Ori and the Will of the Wisps | PC

wtbr_ori-and-the-will-of-the-wisps-cinematic-tool-video.jpg

Initial release date: 2019
Developer: Moon Studios
Engine: Unity
Series: Ori
Publisher: Microsoft Studios
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Platform game, Adventure game, Metroidvania​

در پی ماجراجویی ها Ori دوست داشتنی در جنگل مخوف و صد البته زیبای Nibel حالا باید به فراتر از اینها سفر کنه که ماجراجویی های زیبا و صد البته درگیر کننده ای انتظارش رو خواهد کشید

6dod_image_ori_and_the_will_of_the_wisps-38449-3884_0003_thumb.jpg
sc_image_ori_and_the_will_of_the_wisps-38449-3884_0002_thumb.jpg
ag1f_image_ori_and_the_will_of_the_wisps-38449-3884_0004_thumb.jpg
lmyz_image_ori_and_the_will_of_the_wisps-38449-3884_0005_thumb.jpg
g3j7_image_ori_and_the_will_of_the_wisps-38449-3884_0006_thumb.jpg
ojpc_image_ori_and_the_will_of_the_wisps-38449-3884_0007_thumb.jpg

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
تا الان 2 ساعتی جلو رفتم. دقیقاً همون دنباله ایه که انتظارشو میکشیدم. راستی موزیک های نسخه‌ی قبلی هم با تنظیم جدید توی این نسخه هم هست
پرفورمنس بازی هم خیلی خوبه، اما با توجه به پیشرفت های گرافیکی که داشته انتظار نداشته باشید مثل نسخه قبلی روی سیستم های ضعیف‌تر هم خوب عمل کنه

پ.ن: نسخه کرکی HOODLUM پچ روز اول رو هم داره و حجم کلی بعد از نصب 15 گیگابایته

• Like
Reactions: kamyy and DAT 47

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
با این وضعیت فعلی اینترنت باید تا جمعه صبر کنم x-(x-(x-( ... شما هم همینطور بیشتر تعریف کنید اشتیاقم بیشتر بشه :D:D:D

• Smile
Reactions: kamyy

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
فکر کنم بازی هنوز براش تاپیک مشکلات زده نشده. اگه زده شده این پست من رو به اونجا انتقال بدید.
اگه سیستم به اون شکل قوی ندارید و بازی برای شما هم خیلی stutter داره و مصرف CPU خیلی بالا هست، حتما بازی رو به صورت Exclusive Fullscreen اجرا کنید.
البته متاسفانه تو بازی تنظیماتی برای این کار وجود نداره و باید تو registry تغییر ایجاد کنید که تو این لینک توضیحاتش هست.
برای من درصد مصرف CPU رو از بالای 90 برد زیر 20.

البته اگرم سیستمون قوی هست باز تو همون لینکی که گذاشتم روشی که بتونید DSR انجام بدید هم توضیح داده. (یعنی بازی رو تو رزولوشن بالاتر از مانیتورتون اجرا کنید و بعد downsample کنید)

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
منم نسخه ى يك و اين نسخه ى جديد رو توى استيم روسيه با قيمت ٨ دلار ناقابل خريدم واقعا مفت اونم دوتا بازى با اين قيمت

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
این نسخه ایی که من دارم dodo هست فکر کنم. خیلی مشکل داره. نسخه جدیدو بگیرم میشه سیو و انتقال داد؟
دوستان قسمت home sweet home گیر کردم.فکر کنم باید برم بالای نقشه ولی راهی نیست. یه در هم هست که باز نمیشه

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
این نسخه ایی که من دارم dodo هست فکر کنم. خیلی مشکل داره. نسخه جدیدو بگیرم میشه سیو و انتقال داد؟
دوستان قسمت home sweet home گیر کردم.فکر کنم باید برم بالای نقشه ولی راهی نیست. یه در هم هست که باز نمیشه
به احتمال زیاد نمیتونی سیو رو انتقال بدی چون این نسخه ای که داری متعلق به استور مایکروسافته، ولی نسخه جدید (HOODLUM) متعلق به استیمه.

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
واقعا اینا قبل از این که بازی ساز های خوبی باشند، هنرمند های خوبی هستند، هنر میخواد بازی ساختن این طوری:| هر ثانیه از بازی مثل یک تابلوی نقاشی میمونه...
واقعا نسخه قبلی رو خیلی دوست داشتم، ولی دیدار دوباره با Ori این شخصیت دوست داشتی، تبدیل شد به یکی از سه تا از بهترین شخصیت های بازی های رایانه ای واسه من، چهره اش هر نگاه، هر حرکت، هر لحظه معصومیت ازش میباره با اون اهنگاش... این چند مدتی اصلا حوصله بازی رو نداشتم ولی واقعا 3-4 ساعت بازی کردم روحم شاد شد و واقعا بازی ارامش خاصی داره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر