مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
یه لبتاب میخوام برای اینکه بتونه بازی ها رو 4K و60 فریم اجرا کنه؟
همچین لپ تاپی اندازه یه 206 قیمتشه داداش! :-"
کلا هم شاید دو سه مدل تو دنیا بیشتر نباشن که همچین قدرتی رو دارن.

• Like
Reactions: Delux1

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
خوب اگه بخوام سیستم ببندم چقد درمیاد
چیزی حدود 20 25 تومن.
ASUS ROG STRIX Z370-E GAMING Motherboard 2000T
Intel Kaby Lake Core i7-7700K CPU 1500T
ASUS TURBO-GTX1080TI-11G Graphics Card 6300T
Samsung 860 Evo SSD Drive 500GB 1200T
ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3000MHz CL16 Dual Channel Desktop RAM - 32GB 2500T
Western Digital Black WD4004FZWX Internal Hard Drive 4TB 1200T
Cooler Master V850 Computer Power Supply 1500T
کیس و موس و کیبرد هم 1500 حساب کنی.
مانیتور هم 4K بخوای بالای 5 تومن در میاد.

• Like
Reactions: Delux1 and Vonarian

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام
تا سقف 3 تومن یا 3500 برای کاربری مولتی مدیا (بیشتر وب گردی و فیلم دیدن) چه لپ تاپی پیشنهاد میکنید؟ اصلا میشه پیدا کرد؟ ترجیحا Asus

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
درود
دوستان قصد خرید لپ تاپ برای برادرم که دانشگاه مهندسی کامپیوتر قبول شده رو دارم
و موندم دقیقا چی بگیرم که هم قوی باشه (در حد اجرای معمولی بازیا) و هم احتمال خرابیش پایین باشه
خودم نظرم روی نوت بوکهای شیائومی هست که ارزونترینش رو حول و حوش 800 دلار تو نت پیدا کردم. همه چیش خوب بود فقط مانیتورش 13 اینچ بود یکم کوچیکه و قیمتشم بالاست.
اگه گزینه های با کیفیت دیگه سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنین. فقط کارت گرافیکشون ترجیحا nvidia باشه. خواهشام قیمتها رو به دلار یا یورو بدید چون از ایران خرید نمیکنم. مرسی.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
درود
دوستان قصد خرید لپ تاپ برای برادرم که دانشگاه مهندسی کامپیوتر قبول شده رو دارم
و موندم دقیقا چی بگیرم که هم قوی باشه (در حد اجرای معمولی بازیا) و هم احتمال خرابیش پایین باشه
خودم نظرم روی نوت بوکهای شیائومی هست که ارزونترینش رو حول و حوش 800 دلار تو نت پیدا کردم. همه چیش خوب بود فقط مانیتورش 13 اینچ بود یکم کوچیکه و قیمتشم بالاست.
اگه گزینه های با کیفیت دیگه سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنین. فقط کارت گرافیکشون ترجیحا nvidia باشه. خواهشام قیمتها رو به دلار یا یورو بدید چون از ایران خرید نمیکنم. مرسی.
قیمت دلاری میخای بخری چرا شیائومی .هر چند الان یه سری میان میگن خیلی عالیه و این حرفا .اگه دلاری میخای بخری تا چقد میخای هرج کنی؟ برو تو آمازون لد تاپای asus,msi,razor رو ببین با همین قیمتای ۸۰۰ دلار.پولتو حروم شیائومی نکن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
قیمت دلاری میخای بخری چرا شیائومی .هر چند الان یه سری میان میگن خیلی عالیه و این حرفا .اگه دلاری میخای بخری تا چقد میخای هرج کنی؟ برو تو آمازون لد تاپای asus,msi,razor رو ببین با همین قیمتای ۸۰۰ دلار.پولتو حروم شیائومی نکن
مرسی عزیز
من اطلاعاتم در اینمورد کمه، cpu رم و گرافیکش باید حداقل چی باشن که کند نباشه؟ (برای همین کارای درسی رشته ای که گفتم)
بعد عمر باطری تو کدوم برند که گفتید بهتره؟ و اینکه budget laptop های مثلا سیصد دلاری خوبن که آدم هم جنس ارزون و هم خوب بخره؟
قیمت هم درحد 500$ یا 600$ به نظرم باشه خوبه، هر چند اگه چیز budget با قیمت کمتر گیر بیاد چه بهتر خصوصا لپ تاپ گیمینگ budget

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
مرسی عزیز
من اطلاعاتم در اینمورد کمه، cpu رم و گرافیکش باید حداقل چی باشن که کند نباشه؟ (برای همین کارای درسی رشته ای که گفتم)
بعد عمر باطری تو کدوم برند که گفتید بهتره؟ و اینکه budget laptop های مثلا سیصد دلاری خوبن که آدم هم جنس ارزون و هم خوب بخره؟
قیمت هم درحد 500$ یا 600$ به نظرم باشه خوبه، هر چند اگه چیز budget با قیمت کمتر گیر بیاد چه بهتر خصوصا لپ تاپ گیمینگ budget
سلام.
شما مدل دارید بگید بنده بررسی کنم.
اگر نه خودم چند مدل پیشنهاد بدم.

• Like
Reactions: Cait Sith

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
مرسی عزیز
این یه مورد از ایسوس هست
https://www.amazon.com/VivoBook-Por...8&qid=1537611602&sr=1-20&keywords=Asus+Laptop
از برند دیگه هم میتونم بیارم.

• Like
Reactions: Cait Sith

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
سلام..من یه لپتاپ میخوام روی قیمت 8 تا نهایت 8.5
چه لپتاپی بگیرم بهتره؟ بیشتر با vray کار میکنم..بازی زیاد مد نظرم نیست..ولی بشه بازی کرد هم چه بهتر..ممنووونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر