Ellie تنها شخصیت قابل بازی در The Last Of Us : Part 2 خواهد بود

آیا از این تصمیم Naughty Dog راضی هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
aast_the_last_of_us_part_2-9.jpg

از همان ابتدای معرفی بازی هم شکی نداشتیم که در The Last Of Us : Part 2 کرکتر Ellie ستاره این نسخه خواهد بود اما حال میدانیم که تنها کرکتر قابل بازی در این نسخه نیز خواهد بود

دموی منتشر شده از این بازی در کنفرانس سونی در E3 2018 بسیار خشونت آمیز در عین حال شیرین و دوست داشتنی بود . دمویی که نشان دهنده مبارزه Ellie با فرقه Seraphites بود .

در نسخه ای از دمو که در پشت درب های بسته در E3 نمایش داده شده بود ، Naughty Dog در جواب سوال IGN که پرسیده بود : چه شخصیت قابل بازی دیگری در این نسخه شاهد خواهیم بود ؟
پاسخی که طراح بازی Richard Cambier داده بود این بود که " فعلا قادر به پاسخ گویی به این سوال نیستیم " . و لحظاتی بعد کارگردان بازی آقای Neil Druckmann تصمیم به گفتن این خبر " دردناک " گرفته است و اعلام کرده است که در The Last Of Us : Part 2 کرکتر Ellie تنها شخصیت قابل بازی خواهد بود .

در نسخه اول بازی The Last Of Us ما در اکثر لحظات بازی کنترل شخصیت Joel " دوست داشتنی " را بر عهده داشتیم اما Ellie نیز در بخش هایی از بازی قابل بازی بود . با در نظر گرفتن اینکه Joel در این بازه زمانی الان چند ساله شده است ، شاید بهتر باشد که به او کمی استراحت بدهیم .

البته ، همانطور که سایت به آن اشاره کرده است ممکن است در نسخه ای نهایی که منتشر میشود شاهد تغییراتی باشیم . Naughty Dog به سادگی میتوانید این موضوع را به صورت سورپرایز برای ما نگه دارد .

در حال حاضر تاریخ انتشاری برای The Last Of Us : Part 2 در نظر گرفته نشده است

منبع : VG247

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
دیگه از Lara Croft که نازپرورده تر نیست. اون میله میره تو شکمش درمیاره تا آخر هم بازی میکنه 19 متر هم میپره هیچیش نمیشه:D قشنگ ارتش یه نفرست. این که دیگه الیه..

اوه لارا نگو بلا بگو...مخصوصا اون نسخه های قبلی که انجلینا جولی بود....اصلا یه دنیا دیگه بود....الان باز کاراکتره یکم متعادل تر شده..میدونید که منظورمو :D

• Like
Reactions: ADU_Tank

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
هرچند دوست ندارم جواب بدم یا بحث شروع کنم...
خوب حق میشه داد بهشون میرن تو اینستا دخترایی که میبینن (دارم سیب میخورم ، گرگینه شدم ) و مقایسه میکنن با الی !
ولی مقایسه نمیکنن با کسی که از بچگی برای جونش جنگیده و از ۱۴ سالگی مشغول ادم کشی و جنگیدن بوده !
چه ربطی داره واقعا؟ طرف یا ماهیچه کافی داره یا نداره. یا هم وزن یه نفر هست موقع کشتی گرفتن یا نیست! ما داریم هیکل و وزن طرف رو تخمین میزنیم با ویدئو هایی که ازش میبینیم. کونگ فو کار هم که نیست بگی این یه فن هایی بلده که باعث برتریش میشه!
این یه اشکال خیلی ریزه واسه یه بازی به شدت باورپذیر. دوست دارم بی نقص باشه بازی. وگرنه در مورد توم ریدر من هیچ وقت این بحثو راه نمینداختم که

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
بیخیال... من تو همون شماره یکش هم وقتی الی اومد تعجب کردم و ناخداگاه کمی یاد لارا افتادم
الان که فکر میکنم میبینم پس حدس و گمان هایی که قبلا در مورد تشابه آنچارتد با تووم ریدر بود کاملا درست بوده و بعد این خبر حتی میشه این برداشت رو داشت که نیل دراکمن آرزوی ساخت تووم ریدری به سبک خودش رو داره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

چه ربطی داره واقعا؟ طرف یا ماهیچه کافی داره یا نداره. یا هم وزن یه نفر هست موقع کشتی گرفتن یا نیست! ما داریم هیکل و وزن طرف رو تخمین میزنیم با ویدئو هایی که ازش میبینیم. کونگ فو کار هم که نیست بگی این یه فن هایی بلده که باعث برتریش میشه!
این یه اشکال خیلی ریزه واسه یه بازی به شدت باورپذیر. دوست دارم بی نقص باشه بازی. وگرنه در مورد توم ریدر من هیچ وقت این بحثو راه نمینداختم که
دلست بازی باور پذیره ! ؟؟؟؟ کیلیکراش،خیلی واقعین یا اینکه یه لشکر ادم رو به تنهایی میکشیم؟

بیخیال... من تو همون شماره یکش هم وقتی الی اومد تعجب کردم و ناخداگاه کمی یاد لارا افتادم

الان که فکر میکنم میبینم پس حدس و گمان هایی که قبلا در مورد تشابه آنچارتد با تووم ریدر بود کاملا درست بوده و بعد این خبر حتی میشه این برداشت رو داشت که نیل دراکمن آرزوی ساخت تووم ریدری به سبک خودش رو داره

زمان ساخت انچارتد نیل دراکمن سمتش در حد پادو بوده تو ناتی داگ ! اصلا شاهکاره وضعیت ! ادامه بدید داریم لذت میبریم
اون بحث تشابه ! تشابه ریبوت تامب رایدر با انچارتد بوده نه برعکس

آخرین ویرایش:

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
دلست بازی باور پذیره ! ؟؟؟؟ کیلیکراش،خیلی واقعین یا اینکه یه لشکر ادم رو به تنهایی میکشیم؟
یه فیلم کاملا تخیلی میتونه منطقی و باورپذیر باشه. اون چیزی که پس ذهنت هست و قاتی کردی باهاش رئالیستیک بودن فیلم یا بازیه نه باورپذیری

• Like
Reactions: brotherhood

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه فیلم کاملا تخیلی میتونه منطقی و باورپذیر باشه. اون چیزی که پس ذهنت هست و قاتی کردی باهاش رئالیستیک بودن فیلم یا بازیه نه باورپذیری

اوهوم !!!؟ اونوقت کجای تریلری که پخش شد غیر قابل باور بود ! این شمایید که رئالیستیک (جنس ضعیف ، ضعیفه یا هر چیز قرون وسطایی دیگه ای)رو با باور پذیر بودن قاطی کردی و اشتباه گرفتی !!!

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
اوهوم !!!؟ اونوقت کجای تریلری که پخش شد غیر قابل باور بود ! این شمایید که رئالیستیک (جنس ضعیف ، ضعیفه یا هر چیز قرون وسطایی دیگه ای)رو با باور پذیر بودن قاطی کردی و اشتباه گرفتی !!!
نمیدونم کجای حرف به این سادگی رو متوجه نمیشی واقعا! برای بار چندم، هیکل و ماهیچه های الی توانایی مواجه شدن بدون اسلحه با یک آدم ۸۰ ۹۰ کیلویی رو نداره! جنس ضعیف و این حرف های بی ربط حماسی که "من نگاه سکسیستی دارم" و "تو خیلی خوب و روشنفکری" رو جدی من نمیفهمم چیه جریانش. ضعیفه و قرون وسطایی چه مزخرفیه دیگه

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287

نمیشد بیشتر ازین باورپذیرش کرد. آخه باور پذیر یعنی اینکه با یه تیر نهایت دو تا تیر کارت تمومه. با باندپیچی و جعبه کمک های اولیه که خوب نمیشی. چطور میتونی وقتی تو کاوری و مرگ جلوی چشمته انقدر سریع تیر انفجاری بسازی؟ خب دلیلش سادست. چون بازیه.اینها رو ماها پذیرفتیم. واقعا ایرادتون وارد نیست.
نهایتا شما باور پذیر تو همچین فضایی میخوای باید Walking Dead تل تیلز رو بازی کنی. یعنی یه اکشن کاملا کنترل شده (توهین نباشه چون اون بازی که خیلی هم عالیه سبکش این رو میطلبه)
-----------------------------
با همه این حرف ها باز هم سازنده ها همه تلاششون رو کردن. چقدر به جزئیات همین زخمی شدن ها و ضربه زدن ها و فرار کردن ها توجه شده. همین جزئیات و المان ها بازی رو به شدت باور پذیرتر هم کرده. درد و رنج Ellie به ما میگه که کشتن این آدما اصلا براش ساده نیست.
به هر حال بپذیریم که رئالیسم هم خودش یک تلاشه برای طبیعی جلوه دادن اتفاقات. این تلاش هیچ وقت 100% به نتیجه نمیرسه به خصوص وقتی پای بازی در میون باشه. توی قسمت اول، سازنده ها آروم آروم شخصیت Ellie رو ساختن و به ما معرفیش کردن. مختصاتش رو دادن. اصلا به همین خاطره که اسم این شماره Part 2 هست. ما این آدم رو میشناسیمش. تا حدودی میدونیم چی به سرش اومده. دیدیم با کیا در افتاده. برای زنده موندن چی کار کرده. نتیجتاً وقتی n سال بعد با 4 تا cultist درگیر میشه تعجب نمی کنیم اگه از پسشون برمیاد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نمیدونم کجای حرف به این سادگی رو متوجه نمیشی واقعا! برای بار چندم، هیکل و ماهیچه های الی توانایی مواجه شدن بدون اسلحه با یک آدم ۸۰ ۹۰ کیلویی رو نداره! جنس ضعیف و این حرف های بی ربط حماسی که "من نگاه سکسیستی دارم" و "تو خیلی خوب و روشنفکری" رو جدی من نمیفهمم چیه جریانش. ضعیفه و قرون وسطایی چه مزخرفیه دیگه
باهاشون که کشتی نمیگیره که ! برو یه با دیگه تریلر رو ببین ! من روشن فکر نیستم اتفاقا خیلیم کوته فکرم وگرنه نمیومدم همچین بحث مسخره ای بکنم ! ولی دقیقاشما دارید سکسیتی به قضیه نگاه میکنید ! وگرنه تریلر که نشون دادن هیچ چیز غیر قابل باوری توش نمی بینید !
..‌‌
بازیا خیلی باور پذیرن مثلا تیر میخورن یه کم الکل و بانداژ استفاده میکنن سلامت میشن !

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
نمیشد بیشتر ازین باورپذیرش کرد. آخه باور پذیر یعنی اینکه با یه تیر نهایت دو تا تیر کارت تمومه. با باندپیچی و جعبه کمک های اولیه که خوب نمیشی. چطور میتونی وقتی تو کاوری و مرگ جلوی چشمته انقدر سریع تیر انفجاری بسازی؟ خب دلیلش سادست. چون بازیه.اینها رو ماها پذیرفتیم. واقعا ایرادتون وارد نیست.
نهایتا شما باور پذیر تو همچین فضایی میخوای باید Walking Dead تل تیلز رو بازی کنی. یعنی یه اکشن کاملا کنترل شده (توهین نباشه چون اون بازی که خیلی هم عالیه سبکش این رو میطلبه)
-----------------------------
با همه این حرف ها باز هم سازنده ها همه تلاششون رو کردن. چقدر به جزئیات همین زخمی شدن ها و ضربه زدن ها و فرار کردن ها توجه شده. همین جزئیات و المان ها بازی رو به شدت باور پذیرتر هم کرده. درد و رنج Ellie به ما میگه که کشتن این آدما اصلا براش ساده نیست.
به هر حال بپذیریم که رئالیسم هم خودش یک تلاشه برای طبیعی جلوه دادن اتفاقات. این تلاش هیچ وقت 100% به نتیجه نمیرسه به خصوص وقتی پای بازی در میون باشه. توی قسمت اول، سازنده ها آروم آروم شخصیت Ellie رو ساختن و به ما معرفیش کردن. مختصاتش رو دادن. اصلا به همین خاطره که اسم این شماره Part 2 هست. ما این آدم رو میشناسیمش. تا حدودی میدونیم چی به سرش اومده. دیدیم با کیا در افتاده. برای زنده موندن چی کار کرده. نتیجتاً وقتی n سال بعد با 4 تا cultist درگیر میشه تعجب نمی کنیم اگه از پسشون برمیاد.
بعضی چیزا رو تو بازی میپذیریم قبل از اینکه شروع کنیم. تیر خوردن و ریکاوری و خیلی چیزای دیگه. ولی هیچ وقت من یادم نمیاد تو یه بازی مثلا یه بچه با باباش کشتی بگیره و بزنتش زمین. چون فیزیک و هیکل طرف همیشه مهم بوده. البته من مثال اغراق آمیز زدم، نگید حالا بچه کجا و الی کجا. با نسبت خیلی کمتر منطقشون یکیه.
کلا ممکنه گیم پلی بازی یه طوری باشه که درگیری بدنی زیادی توش نباشه و این قابل توجیهه کاملا
تو همین تریلر موج انفجار باعث شد اسلحه طرف بیفته زمین، این یعنی اتفاقا خیلی مهمه که کسی که داره بازی میکنه احساس کنه همه چیز واقعیه
من یه ایراد خیلی کوچیک گرفتم به این تصمیم و ممکنه اصلا راه حلی داشته باشن براش و این اتفاق ها پیش نیاد. لازم به این بحث ها نبود کلا

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
بنظر من خوب بودن بازی فقط به نحوه ساخت و کارگردانی بازی ربط داره... و اینکه چه کاراکتری باشه سلیقه ایه.
تیم ناتی داگ مثل همیشه اگه قوی کار کنه با هر کاراکتر و شرایطی.... همه رو به تحسین مجبور میکنه!
کارنامه قوی ناتی داگ این موضوع رو ثابت میکنه

• Like
Reactions: BARDI YA and x-x

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اینایی که فکر میکنن زنا نمیتونن از این کارا بکنن بهشون پیشنهاد میشه ویدئوی کوماندوهای زن ارتش آمریکا یا بریتانیا رو ببین.

اینم یه ویدئو از زندگی یه سری بادیگاردهای زن چینی که پول میگیرن جون میلیاردرا رو حفظ میکنن. ( چیز شکن میخواد)

اگر چیزی رو شما تو مملکتتون ندارین فکر نکنین هیچ جای دیگه هم پیدا نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر