Life is Strange 2 به صورت رسمی تاریخ انتشار خورد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

maxresdefault-17-ds1-670x377-constrain.jpg

Life is Strange 2 بازی تحسین شده استدیوی Dontnod جهت آوردن تجربه جدید برای طرفداران بازی به صورت رسمی برای امسال تاریخ عرضه خورد

فصل اول بازی استدیوی Dontnod تجربه فراموش نشدنی از یک داستان تینجیری که همراه بود از اتفاقات عجیبی در جای جای دنیای بازی ! داستانی زیبا و درگیر کننده حالا فصل بعدیش قرار ـه اوایل پاییز امسال منتشر بشه . Dontnod امروز یک تیزر از بازی منتشر کرد که صورت رسمی تایتل بازی Life is Strange 2 بدون هیچ پسوند و پیشوندی خواهد بود و اولین اپیزود بازی قرار پس از سه سال 27 سپتامبر امسال منتشر بشه . همچنین مثل فصل اول پنچ اپیزودی خواهد بود . فعلا هیچ اطلاعات خاصی از بازی منتشر نشده ولی سازندگان قول انتشار اطلاعات بیشتری رو در ماه اگوست دادن

با اینکه هنوز چیزی از Life is Strange 2 مشخص نیست چهار روز دیگه تک اپیزود The Awesome Adventures of Captain Spirit که در E3 امسال در کنفرانس ماکروسافت معرفی شد و سازندگان قول یک تجربه کوتاه و مستقل برگفته از دنیای بازی که ارتباط هایی هم به قسمت جدید داره به صورت رایگان منتشر میشه پس این تجربه رایگان رو از دستش ندید

Life is Strange 2 Will Debut its First Episode in September; First Teaser Released

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
حالا هرکار می‌کنن و هر داستانی دارن فقط سریع ۵ تا اپیزودش رو منتشر کنن و مثل فصل اول ۹ ماه ملت رو معطل نکنن که ماهایی که صبر می‌کنم کامل بشه بعد بازی کنیم طاقت نداریم دیگه این همه وقت رو!:D
ایپزودی رو ایپزودی بازی کنید:D
هیجان و کف کردن و انتظار و بحث و پیشبینی و مقایسه انتخاب ها، خیلی بهتر از 5تا ایپزود پشت سر هم زدن و کل بحث ها خلاصه شدن تو یک پست هستش:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ایپزودی رو ایپزودی بازی کنید:D
هیجان و کف کردن و انتظار و بحث و پیشبینی و مقایسه انتخاب ها، خیلی بهتر از 5تا ایپزود پشت سر هم زدن و کل بحث ها خلاصه شدن تو یک پست هستش:D
به هیچ وجه، شما رو نمی‌دونم ولی من طاقت ندارم با این پایان‌های خفن هر اپیزودی کلا یک ماه بین هوا و زمین بمونم، این بازی‌ها رو باید بکوب و پشت سر هم بری هم عذاب انتظار نکشی و هم بیشتر تو جو بازی باقی بمونی!:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
حالا هرکار می‌کنن و هر داستانی دارن فقط سریع ۵ تا اپیزودش رو منتشر کنن و مثل فصل اول ۹ ماه ملت رو معطل نکنن که ماهایی که صبر می‌کنم کامل بشه بعد بازی کنیم طاقت نداریم دیگه این همه وقت رو!:D
مطعن باش همون دو ماه دو ماه میدن اپیزودا رو اصلا روایت داریم فاصله ای که دوماه نباشه فاصله نیست :D فقط بیشتر نشه :D یادم نمیره فاصه سه ماه بین اپیزود 4و5 فصل قبلی رو قشنگ جنایت بود جنایت :o

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مطعن باش همون دو ماه دو ماه میدن اپیزودا رو اصلا روایت داریم فاصله ای که دوماه نباشه فاصله نیست :D فقط بیشتر نشه :D یادم نمیره فاصه سه ماه بین اپیزود 4و5 فصل قبلی رو قشنگ جنایت بود جنایت :o
خب همین نشون می‌ده باید صبر کنید همه رو باهم بازی کنید اونم نسخه لیمیتد!:D
موندم با اون پایان اپیزود ۴ چجوری ۳ماه دووم آوردین و الان دارین پست میدین؟!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
به هیچ وجه، شما رو نمی‌دونم ولی من طاقت ندارم با این پایان‌های خفن هر اپیزودی کلا یک ماه بین هوا و زمین بمونم، این بازی‌ها رو باید بکوب و پشت سر هم بری هم عذاب انتظار نکشی و هم بیشتر تو جو بازی باقی بمونی!:D
عذاب انتظار، خودش جام شراب و گواراست:p :))
اصلا کار ایپزودیک(بازی-سریال-انیمه و ...) رو اگر ایپزوریک ندید که حال نمیده!
50% لذت مال خود اثره، 50% لذت مال سر به بیابون گذاشتن بعد از هر قسمته اونم به صورت دسته جمعی! و کف و خون قاطی کردن:D و وجود Xماه(9ماه یا حالا هرچقدر) حس و حال بازی! >:)

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
عذاب انتظار، خودش جام شراب و گواراست:p :))
اصلا کار ایپزودیک(بازی-سریال-انیمه و ...) رو اگر ایپزوریک ندید که حال نمیده!
50% لذت مال خود اثره، 50% لذت مال سر به بیابون گذاشتن بعد از هر قسمته اونم به صورت دسته جمعی! و کف و خون قاطی کردن:D و وجود Xماه(9ماه یا حالا هرچقدر) حس و حال بازی! >:)

من ترجیح میدم مث نتفلیکس یهو همه اپیزود ها با هم منتشر بشه :D

• Like
Reactions: Milad_HW

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دیشب این نسخه awsome رو نصب کردم رو کنسول اما نمیدونم چرا برام جالب نیومد همون اول که کاراکتر سوپر هیروو رو انتخاب کردم....
فصل ۱ شو دوس داشتم و کامل بازیش کردم و همه تروفیاشو گرفتم اما بعد اون دیگه هیچی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر