PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این چند روزه ( از قبل E3 تا الان) انقدر ایتو رو بالا بردین یه سریاتون ادم حالش دیگه ازش بهم میخوره دلم میخواد همون بلایی که سر اون مردک ساکاگوچی افتاد سر اینم بیوفته و پاشه بره بازی موبایل بسازه

بعضی بازی سازا کارشون خیلی خوبه هرچند هیچ کدوم دیگه خدا نیستن و هر کدوم گند هایی تو کارنامشون دارن ولی اگرم نداشته باشن بالا بردن یکی بیش از حد دیگه چیز ماجرا در میاد و حال آدم از طرف بهم میخوره

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
نومورا زمانی که روی xv و kh3 کار میکرد رسما گفت زمانی ما بازی رو منتشر می کنیم که کنسول های این نسل به اندازه کافی بفروشند...یعنی این سیاست اسکوئر هست... و رو روند ساخت بازی اینا تاثیرم شاید بزاره... دیگه حالا اون xv بوده... چه برسه اینکه vii هست... جوری اسکوئر خیمه بزنه رو بازی که کسی تاحالا ندیده...:D اون gta بود... واقعا عوض شده بود... ولی این خط این نشون بعید نیست بازم با معرفی ریسمتر نسخه اصلی برای ps5 دنیا رو به مسخره بگیرند:D هیچوقت psx یادم نمیره:))
یجوری میگی بعید نیس باز دنیارو به مسخره بگیرن انگار باید شکم کنی مرد حسابی!:D شما همینجوری گذری از بقل FFXV و پروسه ی ساختش رد شو متوجه میشی!:D چه پاره پوره ایی کردن تا بازی بیاد!:D 3 دفه هم هی کوبیدن از نو رفتن بالا!:D آخرشم دیدیم که چی از کار دراومد!:D 3 چارتا ورژن دادن تا رسید به رویال بازی یه سر و سامونی گرفت و گفتن این اونی بود که باید منتشر میشد روز اول لول همون KHو ببین!:D یعنی من انتظار داشتم اون خوردهه بشه تا صد! یعنی بیاد بگه KH 2.01 بعد KH2.02 و بره تا به 3 برسه و تازه رو دو و نود و نه بمونه بگه از یک صدم ریمستر میدیم برو تا 3 بیاد:D باز همینم که نکرده اینکارو جا شکرش باقیه!:D طویلترین یدو در به مسخره گرفتن جهان همین اسکوئر داره عمو!:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
این جوی که تا یکی از یه بازی ساز تعریف میکنه ! می ریزید وسط میگید حالمون بهم خورد رو جمع کنید خواهشا دیگه که بیشتر تهوع اور شده ! خود من شخصا فقط تو سه سال گذشته یه پست زدم که از ایتو تعریف کردم توش ! همین اینجا کدوم پست رو میبینید تعریف از ایتو باشه !؟ اینجا فرومه هر کی هر جور دوست داشته باشه نظر میده تا زمانی که مخالف قوانین فروم نباشه! اگه دوست ندارید یا اعصابتون نمیکشه نظرات بقیه رو تحمل کنید جای اشتباهی انتخاب کردید برای فعالیت !
مثل اینه که بقیه بیان از نومورا یا کوجیما یا نیل دراکمن تعریف کنن. من بپرم وسط بگم اه حالم به هم خورد از اینا بس که تعریف کردید !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یجوری میگی بعید نیس باز دنیارو به مسخره بگیرن انگار باید شکم کنی مرد حسابی!:D شما همینجوری گذری از بقل FFXV و پروسه ی ساختش رد شو متوجه میشی!:D چه پاره پوره ایی کردن تا بازی بیاد!:D 3 دفه هم هی کوبیدن از نو رفتن بالا!:D آخرشم دیدیم که چی از کار دراومد!:D 3 چارتا ورژن دادن تا رسید به رویال بازی یه سر و سامونی گرفت و گفتن این اونی بود که باید منتشر میشد روز اول لول همون KHو ببین!:D یعنی من انتظار داشتم اون خوردهه بشه تا صد! یعنی بیاد بگه KH 2.01 بعد KH2.02 و بره تا به 3 برسه و تازه رو دو و نود و نه بمونه بگه از یک صدم ریمستر میدیم برو تا 3 بیاد:D باز همینم که نکرده اینکارو جا شکرش باقیه!:D طویلترین یدو در به مسخره گرفتن جهان همین اسکوئر داره عمو!:D
اون KH موشکلی نداره ها:-"
یعنی کلا یکم اسم گذاریش بده، ولی دقیقا مثلا همینه که بین 1 و 2هست داستان، شده 1.5 :-"
اگر به نسبت تعداد زیاد نسخه های فرعی به اصلی گیر میدادید منطقی تر بود:-"

• Like
Reactions: Witch of Ashes

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
"Tetsuya Nomura Reassures Final Fantasy VII Remake “Is Not Just In The Early Concept Stages

We are developing [Final Fantasy VII] in parallel, and it’s not just in the early concept stages. We are actually in development
So right now, it’s like I’ve been putting in 100 percent into Kingdom Hearts, 100 percent into Final Fantasy VII, 100 percent into Kingdom Hearts… just going back and forth. It’s just like [working on] two titles is just going to be one [after Kingdom Hearts III’s launch]. That’s pretty much how I see it.

تازه از مرحله ی کانسپت وارد مرحله ی توسعه شدن ... :) یه پاشون توی KH III ـه یه پاشون توی ریمیک جناب نومورا :D خدا بخیر کنه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
"Tetsuya Nomura Reassures Final Fantasy VII Remake “Is Not Just In The Early Concept Stages

We are developing [Final Fantasy VII] in parallel, and it’s not just in the early concept stages. We are actually in development
So right now, it’s like I’ve been putting in 100 percent into Kingdom Hearts, 100 percent into Final Fantasy VII, 100 percent into Kingdom Hearts… just going back and forth. It’s just like [working on] two titles is just going to be one [after Kingdom Hearts III’s launch]. That’s pretty much how I see it.

تازه از مرحله ی کانسپت وارد مرحله ی توسعه شدن ... :) یه پاشون توی KH III ـه یه پاشون توی ریمیک جناب نومورا :D خدا بخیر کنه :D
توی KH که قدمش خیر بوده و هر نمایش نسبت به قبلی خفن تره:D ، با اینکه تعداد دنیاها کمتر شده، ولی به شکل خفنی کیفیت عالیی دارن و فکر نکنم کسی الان به تعداد دنیاها اعتراض داشته باشه(من که ندارم حداقل:p )
اگر اینطور که میگه با همین توان هم روی FF VII R کار کنند، انتظار بازی خفنی میره>:) ، 6ماه دیگه هم KH ساختش تمومه و گلد میشه، با تمام قوا میرن سراغش:-"
انشاالله ته نسل ایپزود اول میاد:-" انر همچنان قصدشون ایپزودی کردن بازی باشه:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
توی KH که قدمش خیر بوده و هر نمایش نسبت به قبلی خفن تره:D ، با اینکه تعداد دنیاها کمتر شده، ولی به شکل خفنی کیفیت عالیی دارن و فکر نکنم کسی الان به تعداد دنیاها اعتراض داشته باشه(من که ندارم حداقل:p )
اگر اینطور که میگه با همین توان هم روی FF VII R کار کنند، انتظار بازی خفنی میره>:) ، 6ماه دیگه هم KH ساختش تمومه و گلد میشه، با تمام قوا میرن سراغش:-"
انشاالله ته نسل ایپزود اول میاد:-" انر همچنان قصدشون ایپزودی کردن بازی باشه:D

مسئله کیفیتش نیست مسئله زمانشه :D همین الان احتمال میدن 2020 لانچ نسل بعد باشه و یه سری احتمال از برنامه ی استودیو های فرست پارتی سونی اومده که همگی برای 2020 و 2021 بازی دارن برای لانچ و سال اول PS5 :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
توی KH که قدمش خیر بوده و هر نمایش نسبت به قبلی خفن تره:D

قدمش خیر نبوده، چون کلا از ابتدا کل سری و همه مجموعه هاش رو خودش خلق کرده:D

نومورا خیلی کارش درسته، مشکل از برنامه ریزی های SE هست. من معتقدم کش دادن FFVII هم تنها به این دلیل هست که بره نسل بعد چون از ابتدا که گفتن بازی سه قسمت میشه مشخص بود در بهترین حالت هم تنها یه قسمت به این نسل میرسه و دو قسمت بعدی میره برای نسل بعد. این مساله پروسه ساخت رو دچار مشکل میکنه چون نمیتونن قسمت 2 و 3 رو بر پایه تکنولوژی های اپیزود اول بسازن. پس تمرکز رو گذاشتن روی همون KHIII و FFVII هم قطعا شیفت میشه به نسل بعد. اپیزود اول هم میتونه مثلا لانچ تایتل PS5 باشه تا فروشش توی ژاپن رو تضمین کنه.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
  • Square Enix is currently planning when to release the next news for Final Fantasy VII Remake.
  • Its direction was decided before switching to internal development, and its production progress is going favorably.
  • The scenario will keep the original version’s atmosphere intact, there and go into greater depth for its characters, starting with the members of AVALANCHE.
  • The development is moving along more than expected, so please wait for the next announcement with no worries.

Final Fantasy VII Remake Will Dive Deeper Into AVALANCHE Members And Other Characters - Siliconera

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
دوستان که در مورد رفتن ریمیک به نسل بعد صحبت میکنین اینم در نظر بگیرین که اسکوار دنبال فروشم هست و این همه ps4فروخته شده رو ول نمیکنه بره روی نسل بعد اونم لانچ که شاید فینال باز ها صد تا دستگاه هم نخریده باشن در حالی که میدونه اگر اپیزود سومش یک سال بعد از لانچ5هم بیاد باز فروش میکنه چون همه که دستگاه نمیفروشن برن روی نسل بعد پس این بحث فروش هم در پیشبینیهاتون در نظر بگیرین

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
برادر نومورا فرمودند که KH3 و FF VII R بسیار زود معرفی شدند

خیالتون راحت باشه VII R رفته برای سال دوم یا سوم نسل جدید کنسول ها :D
از الان بخش PS5 رو بزنید این تاپیک رو به عنوان اولین تاپیک توش قرار بدید

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
از عزیزان مطلع: این بازی برای PC تایید شده یا یه PS4 افتادیم تو این بی پولی؟! ممنون.
شما ببین من اون موقه پول پلی 4 نداشتم پول اومد خریدم تو شرط بندی باختم یه پرو گرفتم نسل داره تموم میشه این هنو نیومده :| پلتفورمش چون خودش هفته میشه پلی 7! هی هر نسل سونی یه هایپ میده میزاره بره تا نسل بعد باز یه هایپ میده میره تا پلی 7 ببینید کی گفتم لول سره کاریم ملت!!!:| از عزیزانی هم که فکر کردن خبری شده پیشاپیش معذرت!:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
کامل ترکاری های SE مشخصه دیگه! امیدوارم بلایی که سر Versus آوردن رو تکرار نکنن! اونجا هم Vs مدتها سر ساخت XIII هولد شد و در نهایت به چوخ رفت! الانم که اول امدن جوگیر شدن VIIR رو معرفی کردن، حالا هم به طور کاملا مشخص هولدش کردن بعد KHIII شیفتش بدن به نسل بعد! خوب مرض دارن زود معرفی میکنن؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ولی اصلا خوش بین نیستم بهش !! تمام لذت فاینال ۷ به داستانش در یک پکیج کامل بود !! حالا یه ذره اش رو بری وایسی ۴-۵ سال صبر کنی دنبالش بیاد رسما شت زده میشه به تجربه فن ها !!! به نظر من که این ریمیک به این شکل و شمایل کار جالبی نبود !!! شما فکر کن تو این ده سال هر اتفاقی ممکنه بیفته از اختلافات بین تیم سازنده و مشکلات ساخت ساخت و خدای نکرده کنسلی !! چه رکبی میخورن فن ها

از طرفی این کارای اسکوار بیشتر باعث میشه فکر کنم هیچ توانایی و ایده ای برای ساخت فاینال فانتزی جدید ندارن !!! رسما از اخرین ایده ها و نسخه های جدیدشون ۱۴ سال میگذره !!
با این وضعیت تازه بعد ۱۲-۱۳ سال که ریمیک ساخته میشه به جای نسخه جدید احتمال ریمیک ۶تا۹ یا و یا رو خواهیم داشت !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر