بهترین سرویس اینترنت برای Xbox one

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اقا من می خوام ۴مگ محدود شاتل ADSL2+ بگیرم برای Black Ops 3 کافیه یا بیشتر می خواد؟شایدم کمتر؟می خوام صد در صد بدون لگ باشه
قطعا کمتر میخواد . بازی ای مثل بتل 4 با 64 پلیر راحت روی 512 هم اجرا میشه . شما به جای کمیت به نظرم بهتره تمرکز رو بزاری روی کیفیت که پینگ کمتریب داشته باشه خطت

• Like
Reactions: keoush

ALIREZAWSS

کاربر سایت
Jan 13, 2018
2
سلام دوستان من با هات اسپات گوشی به نت وصل میشم. خیلی وقت ها برای اپدیت بازی ها یه مدت طولانی تو queue باید منتظر بمونم، وقتی هم دانلود شروع میشه معمولا سرعتش پایینه میخواستم ببینم اگه با سیم لن و مودم وصل شم درست میشه یا خیر. ممنون

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Muhammaf

کاربر سایت
Jun 17, 2018
10
سلام من خواستم با اینترنت پارس آنلاین و اشتراک Ea acsees از Xbox live بازی نصب کنم
بنظرتون ممکنه؟
من بیشتر نگران سرعت اینترنتم بنظرتون با سرعت ۹۰۰ تا ۱.۵ مگ واقعی ،میشه دانلود کرد؟؟
خیلی ممنون میشم اگه یکی اطلاع داره راهنماییم کنه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام من خواستم با اینترنت پارس آنلاین و اشتراک Ea acsees از Xbox live بازی نصب کنم
بنظرتون ممکنه؟
من بیشتر نگران سرعت اینترنتم بنظرتون با سرعت ۹۰۰ تا ۱.۵ مگ واقعی ،میشه دانلود کرد؟؟
خیلی ممنون میشم اگه یکی اطلاع داره راهنماییم کنه
اگه مشکل حجم نداری راحت میتونی دانلود کنی

Muhammaf

کاربر سایت
Jun 17, 2018
10
سلام خدمت دوستان..
بنظر شما با اینترنت یک ماهه همراه اول نامحدود شبانه میشه بازی از Xbox Live دانلود کرد یا امکان نداره!
میخوام یا هاتسپات گوشی به کنسول اینترنت بدم و نتم هم 4G هستش.
خیلی ممنون میشم اگه یکی راهنمایی کنه چون من هنوز Xbox نخریدم و گیر این اینترنتشم.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
سلام خدمت دوستان..
بنظر شما با اینترنت یک ماهه همراه اول نامحدود شبانه میشه بازی از Xbox Live دانلود کرد یا امکان نداره!
میخوام یا هاتسپات گوشی به کنسول اینترنت بدم و نتم هم 4G هستش.
خیلی ممنون میشم اگه یکی راهنمایی کنه چون من هنوز Xbox نخریدم و گیر این اینترنتشم.

من خودم با همراه اول تا ۵۰ مگابیت هم دانلود کردم ولی اخیرا نمیتونم دانلود کنم سرعتش دومگابیته و نمیدونم این مشکل سراسریه یا نه

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
یعنی هر چقد سرعت نت گوشیم باشه تو Xbox میشه یک هشتم؟
نه، برای نشون دادن پهنای باند اینترنت از واحد Megabit استفاده میکنن، وقتی شما با سرعت 7 MegaByte دانلود میکنی یعنی پهنای باندت 56 MegaBit هست.
من سرعت نتم حدودا ۷ مگابایت. بنظرت با این سرعت میشه بازی مثل BF1 رو دانلود کرد؟؟
گفتم که من و چند نفر دیگه سرعت دانلودمون با همراه اول با اکس باکس خیلی پایین هست نمیشه دانلود کرد عملا نمیدونم این مشکل سراسریه یا نه، بهترین روش دانلود با ADSL هست...

Muhammaf

کاربر سایت
Jun 17, 2018
10
نه، برای نشون دادن پهنای باند اینترنت از واحد Megabit استفاده میکنن، وقتی شما با سرعت 7 MegaByte دانلود میکنی یعنی پهنای باندت 56 MegaBit هست.

گفتم که من و چند نفر دیگه سرعت دانلودمون با همراه اول با اکس باکس خیلی پایین هست نمیشه دانلود کرد عملا نمیدونم این مشکل سراسریه یا نه، بهترین روش دانلود با ADSL هست...
خیلی ممنون ببخشید دقت نکرده بودم
ممنونم از راهنماییتون

M!L4D-H

کاربر سایت
Jun 24, 2018
6
سلام
منم تا 2 روز پیش همین مشکل داشتم فقط با یه روش از حداکثر سرعت میشه برای دانلود استفاده کرد اونم استفاده از از لینک دانلود(از خود ماکروسافت) رو کامپیوتر هست
من با این روش تا 11 مگابایت هم دانلود داشتم با اینترنت شبانه همراه اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر