9dea165.600x338.jpg

• Like
Reactions: Ali Venom and Akiba

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
هیچکس 40 دلار برای این بازی نمیده مگه اینکه تغییرات انقلابی کرده باشه. تبریک به اسکوئرانیکس واسه گندزدن به یه IP دیگه، وقتی بازی از نظر فروش خراب کرد اشتباهشونو میفهمن.

مزخرفاتی که برای پیش‌خرید هم در نظر گرفتن خیلی جالبن:

View attachment 89778
به شخصه خودم ۶۰ دلار هم بود واسش می‌دادم، هیچ تغییرات بنیادی هم نمی‌خوام حتی هرچی تغییراتش کم‌تر باشه به شخصه خوشحال‌تر میشم، فکر می‌کنم افرادی که مثل من فکر کنن هم کم نباشن!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به شخصه خودم ۶۰ دلار هم بود واسش می‌دادم، هیچ تغییرات بنیادی هم نمی‌خوام حتی هرچی تغییراتش کم‌تر باشه به شخصه خوشحال‌تر میشم، فکر می‌کنم افرادی که مثل من فکر کنن هم کم نباشن!
دقیقا! فقط ای کاش نسخه فیزیکی(!) ، یا بهتر بگم نسخه ای که کد بازی+آرت بوک و ... توش هست رو موقع انتشار ایپزود اول میدادن! میخوامش:( جوری نشه که به فکر خرید دوباره بیفتیم و عذاب وجدان بگیریم که نمیشه خریدش با این وضعیت:|

• Like
Reactions: Grey Warden

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
متاسفانه بر خلاف فکر شما چنین افرادی کمن و برای ثابت شدنش هم میتونید به فروم Season 2 تو استیم سر بزنید و واکنش‌ اولیه طرفدارا رو مشاهده کنید. در کل تعداد افراد کمی مبلغ بالایی برای بازی‌های اپیزودیک پرداخت میکنن و فک کنم Hitman برای اسکوئر درس نشده و راه اشتباه رو دوباره میخاد امتحان کنه.
با این حال پول خودتونه و میتونید هر جوری خواستید خرجش کنین ولی حتی فن‌های اروپایی یا آمریکایی هم که به مراتب ۴۰ دلار یا یورو براشون ارزش کمتری نسبت به ماها داره از قیمت‌گذاری بازی خیلی ناراضین.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
اپیزودی 20 دلاری باید باشه
قیمت بالاست ،مگه اینکه بازی از پایه تغییر کرده و تغییرات اساسی تو گیم پلی داشته باشیمو صرف چهار تا کلیک و گفتن چهار جمله نباشه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
قیمت گذاری 40 دلار بازی رسما سو استفاده از احساسات عاشقای لایفه :(

احتمالا باید سه ماه صبر کرد که توی تخفیف های کریسمس یه آف بخوره وگرنه با این وضعیت شدنی نیست خریدش حداقل واسه شخص من توی روز لانچ :(

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب من captain spirit رو تموم کردم و باید بگم فاجعه، برای درک بهتر منظورم کلیشه رو با سانتی مانتالیسم قاطی کنید + روایت خسته کننده

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
منم Captain Spirit رو تموم کردم. خوب بود به نظرم! شخصیت پردازی کریس و چارلز خیلی خوب و باور پذیره!
روایتشم اصلاً خسته کننده نبود برام. تو این زمان کوتاه بهتر از این نمی شد استوری فصل 2 رو set up کرد!
cliffhanger اندینگشم صبرمو برای فصل دوم کمتر کرد!
این فصل که قطعاً عالی میشه ولی مشکل اصلی از همین الان اینه که همه میرن سراغ مقایسش با فصل اول و خب از رو همین Captain Spirit هم مشخصه بعیده به موفقیت فصل اول برسه...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
وای چقدر خوب بود این اپیزود دقیقا حکم اپیزود Farewell سیزن اول رو داشت خیلی حال کردم اونو ته ماجرا منتشرش کردن اینو به عنوان پیش در امد اول کار منتشر کردن واسه همین در نگاه اول شاید تاثیر گذار نباشه ولی بعدا که فصل دوم منتشر شد مطمعنا خیلی رو شخصیت پردازی کریس تاثیر گذاره در ضمن سازندگان بازی خیلی سعی کردن بگن که یـ اپیزود مستقل ـه تا تهش سورپرایز خودشون رو رو کنن ! دنیای بازی هم که با فصل اول خیلی ارتباط داره و باید شاهد لینک شدن های شدیدی با فصل اول بازی باشیم تو فصل دوم در کل همه چی عالی بود ......

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
وای چقدر خوب بود این اپیزود دقیقا حکم اپیزود Farewell سیزن اول رو داشت خیلی حال کردم اونو ته ماجرا منتشرش کردن اینو به عنوان پیش در امد اول کار منتشر کردن واسه همین در نگاه اول شاید تاثیر گذار نباشه ولی بعدا که فصل دوم منتشر شد مطمعنا خیلی رو شخصیت پردازی کریس تاثیر گذاره سازندگان بازی خیلی سعی کردن بگن که یـ اپیزود مستقل ـه و تا تهش سورپرایز خودشون رو رو کنن دنیای بازی هم که با فصل اول خیلی ارتباط داره و باید شاهد لینک شدن های شدیدی با فصل اول بازی باشیم تو فصل دوم در کل همه چی عالی بود ......
بدون اسپویل کردن تو بازی اشاره‌‌هایی به نسخه اول هست یا نه؟:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
بدون اسپویل کردن تو بازی اشاره‌‌هایی به نسخه اول هست یا نه؟:D
اره هست :D
======================
تو فصل اول پدر کلویی مرده بود پدر ناتنی داشت تو این فصل مادر کریس مرده ظاهرا قراره مادر ناتنی پیدا کنه :D به شدت منتظر بزرگسالی کریس با قدرت هاش و سر و کله زدن با پدر و مادر ناتنیش هستم :ar!

پ.ن : اگه بخوان دوباره نماد سازی کنن تو بازی به نظرم مادر کریس نماد قدرت های کریسه و یـ جورایی داره ازش مراقبت میکنه .....

اون دوتا بچه همسایه احتملا رفیقای کریس باشن تو فصل بعدی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر