PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با این چیزایی که نیل میگه و چیزی بدتر از مرگ برای جوئل ، هیچ بعید نیست که یا الی بیوفته دنبال کشتنش و ازش متنفر بشه ، یا جوئل مجبور بشه الی رو بکشه !
بدترین سناریوی ممکن ، الی بخواد بخاطر اون دختره بزنه جوئل رو بکشه.:D منم دارم احساس میکنم روابط این دو نفر تیره و تار شده. چراش هم فکر میکنم جوئل بخاطر محافظتی که میخواد از الی داشته باشه اونو خیلی تحت فشار قرار داده و این باعث بشه الی ضربه بخوره مثلا خاطرخواهشو از دست بده یا هرچی! نمیدونم والا ذهن ادم به همه جا میره :D ولی تریلرهایی که نشون دادن ربطی به جوئل نداشتن ولی تا حدودی از تریلر اخری و اولی میشه فهمید یه بلایی سر معشوقه ی الی اوردن. از طرفی گفته ها هم نشون میده رابطه ی الی و جوئل زیاد صمیمانه نیست.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
این جریان جول و تکرارش دائما تو تاپیک داره حال بهم زن میشه واقعا...
یکم صبر کنید معلوم میشه چی به چیه دیگه
بعد هر نمایش 10 صفحه گریه زاری داریم ...
دقیقا! یه مشت حرف بیخود، هی میای تو تاپیک ببینی خبر جدید چیه میبینی همه دارن گریه زاری میکنن! خسته نشدید واقعا؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این جریان جول و تکرارش دائما تو تاپیک داره حال بهم زن میشه واقعا...
یکم صبر کنید معلوم میشه چی به چیه دیگه
بعد هر نمایش 10 صفحه گریه زاری داریم ...
خبر اومده طرف میگه ممکنه برای شخصیت سرنوشتی بدتر از مرگ رقم بخوره ، توی بیو نوشته abuser of character بعد انتظار دارید بچه ها در چه مورد حرف بزنن؟ صحنه ی لبو لوچه گرفتن الی!

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
خبر اومده طرف میگه ممکنه برای شخصیت سرنوشتی بدتر از مرگ رقم بخوره ، توی بیو نوشته abuser of character بعد انتظار دارید بچه ها در چه مورد حرف بزنن؟ صحنه ی لبو لوچه گرفتن الی!
در مورد اینکه مثلا سایبرپانک چطور تونسته بیشتر از لست 2 توی دمو توجه منتقدا رو جلب کنه :D

• Like
Reactions: vaan 2

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
چه مشكلي داره دقيقا؟:D مشخصه كه يه مسير كاملا متفاوت داستاني رو قراره ببينيم تو اين نسخه و خبري هم از هپي اندينگ اينا نيست. خودشون گفتن تم داستاني بازي Hate هستش . تغيير شخصيت اصلي بازي به الي هم تصميم خيلي خوبي بوده به نظرم. حالا اين وسط Joel هم بتركه به بهتر شدن داستان كمك زيادي ميكنه:D اينكه بچسبن به يه شخصيت و تا 4-5 تا بازي ميلكش كنن به نظرم اصلا جالب نيست. اينكه اينبار داستان رو الي تمركز داره تا Joel حركت خيلي خوبيه. نسخه سوم هم يه شخصيت جديد بيارن چه بهتر:-"

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
چه مشكلي داره دقيقا؟:D مشخصه كه يه مسير كاملا متفاوت داستاني رو قراره ببينيم تو اين نسخه و خبري هم از هپي اندينگ اينا نيست. خودشون گفتن تم داستاني بازي Hate هستش . تغيير شخصيت اصلي بازي به الي هم تصميم خيلي خوبي بوده به نظرم. حالا اين وسط Joel هم بتركه به بهتر شدن داستان كمك زيادي ميكنه:D اينكه بچسبن به يه شخصيت و تا 4-5 تا بازي ميلكش كنن به نظرم اصلا جالب نيست. اينكه اينبار داستان رو الي تمركز داره تا Joel حركت خيلي خوبيه. نسخه سوم هم يه شخصيت جديد بيارن چه بهتر:-"
من مشکلی ندارم ( که دارم البته:D) ولی حداقل وقتی غر میزنیم تو ذوقمون نزنید که نگیدو بسه وو فلان:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من مشکلی ندارم ( که دارم البته:D) ولی حداقل وقتی غر میزنیم تو ذوقمون نزنید که نگیدو بسه وو فلان:D
دوستان فکر میکنن تاپیک فقط برا اخبار گذاشته یادشون رفته فروم اصلا برا چیه
مشکلی هم نیست ادم یادش میره
ولی برا اونایی که یادشون رفته, برا پیگیری اخبار لطفا به به سایت های خبر رسانی مراجعه کنند

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان یک سوال ذهن بنده رو مشغول کرده اونم اینکه قبلا یه یه پوستر به صورت easter egg پیدا شده بود که الی با ماسک بود و البته حامله الان تو تریلر جدید مشخص شد که زده تو خاکی پس جریان چیه؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
این کامنتاتون که میخونم یاد تئوری های مایند بلویینگتون توی تاپیک Uc4 میوفتم
نیتن میمیره
سالی میمیره
النارو میکشه نیل خیلیم فاز باهوشی و کول بودن خاصیم میگرفتن که آره ما دراکمنو میشناسیم اصلا برای همینه فاز تریلرام دارک شده
یعنی خدایی یادم نمیره! :D
الانم از اون تریلر اول هر تریلری میدن جمع میشین 10 صفحه هی گریه زاری که جوئلو میخواد بکشه. یعنی خدایی تئوریا یسری رو میخونم حس میکنم سوسن 4 ساله از اصفهان نوشته داستان رو اینقدر که برداشتا سطحیه!
این حرکات نیل ام صرفا برای اذیت کردن طرفدارا و تو خماری گذاشتنشونه مثل آنجارتد 4 که مصاحبه کرد حالا که من کارگردانم هر کسی امکان مرگش هست
در کل کیپ کالم
شک نکنین تا سه گانه تموم نشه جوئل نمیمیره! :D
داستان 100% خیلی قوی تر از این کلیشه هاست که حدس میزنن یسری

دوستان فکر میکنن تاپیک فقط برا اخبار گذاشته یادشون رفته فروم اصلا برا چیه
مشکلی هم نیست ادم یادش میره
ولی برا اونایی که یادشون رفته, برا پیگیری اخبار لطفا به به سایت های خبر رسانی مراجعه کنند
شما که کاربرد فروم یادت نرفته اینم یادت باشه هر وقت توی یه تاپیک اظهار نظر میکنین کسایی که مشترکن تو اون تاپیک میتونن راجع به نظر شما نظر بدن و نقدش کنن
شمام اگه خیلی انتقادات اذیتتون میکنه تشریف ببرین با دوستان تو صفحه شخصی گریه زاری کنین

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
بابا اونا معلوم نیست پشت درهای بسته چی نشون دادن که که بقولی دامنه همه خبرنگارا از ددست برفته:D
مسئله دقیقا همینجاست که از ی بازیه اول شخص چی دراومده کی اینا اینطوری شدن :D
البته باید منتظر نقد های بیشتری از لست 2 باشیم

• Like
Reactions: stanley

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
WTF:|
کلا فلسفه نسخه قبلی رو شستی رفت
شاید جوئل بنیان گذار این گروه مذهبیه باشه! چه شود ! بعد مرگ دخترش شرایط خوبی نداره و به مذهب پناه میاره !

فکر کنید باس اخر جوئل باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر