هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

wwwman

کاربر سایت
Jun 17, 2018
1
سلام
واسه تابستون بچه ها یه دستگاه PS3 کپی خور از یه رفیقی گرفتم. چندتا بازی مثل فیفا 16 و blur و God of War: Ascension و ... رو دستگاه هست
سوال اولم اینه که 4-5 تا بازی معرفی کنید که برم دانلود کنم بریزم رو دستگاه فقط کیفیت خوب و خیلی بچگانه نباشه (درحد آخرین کیفیتی که ps3 ساپورت میکنه)
سوال دوم اینه که چندتا بازی دو نفره آفلاین معرفی کنید (مثل rayman یا cod و ...)
سوال سومم اینه که یه کنسول دیگه هم یکی دیگه داره باهمین مشخصات. آیا میشه با این دوتا کنسول گروهی بازی کرد از طریق اینترنت؟ چجوری و آیا کپی خور خراب نمیشه؟
ببخشید سوالا زیاد و مبتدی هست

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام
واسه تابستون بچه ها یه دستگاه PS3 کپی خور از یه رفیقی گرفتم. چندتا بازی مثل فیفا 16 و blur و God of War: Ascension و ... رو دستگاه هست
سوال اولم اینه که 4-5 تا بازی معرفی کنید که برم دانلود کنم بریزم رو دستگاه فقط کیفیت خوب و خیلی بچگانه نباشه (درحد آخرین کیفیتی که ps3 ساپورت میکنه)
سوال سومم اینه که یه کنسول دیگه هم یکی دیگه داره باهمین مشخصات. آیا میشه با این دوتا کنسول گروهی بازی کرد از طریق اینترنت؟ چجوری و آیا کپی خور خراب نمیشه؟
سلام.
1-بعضی بازی ها هستن که عالین اما سلیقه ای هستن مثل Heavy Rain و Beyond:Two Souls که جزو بهترین ها به حساب میان و احتمال داره خوشت بیاد یا بدت بیاد.اما بعضی بازی ها هم هستن که اکثرا واقعا باهاشون حال میکنن مثل: GTA V,Red Dead Redemption,Far Cry 3-4,God of War 3,The Last of Us,Uncharted 2-3,Call of Duty Modern Warfare1-2-3,
Sleeping Dogs,Kill Zone 2-3, Resistance 3 و کلی بازی های دیگه که اکثرشون واقعا عالین.اگه بگی چه سبکی دوست داری بهتر میتونم راهنماییت کنم.
2- اینا برای دو نفره خوبن:
Call of Duty Modern Warfare 3,Call of Duty Black Ops 2,Uncharted 3,Borderlands 2,Splinter Cell Blacklist,Tekken Tag Tournament 2 و Rayman Legends
3-شدن که میشه اما به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم که با کپی خور آنلاین بازی کنی مگه اینکه کاملا وارد باشی چیکار کنی.چون اگه دستگاهت بن بشه یکم داستان درست میشه.
بنظر من اول از همه بازی هایی که آفلاین میخوای بازی کنی رو بازی کن و عجله ای برای آنلاین شدن نداشته باش چون بازی های زیاد و خوبی هستن که قشنگ میتونن برای کل تابستون سرگرمت کنن و نیاز نیس نگران باشی.
سوال دیگه ای بود درخدمتم ;)

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
سلام
حتما اینا رو تجربه کن:
The Last of Us
Uncharted 1,2,3
God of War 1,2,3
Infamous 1,2
Killzone 2,3
Red Dead Redemption
Bioshock
Metal Gear Solid 4
Assassin's Creed 2
Batman Arkham City
Max Payne 3
خیلی بازی دیگه هست اما الان یادم نیست. با همینا میتونی بهترین تابستون رو تجربه کنی!
======================================================
فکر کنم میتونی از طریق لن بدون اینترنت وصل کنی دو تا کنسول رو

saeedmd

کاربر سایت
Jun 26, 2018
12
حتما اینا رو تجربه کن:
The Last of Us
Uncharted 1,2,3
God of War 1,2,3
Infamous 1,2
Killzone 2,3
Red Dead Redemption
Bioshock
Metal Gear Solid 4
Assassin's Creed 2
Batman Arkham City
Max Payne 3
خیلی بازی دیگه هست اما الان یادم نیست. با همینا میتونی بهترین تابستون رو تجربه کنی!
======================================================
فکر کنم میتونی از طریق لن بدون اینترنت وصل کنی دو تا کنسول رو
سلام
ببخشید نمیدونستم مشکلم کجا مطرح کنم (تازه کارم) لطفا راهنمایی کنید بنده تا به امروز دستگاه ps3 مدل اسلیم به مانیتورم(ایکس ویژن xl2220alh) از طریق کابل hdmi وصل میکردم مشکلی هم نداشتم و خروجی مانیتور هم fhd هست ولی امروز موقعی داشتم بازی میکردم برق رفت و بعد آمدن برق وقتی دستگاه روشن میکنم صفحه مانیتور روشن و سیاه میمونه و هیچ تصویری نمیده و با 3 کابل hdmi امتحان کردم در ضمن همین مانیتور با همین کابلها و قتی به کامیپوتر یا لبتاب وصل از پورت hdmi هیچ مشکلی نداره ومثل قبل تصویر میده و دستگاه ps3 رو هم وقتی به تلویزیون وصل میکنم با hdmi به خوبی گذشته کار میکنه لطفا بگید مشکل چیه خیلی رو اعصاب از تعمیر کار تلویزون پرسیدم نفهمید ضمنا تنظیمات تصویر ps3 رو تلوزیون هر مدلی که می شد تغییر دادم بازم تو مانیتور تصویر نمیاد هیچ پیغامی هم نمیده روشی هم که دست میزاریم رو دکمه پاور ps3 تا 2 تا بوقی بده اونم جواب نداد بد جور گیرم کمک کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
ببخشید نمیدونستم مشکلم کجا مطرح کنم (تازه کارم) لطفا راهنمایی کنید بنده تا به امروز دستگاه ps3 مدل اسلیم به مانیتورم(ایکس ویژن xl2220alh) از طریق کابل hdmi وصل میکردم مشکلی هم نداشتم و خروجی مانیتور هم fhd هست ولی امروز موقعی داشتم بازی میکردم برق رفت و بعد آمدن برق وقتی دستگاه روشن میکنم صفحه مانیتور روشن و سیاه میمونه و هیچ تصویری نمیده و با 3 کابل hdmi امتحان کردم در ضمن همین مانیتور با همین کابلها و قتی به کامیپوتر یا لبتاب وصل از پورت hdmi هیچ مشکلی نداره ومثل قبل تصویر میده و دستگاه ps3 رو هم وقتی به تلویزیون وصل میکنم با hdmi به خوبی گذشته کار میکنه لطفا بگید مشکل چیه خیلی رو اعصاب از تعمیر کار تلویزون پرسیدم نفهمید ضمنا تنظیمات تصویر ps3 رو تلوزیون هر مدلی که می شد تغییر دادم بازم تو مانیتور تصویر نمیاد هیچ پیغامی هم نمیده روشی هم که دست میزاریم رو دکمه پاور ps3 تا 2 تا بوقی بده اونم جواب نداد بد جور گیرم کمک کنید
دستگاه تون رو ال سی دی دیگه امتحان کردید ببینید اونجا هم تصویر نمیاد یا میاد

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
دستگاه تون رو ال سی دی دیگه امتحان کردید ببینید اونجا هم تصویر نمیاد یا میاد

سلام
در ضمن همین مانیتور با همین کابلها و قتی به کامیپوتر یا لبتاب وصل از پورت hdmi هیچ مشکلی نداره ومثل قبل تصویر میده و دستگاه ps3 رو هم وقتی به تلویزیون وصل میکنم با hdmi به خوبی گذشته کار میکنه
گفتن کار می کنه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام
من یه بار دستگاهو وصل کردن به LED32 سامسونگ رو حالت 1080p تصویر میپرید رفتم تو تنظیمات کیفیت خروجی اوردم پایین درست شد
شما اینو امتحان کن شاید نمیکشه
این احتمالا وقتی برق رفته یه قطعه ای داخل کنسول نیم سوز شده که بعضی اوقات کار می کنه و بعضی اوقات کار نمی کنه
به احتمال زیاد باید ببرش تعمیرکار تا براش درست کنه

**hamid**

کاربر سایت
Jul 5, 2018
1
سلام من ps3 رووقتی روشن میکنم صفحه تلویزیون تاریک میشه ودیگه تصویری بالا نمیاره اما کار میکنه چون طبق معمول که ps3 رو با دستگیره خاموش این دفعه هم تونستم خاموشش کنم . ممنون میشم راهنمایم کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من ps3 رووقتی روشن میکنم صفحه تلویزیون تاریک میشه ودیگه تصویری بالا نمیاره اما کار میکنه چون طبق معمول که ps3 رو با دستگیره خاموش این دفعه هم تونستم خاموشش کنم . ممنون میشم راهنمایم کنید
سلام
تنها کاری که میتوانی بکنی که ریستارت کارخانه ای بکنی برای این ار هم به روش زیر عمل کن
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .

سلام
خسته نباشید لطفا سریع جواب بدید .
فیش ps3 رو چطوری به صفحه مانیتور متصل کنیم ؟؟
سلام
منظورتون رو دقیق متوجه نمیشم یه فیش وصل می کنی به پشت کنسول و اون یکی سرش هم وصل می کنی به پشت تی وی همین
کار خاصی رو نمی خواد انجام بدی

*GoD oF W@R*

کاربر سایت
Jul 14, 2014
13
سلام . دور فن کنسول رو تو 45 درصد تنظیم کردم صداش اذیت میکنه تو مخه ، دورفن رو که زیر 45 درصد میزارم بعد چن دیقه دورفن اوتومات میره بالا دوربر 70 درصد و هشدار داغ شدن رو میده . دمای سی پی یو و گرافیکش هم تو دورفن 45 درصد دوربر 70 درجه هس . تا چه دمایی بهتر هس باشه ؟ به نظرتون اگر بدم تعمیر و گردوخاک گیری هم کنن میشه دورفن رو تا حدی پایین اورد (دوربر 37) که صداش اذیت نکنه و تا 2 3 ساعت بدون دردسر پلی داد ؟ هزینه تعمیر رو هم پرسیدم گفتن 150 تومن میشه :| چه خبره مگه سر گردنس :| . به نظرتون هزینش معقوله ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام . دور فن کنسول رو تو 45 درصد تنظیم کردم صداش اذیت میکنه تو مخه ، دورفن رو که زیر 45 درصد میزارم بعد چن دیقه دورفن اوتومات میره بالا دوربر 70 درصد و هشدار داغ شدن رو میده . دمای سی پی یو و گرافیکش هم تو دورفن 45 درصد دوربر 70 درجه هس . تا چه دمایی بهتر هس باشه ؟ به نظرتون اگر بدم تعمیر و گردوخاک گیری هم کنن میشه دورفن رو تا حدی پایین اورد (دوربر 37) که صداش اذیت نکنه و تا 2 3 ساعت بدون دردسر پلی داد ؟ هزینه تعمیر رو هم پرسیدم گفتن 150 تومن میشه :| چه خبره مگه سر گردنس :| . به نظرتون هزینش معقوله ؟
سلام.
اینطور که معلومه دستگاتون نمیتونه gpu و cpu رو خنک نگه داره که میتونه از چیزهای مختلفی باشه.
یکیش میتونه فن باشه که ممکنه ضعیف شده باشه.
دومین دلیلش میتونه گرد و خاک داخل دستگاه باشه که براش یه نیمچه راه حل دارم که اینطوریه:
دستگاه رو از برق بکشید و سعی کنید پشت دستگاه چیزی نباشه که کثیف شه.حالا کابل برق رو که دوباره وصل کردید دستتون رو دکمه ی eject دستگاه نگه دارید تا اینکه صدای فن ها که یه دفعه بلند میشن رو بشنوید و بعد دستتون رو بردارید.وقتی دستگاه خاموش شد کابل برق رو جدا کنید و حدود 30-20 دقیقه دستگاه رو خاموش بزارید و دوباره تست کنید ببینید تاثیری داشته یا نه.
سومین دلیل بوجود اومدن این مشکل میتونه نزدیک شدن به چراغ زرد یا به اصطلاح ylod باشه که امیدوارم این نباشه.سعی کنید از سیو هاتون بکآپ داشته باشید تا اگه خدایی نکرده بعدا برای دستگاه اتفاقی پیش اومد سیوهاتون از دست نره.
مدل دستگاه فت هست یا اسلیم؟

*GoD oF W@R*

کاربر سایت
Jul 14, 2014
13
سلام.
اینطور که معلومه دستگاتون نمیتونه gpu و cpu رو خنک نگه داره که میتونه از چیزهای مختلفی باشه.
یکیش میتونه فن باشه که ممکنه ضعیف شده باشه.
دومین دلیلش میتونه گرد و خاک داخل دستگاه باشه که براش یه نیمچه راه حل دارم که اینطوریه:
دستگاه رو از برق بکشید و سعی کنید پشت دستگاه چیزی نباشه که کثیف شه.حالا کابل برق رو که دوباره وصل کردید دستتون رو دکمه ی eject دستگاه نگه دارید تا اینکه صدای فن ها که یه دفعه بلند میشن رو بشنوید و بعد دستتون رو بردارید.وقتی دستگاه خاموش شد کابل برق رو جدا کنید و حدود 30-20 دقیقه دستگاه رو خاموش بزارید و دوباره تست کنید ببینید تاثیری داشته یا نه.
سومین دلیل بوجود اومدن این مشکل میتونه نزدیک شدن به چراغ زرد یا به اصطلاح ylod باشه که امیدوارم این نباشه.سعی کنید از سیو هاتون بکآپ داشته باشید تا اگه خدایی نکرده بعدا برای دستگاه اتفاقی پیش اومد سیوهاتون از دست نره.
مدل دستگاه فت هست یا اسلیم؟
مدل فت هس
این روشی که برای گردوخاک گفتین ، گردوخاک رو میده بیرون دیگه ؟ به نظرتون این طوری کاملا از گردوخاک تمیز میشه ؟ اگه خدای نکرده مشکل چراغ زرد پیش بیاد قابل تعمیر هس دیگه ؟ در مورد هزینه تعمیر چیزی نگفتین . اگه بدم تعمیرات به نظرتون هزینش زیاد نیس ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر