WWE 2K19

به رسم هر ساله، کمپانی 2K ساخت نسخه جدیدی از بازی WWE را تایید کرد

این بازی قرار است در ماه اکتبر سال جاری و در تاریخ نهم این ماه برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود.

هنوز هیچ خبری از نسخه سوئیچ برای بازی در دسترس نیس. همچنین مشخص نشده است که کنسول های میان نسلی X1X و PS4 Pro چه برتری نسبت به کنسول های معمولی نسل هشتم خواهند داشت در اجرای این بازی.

در کنفرانسی که امروز به مدت بیست دقیقه و از طرف شرکت 2K برگزار شد، از کاور بازی رونمایی شد!

qcwi_111.jpg

این بار سوپراستاری که روی کاور این بازی نقش بسته است کسی نیست جز The Phenomenal ای جی استایلز کسی که هم اکنون دارنده عنوان قهرمانی کمربند WWE Champion نیز می باشد.

بازی امسال در سه نسخه معمولی، دیلاکس ادیشن و کالکتور ادیشن در دسترس خواهد بود.

fjb4_12.jpg
dcb2_14.jpg

با احتساب Pre-Order کردن بازی، دسترسی به نسخه های دیلاکس و کالکتور ادیشن 4 روز زودتر و در تاریخ 5 اکتبر فراهم خواهد شد.

نسخه های دیلاکس و کالکتور ادیشن دسترسی اختصاصی به سیزن پس های بازی و محتوای دیجیتالی اختصاصی را خواهند داشت.

جزئیات نسخه های بازی بزودی و در فصل تابستان اعلام خواهد شد.

iq8p_wwe-2k19-editions-infographic-collectors-deluxe.jpg

از آنجایی که ای جی استایلز در دنیای واقعی یکی از طرفداران پر و پا قرص سری بازی های WWE بوده و در مسابقات مختلفی که بین استاران این کمپانی برگزار شده است پیروز نیز شده، امسال هر کسی که بتواند در بازی WWE 2K19 ای جی استایلز را شکست دهد برنده مبلغ یک میلیون دلار خواهد شد که مبلغ بسیار قابل توجهی نیز می باشد!!!

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
llhd_wwe-2k19-pre-order-bonus-rey-mysterio.jpg

در شو راو هفته گذشته یک ویدیو نشون داده شد که استاران دبلیو دبلیو ای ماسک های ری مستریو به سر داشتند و ری مستریو به عنوان یکی از کاراکتر های قابل بازی در WWE 2K19 معرفی شد که البته این شخصیت در صورتی برای شما باز خواهد بود که بازی رو پیش خرید کرده باشید.

شرکت 2K همچنین گفته یک کاراکتر دیگه هم قرار هست به این لیست پیش خرید اضافه بشه در آینده.

همچنین تا الان لیست 32 استار اول بازی مشخص شده که به شرح زیر هست :

1. AJ Styles (Cover Star)
  2. Alexa Bliss
  3. Alicia Fox
  4. Apollo Crews
  5. Asuka
  6. Becky Lynch
  7. Big E
  8. Brie Bella
  9. Brock Lesnar
  10. Carmella
  11. Cesaro
  12. Charlotte
  13. Finn Balor
  14. Jeff Hardy
  15. Jinder Mahal
  16. John Cena
  17. Kane
  18. Kofi Kingston
  19. Lana (making her debut as a Playable Character?)
  20. Matt Hardy
  21. Naomi
  22. Nia Jax
  23. Nikki Bella
  24. Randy Orton
  25. Rusev
  26. Sasha Banks
  27. Seth Rollins
  28. Sin Cara
  29. The Undertaker
  30. Triple H
  31. Xavier Woods
  32. Rey Mysterio

• Like
Reactions: avands

Hamed22q

کاربر سایت
Jul 10, 2018
1
کسی هست که نسخه ارجینال بازی رو خریده باشه؟ تو نسخه delux و collector ی کد qr هست برای بازی wwe supercard. اون کد رو اگه استفاده نمیکنید من ازتون میخرم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب امروز بازی برای کسایی که نسخه delux را تهیه کرذند قابل اجرا بود
خب خوشبختانه من این نسخه را با مبلغ بالا روی اکانت هوم روی اکس باکس وان خریداری کردم و میتونم بگم بهترین نسخه wwe 2k هست
چیزهایی که میتونم بگم اینه که شو کیس بازی بسیار خوبه بخش کریر که به اسم مای پلیر هست جذاب شده شما در این بخش شاهد حرف زدن کاراکترتون هستند و دارای داستان
بخش یونروسال زیاد تغییر نکرده
بخش ساخت راسترها خیلی خیلی خوب شده و یک جورایی لذتبخشه
گرافیک بازی یکم بهتر شده اما گیم پلی فوق الاده طبیعی شده و من خیلی حال کردم باهاش کلی حرکات جدید
در کل خیلی ازش راضیم برعکس 18 که اصلا حال نکردم و گذاشتم نسخه delux هم هست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خب امروز بازی برای کسایی که نسخه delux را تهیه کرذند قابل اجرا بود
خب خوشبختانه من این نسخه را با مبلغ بالا روی اکانت هوم روی اکس باکس وان خریداری کردم و میتونم بگم بهترین نسخه wwe 2k هست
چیزهایی که میتونم بگم اینه که شو کیس بازی بسیار خوبه بخش کریر که به اسم مای پلیر هست جذاب شده شما در این بخش شاهد حرف زدن کاراکترتون هستند و دارای داستان
بخش یونروسال زیاد تغییر نکرده
بخش ساخت راسترها خیلی خیلی خوب شده و یک جورایی لذتبخشه
گرافیک بازی یکم بهتر شده اما گیم پلی فوق الاده طبیعی شده و من خیلی حال کردم باهاش کلی حرکات جدید
در کل خیلی ازش راضیم برعکس 18 که اصلا حال نکردم و گذاشتم نسخه delux هم هست
تغییراتش خوبه؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اخرین wwe که بازی کردم حدودا 10 سال پیش روی ps2 بود (چقدرم حال میداد) ولی دیگه نه پیگیر مسابقاتش شدم نه بازیاش
حالا به نظرتون ارزش داره بعد از 10 سال به این سری کام بک بدم?D: میتونه سرگرمم کنه؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اخرین wwe که بازی کردم حدودا 10 سال پیش روی ps2 بود (چقدرم حال میداد) ولی دیگه نه پیگیر مسابقاتش شدم نه بازیاش
حالا به نظرتون ارزش داره بعد از 10 سال به این سری کام بک بدم?D: میتونه سرگرمم کنه؟
هکی بگیر پول زیاد نده

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
WWE 2K19
نقداسم اومد همین ۸ تا نقدشم نسبت به پارسال بهتره بازی امیال مدهای متنوع خوبی داره تاور مای کاریر و شوکیسش خوبه ارزش داره هکس بگیرید بهتره از پارسال

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
آه Thq گرفت طرفدارا این سری رو. اون زمان قدرشو ندونستیم واقعا دست 2k رید*مان شده.

دو نسل قبل رو ps2 من یادمه 3تا برند بود راو، اسمکدان و ای سی دبلیو. تو آرنای هرکدوم بازی میکردی گزارشگرای مخصوص به خودشو داشت ( و حتی کسانی که زمان ورود استارها و معرفی 2 نفر بودن ) !! الان 3 ساله چرتو پرتا تکراریو دارن تحویل میدن 2 نسل اومدیم جلو یعنی واقعا عجیبه کلا همش همین گزارشگرا با دیالوگ های داغووووون و تکراری بدون کمترین دقت و هیجان. از بالا نردبون فینیشر میزنی رو یارو که رو میز ول شده انگار نه انگار ! نه گزارشگرا نه طرفدارا . واقعا افتضاحه. تو گزارشگری زده رو دست pes دیگه این بازی

سال های سال جی ام مد رو درخواست میکنن طرفدارا دایورت کردن. یونیورس مد خسته کننده و چرت خدایی ، در مقایسه با دو نسل پیش جای پیرفت پسرفت چجوری میشه آخه

از نظر من که این بازی کم کم 3 ساله داره تکرار میشه و نسخه جدید در حد یه دی ال سی هست که استار هارو کم و زیاد میکنه . حیف چه دورانی داشتیم با بازی هایی که thq ساخت هرچند اونم اواخرش داشت همینجوری گند میزد ولی سگش شرف داشت به اینی که الان هست.

منی که تک تک شوهای wwe رو میبینم و جز تفریحات همیشگیم هست واقعا ته ته 2، 3 روز این بازی واسم قابل تحمله. این نسخه هم بعیده بگیرم . امیدوارم از سال بعد یه بازسازی کلی و از نو ببینیم آرزو به دل نمونیم . چی میشه بدن دست تیمی که بسکتبال رو میسازه حال کنیم ما فن های رسلینگ :|

• Like
Reactions: Pyramid Head

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی از قبلیه خیلی بهتره میگن کلی ند اضافه کردن مای کریر و شوکیسم درست کردن جذاب شده فقط مشکل انجینش دیگه ادنم عوضش کنن حل میشه اکثر سایت های خوب بهس نمرات خوبی دادن میشه امسال گرفت بازیرو

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
به نظرم الکی جو ندید ، من همین امروز گرفتمش کلا نتوتستم ۱ ساعت بیشتر بازی کنم از خودش مزخزف تر وجود نداره . برید نسخه های ps2 بازی کنید بهتره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر