mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
ریک و مورتی رو دیدم...
میتونم بگم قشنگ بود بجای اینکه خنده دار بود.
و اینکه مقدار زیادی اشاراتی داشت به قضایایی که من ازش سردرنمیوردم.
شاید اگه خرخون و اجتماعی و از همه مهم تر آمریکایی بودم بیشتر ازین ها باهاش حال میکردم.
ولی خب تعداد دفعاتی که قهقهه زدم،کم نبودن و تعداد اپیزودایی که خنثی بودن برامن هم کم نبود.

Friends رو هم الان قسمت یازدهم فصل یکم...
خب اون دیدگاهی که بار اول قسمت یک رو دیدم ،عوض شده و الان راحت تر میتونم دنبالش کنم.
ولی بعضی اوقات حس میکنم بعضی جاها یه مقداری لوس و بیمزه میشه.
بیشتر ازینکه حرفاشون خنده دار باشه برام،با حرکاتشون قهقهه میزنم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
yhq3_dfwk78duyaarb5j.jpg

و نت فلیکسی که دوباره به یک سریال حیات می بخشد . پس از حواشی زیاد و دزخواست فراوان فن های این سریال مبنی بر جلوگیری از کنسل شدن سریال بالاخره نت فلیکس دست به کار شد و حق و امتیاز فصل چهارم سریال رو خرید تا این سریال همچنان به حیات خودش ادامه بده

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
فصل اول لاست رو دارم میبینم و اینقدر از فضای معرکه این سریال خوشم اومده که اصلا نمیخوام باور کنم این سریال قراره افت کنه ... The Shield رو هم خیلی تعریف شنیدم ازش فکر کنم همین کیفیت WEB DL که ازش اومده بهترین کیفیتش باشه و دیگه بلوریش منتشر نشه ، بنابراین فکر کنم با همین کیفیت شروع کنم به دیدنش .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
ریک و مورتی رو دیدم...
میتونم بگم قشنگ بود بجای اینکه خنده دار بود.
و اینکه مقدار زیادی اشاراتی داشت به قضایایی که من ازش سردرنمیوردم.
شاید اگه خرخون و اجتماعی و از همه مهم تر آمریکایی بودم بیشتر ازین ها باهاش حال میکردم.
ولی خب تعداد دفعاتی که قهقهه زدم،کم نبودن و تعداد اپیزودایی که خنثی بودن برامن هم کم نبود.

Friends رو هم الان قسمت یازدهم فصل یکم...
خب اون دیدگاهی که بار اول قسمت یک رو دیدم ،عوض شده و الان راحت تر میتونم دنبالش کنم.
ولی بعضی اوقات حس میکنم بعضی جاها یه مقداری لوس و بیمزه میشه.
بیشتر ازینکه حرفاشون خنده دار باشه برام،با حرکاتشون قهقهه میزنم

هیچجاش لوس نیست :D اصلا، امریکایی ها کلا به یه سری چیزای مسخره میخندن :D من نمیدونم اطلاع آنچنان ندارم، ولی بنظرم به تماشاچیا میگن فلان جا بخندید... چون تو همین فرندز یه تیکه هایی هست که
بار اول دوم حتی نمیفهمی منظورش چیه، باید فکر کنی، بعد یهو همه حضار هر هر :D

ببین ماشالله... هنوز داستان واست خیلی جذاب نشده، سیزن 1 رو کلا ببین همینطوری، از سیزن 2، انقدر این شخصیت ها باهم مچ میشن... فقط زمان بده :)

خوشحالم که دیدی :D نیاز به روش های من نشد :D

• Like
Reactions: mahdi-xbox

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من این سریالارو زیاد نگاه نمیکنم، قبلا فرندز و how i met your mother رو دیده بودم، الان دنبال یه سریالم که شبیه how i met your mother باشه. بهترین گزینه چیه؟
تو نت خیلی سریال پیشنهاد دادن که آدم گیج میشه و یه سریاشونم بجز طنز بودن اصلا شباهتی به چیزی که میخواستم نداشتن واسه همین ترجیح دادم اینجا بپرسم

• Like
Reactions: Mehrdadiii rad

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
هیچجاش لوس نیست :D اصلا، امریکایی ها کلا به یه سری چیزای مسخره میخندن :D من نمیدونم اطلاع آنچنان ندارم، ولی بنظرم به تماشاچیا میگن فلان جا بخندید... چون تو همین فرندز یه تیکه هایی هست که
بار اول دوم حتی نمیفهمی منظورش چیه، باید فکر کنی، بعد یهو همه حضار هر هر :D

ببین ماشالله... هنوز داستان واست خیلی جذاب نشده، سیزن 1 رو کلا ببین همینطوری، از سیزن 2، انقدر این شخصیت ها باهم مچ میشن... فقط زمان بده :)

خوشحالم که دیدی :D نیاز به روش های من نشد :D
امروز تو نت یچیزی درمورد friends سرچ کردم که طبیعتا چشمم خورد به قسمت cast...
طبیعیه که بعد گذشته اینهمه سال پیر شده باشن ولی بعضیاشون واقعا شکسته شدن!حداقل صورت و رنگ موهاشون اینو میگفت...
تازه فصل یکو تموم کردم...باخودم گفتم اینطوری حال نمیده با طی شدن سریال سیر پیرشدنشون رو ببینم!با خودم گفتم یه قسمت از فصل 10 رو (یه صحنه کوتاه)رو ببینم...ببینم بعد ده سال چه ریختی میشن یهو!
انگار پدر مادرای کارکترای فصل یک نشتستن تو کافه...:D
همه رو دیدم،چندان فرق زیادی نکرده بودند مخصوصا راس(انگار فقط موهاش بلند شده بود)
ولی مونیکا رو اصلا نشناختم!چقدر عوض شده بود!!!:|:((:((

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
امروز تو نت یچیزی درمورد friends سرچ کردم که طبیعتا چشمم خورد به قسمت cast...
طبیعیه که بعد گذشته اینهمه سال پیر شده باشن ولی بعضیاشون واقعا شکسته شدن!حداقل صورت و رنگ موهاشون اینو میگفت...
تازه فصل یکو تموم کردم...باخودم گفتم اینطوری حال نمیده با طی شدن سریال سیر پیرشدنشون رو ببینم!با خودم گفتم یه قسمت از فصل 10 رو (یه صحنه کوتاه)رو ببینم...ببینم بعد ده سال چه ریختی میشن یهو!
انگار پدر مادرای کارکترای فصل یک نشتستن تو کافه...:D
همه رو دیدم،چندان فرق زیادی نکرده بودند مخصوصا راس(انگار فقط موهاش بلند شده بود)
ولی مونیکا رو اصلا نشناختم!چقدر عوض شده بود!!!:|:((:((
بدی این سریالای طولانی و پرطرفدار همینه، وقتی تموم میشه تا مدت طولانی بازیگراش یا پروژه جدید کار نمیکنن یا کم بازی میکنن از ریخت و قیافه میوفتن :D از بین کل کست فرندز یک جنیفر آنیستون فقط خیلی فعاله که اونم با اینکه سنش بالا رفته اصلا شکسته و داغون نشده:D باز برعکس مت لیبلنک هم چاق شده هم موهاش سفید شده اصلا نرسیده به خودش خیلی، مهم ترین کارشم بعد فرندز مجری Top Gear ـه که اونم نقش نداره که بخواد بخاطرش رو فرم بیاد :D

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
فصل اول لاست رو دارم میبینم و اینقدر از فضای معرکه این سریال خوشم اومده که اصلا نمیخوام باور کنم این سریال قراره افت کنه ... The Shield رو هم خیلی تعریف شنیدم ازش فکر کنم همین کیفیت WEB DL که ازش اومده بهترین کیفیتش باشه و دیگه بلوریش منتشر نشه ، بنابراین فکر کنم با همین کیفیت شروع کنم به دیدنش .
لاست اصلا قرار نیست افت کنه فصل چهار یه خورده تو ذوق میزنه ولی بقیه فصل ها عالیه
ای کاش من جات بودم مغذمو ریبووت میکردن لاست و چنتا سریال و فیلم دیگه رو از اول میدیدم...
یعنی خوشم میاد از نتفلیکس ها ...بیا فلش فوروارد رو بخر ناموسا...!!!!
کلا چند بار دیدی لاست رو و آخرین بار کی دیدی؟
لاست رو هر چقدر ببینی بازم به نکات جدیدی پی میبری و همچنان جذابه برات
البته باید فاصله زمانی رو رعایت کنی تا زده نشی
مثلا یه دور ببینی 6 ماه دیگه دوباره نگاه کنی

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
به نظرتون تو سریال بریکینگ بد کاراکتر والتر وایت یه قهرمان بود یا هیولا؟
و به نظرتون نقطه ضعف والتر وایت چی بود؟
خودم فکر میکنم نقطه ضعفش مشروب و دارو بود هر وقت اینا رو مصرف میکرد از خود بی خود میشد و سوتی میداد:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
به نظرتون تو سریال بریکینگ بد کاراکتر والتر وایت یه قهرمان بود یا هیولا؟
و به نظرتون نقطه ضعف والتر وایت چی بود؟
خودم فکر میکنم نقطه ضعفش مشروب و دارو بود هر وقت اینا رو مصرف میکرد از خود بی خود میشد و سوتی میداد:D

کاراکتر والتر وایت از نظر شخصیت پردازی یک آنتی هیرو است. یعنی یک ضدقهرمان است. شخصیت که به عنوان یک قهرمان ظاهر می شود اما به شدت در همان قسمت ابتدایی به شخصیت دانامیک تبدیل شده و در طول فصل، از یک قهرمان به یک ضد قهرمان تبدیل می شود. نقطه ضعف والتر مغرور و متکبر بودنش بود که همین مورد در اواخر زندگی اش رو نابود کرد. پول و قدرت، برایش مغروریت و متکبر بودن را براش بوجود آورد که باعث شد تصمیمات اشتباهی بگیرد در بعضی مواقع.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
152942852980540811-750x500.jpg

ک چهره آشنا به سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) باز می گردد. وبسایت «تی وی لاین» (TV Line) گزارش داده که «جو برنتال» (Joe Bernthal) در فصل نهم سریال محصول شبکه AMC حضور خواهد داشت.

برنتال نقش «شین والش» (Shane Welsh) را در این سریال اکشن درام در سال های 2009 تا 2012 بازی کرده بود.تیم بازیگری سریال مردگان متحرک شامل «اندرو لینکلن» (Andrew Lincoln)، «نورمن ریدوس» (Norman Reedus)، «لارن کوهن» (Lauren Cohen)، «دانای گوریرا» (Danai Gurira)، «ملیسا مک براید» (Melissa McBride)، «لنی جیمز» (Lennie James) نیز هستند.

طرفداران سریال مردگان متحرک می دانند که شین در پایان فصل دوم کشته شد. وبسایت «تی وی لاین» گفته که این کاراکتر در نهایت در یک قسمت از فصل نهم حضور خواهد داشت که به نظر می آید یا در فلش بک یا در توهمات ریک گریمز -شخصیت اصلی داستان ظاهر می شود.

همانطور که قبلا گزاش شده، بازیگر اصلی سریال مردگان متحرک یعنی «اندرو لینکلن» قرار است در طول فصل نهم این مجموعه را ترک کند، در حالیکه شبکه هنوز واکنشی به تصمیم اندرو نشان نداده است.

منبع :TV Series Finale

Last edited by a moderator:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سلام.من تازه سریال برکینگ بد رو شروع کردم و الان فصل اول قسمت شیشم هستم.تا اینجا ازش راضی بودم مخاطب رو هم تا اخر اون قسمت نگه میداره هم انگیزه برای دیدن ادامش داری چون همه چی خلاصه ولی حساب شده جلو میره و حوصله سر بر نیست.سوالم اینه از چه فصل و قسمتی پیچش اصلی داستانیش شروع میشه که سریال پخته تر شه یا اینکه تا اخرش در همین حد میمونه؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر