Forza Motorsport 7 | PC

Forza_7_speculative_logo_Low.png

Y3otnhTqcucuuUanUvUmQE-970-80.jpg

Etelaat2.png

همونطور که انتظار میرفت در نمایشگاه E3 2017 ، مایکروسافت و T10 نسخه هفتم از سری همیشه محبوب Forza Motorport برای PC تایید کردن.​

البته این اولین نسخه ای از این آی پی ریسینگ نیست که روی کامپیوترهای خانگی منتشر میشه، در 2 سال اخیر 2نسخه از این سری برای ویندوز 10 منتشر شده بود:

Forza Horizon 3 - Forza Motorsport 6 Apex

2 نسخه از 2 استودیوی مختلف با دو مسیر متفاوت از هم ، در عین حال متفاوت از لحاظ بهینه بودن روی PC ها!

T10 اعلام کرده با ریلیز 2 عنوان ذکر شده، در واقع ما ساخت بازی برای PC های ویندوزی رو تمرین کردیم.
البته وقتی به مشخصات حداقلی برای اجرای این عنوان نگاه میکنیم، شاید این گفته پربیراه نباشه:

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 2 GB
  • Processor: Intel i5-750 2.67 GHz
  • Graphics: NVIDIA GT 740 or NVIDIA GTX 650 or AMD R7 250X
  • Integrated Keyboard and Mouse

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 4 GB
  • Processor: Intel i5 4460 3.2GHz
  • Graphics: NVIDIA GTX 670 or NVIDIA 1050 Ti
  • Integrated Keyboard and Mouse

این پست با اطلاعات کامل بزودی بروز میشه.

آخرین ویرایش:

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
خب بعد از هفت خان کرک شدنش<:-P=P~:D موفق به تجربه بازی شدم، یک دو ساعتی تو منو های بازی چرخیدم:eek: و چرخیدم و یک نگاهی به ماشین های بازی انداختم و رفتم و رفتم و دیدم و دیدم، دیدم که دیگه اگه تا چند روز دیگه همین طوری ببینم تمومی نداره:Scare: اول این که اگر مایکروسافت تا 10 سال دیگه نسخه بعدی شبیه ساز فورزا رو نده هیچ بازی هم توان رقابت رو باهاش نخواهد داشت:Gunner: سوم این که بله بله!! واقعا افرین به مایکروسافت هر بازی که رو ویندوز خودش داده ضربه ملهکی به مدعیان دروغ و فاسدی همچون یوبیسافت و اکنی و EA و غیره زده که با توجه به بهینه سازی خوب میشه رو سیستم های غاز هم بازی ها رو خوب اجرا کرد واقعا افرین بهش:sunglasses::hearteyes::hearteyes:
سوم این که ضربه دیگری به دیگر مدعیان دروغ گو که با پول مردم قول بازی سازی میدن ولی اخرش همه بعد از بازی کردنش میفهمنن هندلینگ بازی تو دیواره:coldsweat::neutral: راستی چه خبر از استاد بزرگ شبیه سازی چلنج ها و پر مدعی روزگار که از 700 ماشین (که البته نزدیک 300 تاش کاپیت داخل داشتن و همیشه به فورزا رو به*** میداد از بس میگفت 700 تا ماشین دارم) :^o:-w:D؟!
هورایزن 3 و 4 بازی کنی چی میگی پس؟!

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
عجیبه زمانی که Forza Motorsport انحصاری بود همه برا سوزوندن دماغ پی سی گیمرها از گرافیک خفن این بازی میگفتن و اینکه چقدر عالیه .... اما الان که دارم Forza Motorsport 7 با تاپ ترین سیستم دنیا بازی میکنم (کارت گرافیکم 1080gtx ) باید بگم گرافیکش درحدی هم نیست گرافیک Project CARS راحت قورتش میده

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
اما از حق نگذریم بازیهای جدید مایکروسافت چقدررررررر خوب بهینه شده:xهمین Forza Motorsport 7 بشدت بهینس دم مایکروسافت گرم عالی بهینه میکنه برا ویندوزش.

از سونی هیچ خیری به ما pc gamer ها هیچوقت نرسیده . من بعنوان یک pc gamer شخصا طرفدار مایکروسافت بودمو هستم\m/

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
عجیبه زمانی که Forza Motorsport انحصاری بود همه برا سوزوندن دماغ پی سی گیمرها از گرافیک خفن این بازی میگفتن و اینکه چقدر عالیه .... اما الان که دارم Forza Motorsport 7 با تاپ ترین سیستم دنیا بازی میکنم (کارت گرافیکم 1080gtx ) باید بگم گرافیکش درحدی هم نیست گرافیک Project CARS راحت قورتش میده

گرافیکش فوق العاده بالاست فقط کافی رزولوشن رو روی 4k بزاری بعد رزولوشن اسکل رو روی 200 درصد بزار تا بفهمی با چه بازی ای طرف هستی از طرفی این بازی 60 فریم هست پس طبیعیه که سازنده ها مقداری از اینوارومنت ابجکتها رو کاهش دادند تا به تجربه فوق لدت بخش بازی لطمه نزنه

گفتی پراجکت کارز یاد فیزیکش افتادم از پشت میزدی به ماشینا عین بادکنک روی هم میفتادن خاطرات خنده داری دارم باهاش موقعی که فورزا کرک شد پاکش کردم

• Like
Reactions: Paradise Lost

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
گرافیکش فوق العاده بالاست فقط کافی رزولوشن رو روی 4k بزاری بعد رزولوشن اسکل رو روی 200 درصد بزار تا بفهمی با چه بازی ای طرف هستی از طرفی این بازی 60 فریم هست پس طبیعیه که سازنده ها مقداری از اینوارومنت ابجکتها رو کاهش دادند تا به تجربه فوق لدت بخش بازی لطمه نزنه

گفتی پراجکت کارز یاد فیزیکش افتادم از پشت میزدی به ماشینا عین بادکنک روی هم میفتادن خاطرات خنده داری دارم باهاش موقعی که فورزا کرک شد پاکش کردم
همین کار با Pcars بکنی و بازی بزاری رو 4k که خوبه 8k و 12k هم میتونی بزاری، بدون رقیب میشه.
چون Forza بازی کنسولی هست و الویتش اول کنسول هست، برای همین طبیعی هست که نتونه کامل از قدرت PC استفاده کنه، منظورم در تصویر خروجی هست، اما روی کنسول خیلی عالی عمل کردن.

اما تصادفات تو فورزا واقعی هست الان؟
کلا به علت ضعف سخت افزاری و کمبود منابع سخت افزاری سازنده مجبور هست که این مورد تو هر بازی ریسبنگی نادیده بگیره، یک بازی ریسینگ با این کیفیت به من نشون بده مدل تصادف/دمیج حداقل قابل قبول (نه عالی) داشته باشه.
ازاین صحنه های خنده دار و غیرمنطقی تصادف تو فورزا هم هست،یک سرچ کوچیک بزنید پیدا میشه.

در مورد فیزیک بازی هم فقط موقعی میشه اظهار نظر کرد که با فرمون جفت بازیها رو تست کنی، اونوقت به عمق فاجعه پی میبری!
وگرنه روی گیم پد جفت بازیها فیزیک ساده سازی شده دارن، فورزا که بارها تو این مسئله ساده سازی فیزیک و هندلینگ جلو هست، برا همین بیشتر فان هست (اگه نخوام کلمه خاصی استفاده کنم!).
مطمئنا اگه فورزا هم میخواست فیزیک واقعی تری تو بازی بیاره مجبور بود مدل هندلینگ با گیم پد دستکاری کنه، چیزی که الان طرفدارهای فورزا به علت کنترل راحت تر ماشین فکر میکنن مزیت بازی هست در واقع!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Eazy-E

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
a10x_photo_2018-06-19_18-45-30.jpg

اقا حرفمو پس میگیرم فورزا 7 بهترین ریسینگ تاریخه
باس اوریج بخرمش سگ پدر خیلی شاخههههههههههههههههههه:x:x:x\m/x_x^:)^
انلاینش که دیگه بماند

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

گرافیک همین forza 7 از FH3 پایین تره، چرا؟ چون FORZA 7 از روی کنسول پورت شده اما FH3 پلتفرم اصلیش PC هست

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
و نکته جالب چقدر صدا گذاری فورزا 7 هیولاس
با اسپیکر هیچی شنیده نمیشه
اما با هدست لاجتیک لامصب صدای شن زیر لاستیک گارد ریل هلیکوپتر هزار چیز دیگه تو بازی دیوانه کنندس
با هدست لاجتیک صدای موتور تمام ماشینها باهم متفاوته
وحشیه فورزا7

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
بالاخره بعد از سبک سنگین بسیار توی آخرین روز تخفیف نسخه استاندارد بازیو خریدم و از دردسرهای اشتراکی و غیرفعال شدنش راحت شدم و کرکی هم به این دلیل نگرفتم چون بخش آنلاین بازی برام خیلی اهمیت داشت.. در مجموع بازی خوش ساختی هست رو حداکثر تنظیمات هیچ افت فریمی رو فول اچ دی ندارم ولی برا منی که هورایزن 3 رو تجربه کردم گرافیک این بازی خدایی به اون نمیرسه از مدلینگ ماشین ها گرفته تا محیط و همینطور صداگذاری.. من فکر میکردم ستینگ گرافیک پایینه ولی رفتم همه چیو تا اخر بالا بردم تغییر خاصی نکرد ضمنا کسی که صداگذاری ماشین توی هورایزن 3 رو تجربه کنه به نظرم این بازی براش یه پسرفت شدید حساب میشه حتی صداگذاری جی تی اسپورت خیلی خیلی بهتر از این هست.. نمیدونم آیا واقعا این گرافیک روی کنسول هم اینطوریه از این جهتم انتظار بیشتری میرفت همزمان جی تی اسپورت هم دارم و اگه بخوام مقایسه کنم برای من چندین سطح بالاتر از این بازی بود خلاصه از خریدم زیاد راضی نیستم و یکسری ماشین های بدردبخور هم جز دی ال سی هاست

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

• Like
Reactions: raya2

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
بالاخره بعد از سبک سنگین بسیار توی آخرین روز تخفیف نسخه استاندارد بازیو خریدم و از دردسرهای اشتراکی و غیرفعال شدنش راحت شدم و کرکی هم به این دلیل نگرفتم چون بخش آنلاین بازی برام خیلی اهمیت داشت.. در مجموع بازی خوش ساختی هست رو حداکثر تنظیمات هیچ افت فریمی رو فول اچ دی ندارم ولی برا منی که هورایزن 3 رو تجربه کردم گرافیک این بازی خدایی به اون نمیرسه از مدلینگ ماشین ها گرفته تا محیط و همینطور صداگذاری.. من فکر میکردم ستینگ گرافیک پایینه ولی رفتم همه چیو تا اخر بالا بردم تغییر خاصی نکرد ضمنا کسی که صداگذاری ماشین توی هورایزن 3 رو تجربه کنه به نظرم این بازی براش یه پسرفت شدید حساب میشه حتی صداگذاری جی تی اسپورت خیلی خیلی بهتر از این هست.. نمیدونم آیا واقعا این گرافیک روی کنسول هم اینطوریه از این جهتم انتظار بیشتری میرفت همزمان جی تی اسپورت هم دارم و اگه بخوام مقایسه کنم برای من چندین سطح بالاتر از این بازی بود خلاصه از خریدم زیاد راضی نیستم و یکسری ماشین های بدردبخور هم جز دی ال سی هاست

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
درود کلا گرافیک سری forza چه شماره دارهاش چه سری هورایزن ی حالت کارتونی هست
زیاد به گرافیک بازی فکر نکن هسته اصلی ان گیم پلی بازی هست

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دو تاسوال در مورد این Motorsport 7 داشتم:

1- این Motorsport 7 قابلیت بازگشت زمان (Rewind) رو داره یا نه؟

2- میگن که بر خلاف Horizon3 , این بازی بیشتر حالتِ Simulation داره. تا چه حد simulation هستش؟ یعنی مثلا در حد Project Cars هستش شبیه سازیش یا arcade تره؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein

1- این Motorsport 7 قابلیت بازگشت زمان (Rewind) رو داره یا نه؟

2- میگن که بر خلاف Horizon3 , این بازی بیشتر حالتِ Simulation داره. تا چه حد simulation هستش؟ یعنی مثلا در حد Project Cars هستش شبیه سازیش یا arcade تره؟
۱-بله داره
۲-سری موتوراسپورت کلا توی پیست و حالت نصف شبیه ساز داره و سری هورایزن ارکید و اپن ورد، اصلا به اندازه پراجکت کارز شبیه ساز نیس در حدی که سر پیچ ها یکم تمرین کنی همه رو میشه با دستی رد کرد :))) (تازه کل assist ها هم غیرفعال) ولی بازی فوق العاده لذت بخشه

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
واقعا در حد Pcars موارد شبیه سازی نداره، بیشتر برای لذت بردن بیشتر هست.
اگه PCars زیاد بازی نکرده باشی و به اون عادت نکرده باشی، 100 درصد از فورزا خوشت میاد.
اما با دید Horizon سمت بازی نیاید، اون یک چیز دیگست واین چیز دیگری.

• Like

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
همین کار با Pcars بکنی و بازی بزاری رو 4k که خوبه 8k و 12k هم میتونی بزاری، بدون رقیب میشه.
چون Forza بازی کنسولی هست و الویتش اول کنسول هست، برای همین طبیعی هست که نتونه کامل از قدرت PC استفاده کنه، منظورم در تصویر خروجی هست، اما روی کنسول خیلی عالی عمل کردن.

اما تصادفات تو فورزا واقعی هست الان؟
کلا به علت ضعف سخت افزاری و کمبود منابع سخت افزاری سازنده مجبور هست که این مورد تو هر بازی ریسبنگی نادیده بگیره، یک بازی ریسینگ با این کیفیت به من نشون بده مدل تصادف/دمیج حداقل قابل قبول (نه عالی) داشته باشه.
ازاین صحنه های خنده دار و غیرمنطقی تصادف تو فورزا هم هست،یک سرچ کوچیک بزنید پیدا میشه.

در مورد فیزیک بازی هم فقط موقعی میشه اظهار نظر کرد که با فرمون جفت بازیها رو تست کنی، اونوقت به عمق فاجعه پی میبری!
وگرنه روی گیم پد جفت بازیها فیزیک ساده سازی شده دارن، فورزا که بارها تو این مسئله ساده سازی فیزیک و هندلینگ جلو هست، برا همین بیشتر فان هست (اگه نخوام کلمه خاصی استفاده کنم!).
مطمئنا اگه فورزا هم میخواست فیزیک واقعی تری تو بازی بیاره مجبور بود مدل هندلینگ با گیم پد دستکاری کنه، چیزی که الان طرفدارهای فورزا به علت کنترل راحت تر ماشین فکر میکنن مزیت بازی هست در واقع!

ببین دوست عزیز اصلا قرار نیست این بازیها اون چیزی باشه که واقعیت وجود داره والا تو واقعیت شما با سرعت 200 تا دستی بکش یا یکم فرمون رو بچرخونی پرواز کردی رفته
اما خیلی سادست شما ببین من چی گفتم
و اون اینکه شما کجای دنیا تو تصادفات و منطقی دیدی که وقتی ماشینا از پشت به هم بخورم پرواز کنن از رو هم این چیزیه که توی پروجکت کارز به شدت مضحک و مسخره کار شده در کل بخام در مورد بالانس مراحل و مسابقات حتی منوهای بازی و کلا جزییات پراجکت صحبت کنم سر اخر به نظر میاد چندتا بچه محل جمع شدن و این بازی رو ساختن هر چند منکر پیشرفت این عنوان نسبت به نسخه قبلی نیستم
اما گرافیک
شما باید نحوه ساخت ابجکتهای بازی از قطعات اتومبیل گرفته تا رفلکشن و نور پردازی و سایه ها و تغییرات اب و هوایی توجه کنی شما مثلا شما نحوه بارش باران تو دو تا بازی رو نگاه کن بعد پی میبری سازندگان پراجکت در حد شاگرد گروه ترن تن هم محسوب نمیشن اونا صرفا خاستن یه چیزی تو مایه های shift 2 بسازن که هنوزم پراجکت فاصله زیادی داره

• Like
Reactions: Paradise Lost

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
گرافیک همین forza 7 از FH3 پایین تره، چرا؟ چون FORZA 7 از روی کنسول پورت شده اما FH3 پلتفرم اصلیش PC هست
بله درسته گفتم که گرافیک محیط رو کاهش دادند تا به تجربه بازی لطمه نزنه ولی از لحاظ طراحی اتومبیل در بالاترین سطح ممکنه کافیه به جزییات پورشه اول بازی نگاه بندازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر