راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Alireza.b1380

کاربر سایت
Jun 13, 2018
1
سلام دوستان در چند جای این تایپک در مورد ازدواج دوباره در skyrim دیدم خواستم یه راه حل بزارم که از سایت uesp.net خوندم و خودم اجرا کردم خب راه اول :

قبل از انجام مراحل یک سیو از بازی داشته باشین
کنسول کد رو باز کنین (همون جایی که رمز ها رو میزنین ) و کد های زیر رو به ترتیب بنویسید.(بعد از نوشتن هر خط کد اینتر بزنید)

removeface 51596
player.removeface c6472
resetquest 74793
resetquest 21382
setstage 74793 10
حالا 24 ساعت به وقت بازی صبر کنید .(می تونید از T استفاده کنید )
بعد گردن بند almut of mara رو به گردن بندازید . بعد برین جای اون دخترایی که میشه با هاشون ازدواج کرد و ببینید که اون صحبت interested me , are ( فکر کنم همچین چیزی بود ) هست یا نه . اگه بود بقیه ی کارای ازدواج رو مثل قبل که انجام دادین انجام بدین .

اگه راه حل بالا نشد راه زیر برین :

دوباره کنسول کد رو باز کنین عبارت زیر رو تایپ کنید و اینتر بزنید .

resetquest RelationshipMarriage​

بعد گردن بند رو به گردن بندازین و جای دختر مورد علاقه برید و دوباره ببینید intersted ... هست یا نه اگه بود فرایند ازدواج رو تکمیل کنید

اگه با این کارا اون دیالوگ interested... باز نشد این دو راه رو دوباره تکرار کنید .

Ali esmaeili 14

کاربر سایت
Jun 8, 2018
21
سلام من ویندوز ۱۰ نصب کردم دقت که میکنم میبینم صدا خیلی خش خش داره نمیدنم قبلا این طوری بود یا نه (قبلا ویندوزم ۷ بود ) به نظرتون مشکل از کجاست لطفا کمک کنید

Mahyar Lion

کاربر سایت
Jun 23, 2018
4
سلام به همه ی دوستان من تو بازی نژاد imperial رو برداشتم نمیدونم چکار کردم وارد گروه خون اشام ها شدم که یه گروهی این که قابلیت تبدیل شدن به غول یا دیو رو بهتون میدن خیلی اتفاقی وارد گروهشون شدم ولی نمیخوام تو گروهشون باشم چون چشمای کاراکترم قرمز میشه،روی دهنش یه خط قرمز میفته و از همه بدتر تو روز اگه از نفس جون و جادوتون کم بشه دیگه اضافه نمیشه هرکار کردم بیام بیرون نشد رفتم از سیو های خیلی قبل ترم شروع کردم به بازی ولی یه روز تو riften ادم کشتم پول نداشتم بدم راحت شم واس همین رفتم زندان از زندان اومدم بیرون صفحه قرمز شد و دوباره چشام قرمز شد و همون اتفاقای قبل دارم کلافه میشم لطفا اگه میدونید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سلام به همه ی دوستان من تو بازی نژاد imperial رو برداشتم نمیدونم چکار کردم وارد گروه خون اشام ها شدم که یه گروهی این که قابلیت تبدیل شدن به غول یا دیو رو بهتون میدن خیلی اتفاقی وارد گروهشون شدم ولی نمیخوام تو گروهشون باشم چون چشمای کاراکترم قرمز میشه،روی دهنش یه خط قرمز میفته و از همه بدتر تو روز اگه از نفس جون و جادوتون کم بشه دیگه اضافه نمیشه هرکار کردم بیام بیرون نشد رفتم از سیو های خیلی قبل ترم شروع کردم به بازی ولی یه روز تو riften ادم کشتم پول نداشتم بدم راحت شم واس همین رفتم زندان از زندان اومدم بیرون صفحه قرمز شد و دوباره چشام قرمز شد و همون اتفاقای قبل دارم کلافه میشم لطفا اگه میدونید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

[you can visit a mage called Falion in Morthal
kiyb_200px-sr-symbol-hjaalmarch.png
, the Hold Capital of Hjaalmarch, and complete Side Quest: Rising at Dawn

• Like
Reactions: Destruction

Mahyar Lion

کاربر سایت
Jun 23, 2018
4
باید از یـ جادوگر تو شهر Morthal (که لوگوش رو گداشتم) تو قسمت Hold Capital ـه Hjaalmarch یـ کوئست به نام Rising at Dawn رو بگیرید و تمومش کنید ....
من نمیدونم hold capital چیه رفتم توی یوتیوب سرچ کردم خونه یه جادوگر به اسم Falion رو نشون داد ولی وقتی باهاش حرف میزنم مرحله ای نمیده چکار کنم اصن درست اومدم؟؟؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من نمیدونم hold capital چیه رفتم توی یوتیوب سرچ کردم خونه یه جادوگر به اسم Falion رو نشون داد ولی وقتی باهاش حرف میزنم مرحله ای نمیده چکار کنم اصن درست اومدم؟؟؟
شما اینو "skyrim rising at dawn" تو گول سرچ کن لینک یوتیوب میاد برات

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
من ی سوال از ی مرحله داشتم من توی مرحله ی The way of the voice گیر کردم ینی همون مرحله ایی ک باس توی قلعه رو کوه به ی جادوگره نشون بدی جادو هاتو مشکل اینجاس توی راهنما ها نوشته دو تا جادو ک همون اول بیشتر نداری یکی ترسوندنه با دکمه z یکی دیگ هم اتیشه ولی من قبل این مرحله رمز psb رو زدم ینی کل جادو هارو باز میکنه بعد الان هرکار میکنم مرحلرو نمیتونم رد کنم اون رمز psb هم نمیتونم غیر فعال کنم الان باس چیکار کنم؟:((

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
من ی سوال از ی مرحله داشتم من توی مرحله ی The way of the voice گیر کردم ینی همون مرحله ایی ک باس توی قلعه رو کوه به ی جادوگره نشون بدی جادو هاتو مشکل اینجاس توی راهنما ها نوشته دو تا جادو ک همون اول بیشتر نداری یکی ترسوندنه با دکمه z یکی دیگ هم اتیشه ولی من قبل این مرحله رمز psb رو زدم ینی کل جادو هارو باز میکنه بعد الان هرکار میکنم مرحلرو نمیتونم رد کنم اون رمز psb هم نمیتونم غیر فعال کنم الان باس چیکار کنم؟:((
ترسوندن؟
اون Shout که ازت میخواد رو انتخاب کن و z رو بزن

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
ترسوندن؟
اون Shout که ازت میخواد رو انتخاب کن و z رو بزن
ترسوندن هم منظورم اونه دیگ اولین قدرت ذهنی ک داره تو روزم یبار میشه استفادش کرد بزنیش ب مدت شصت ثانیه میترسن در میرن اینو زدم اوکی شد ینی ی نوشته بالای صفحه نوشت ولی تو راهنما ها خوندم نوشته بود یکی این جادوئه ینی دکمه z و فقط یکی دیگ هست ک اتیشه ولی الان مشکل من اینه ک کل جادو هام بازه اصن نمیدونم کدومو بزنم همه اتیشامم امتحان کردم قاطی کردم اصن بعدش اون رمز psb هم ک نمیتونم غیر فعال کنم

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
ترسوندن هم منظورم اونه دیگ اولین قدرت ذهنی ک داره تو روزم یبار میشه استفادش کرد بزنیش ب مدت شصت ثانیه میترسن در میرن اینو زدم اوکی شد ینی ی نوشته بالای صفحه نوشت ولی تو راهنما ها خوندم نوشته بود یکی این جادوئه ینی دکمه z و فقط یکی دیگ هست ک اتیشه ولی الان مشکل من اینه ک کل جادو هام بازه اصن نمیدونم کدومو بزنم همه اتیشامم امتحان کردم قاطی کردم اصن بعدش اون رمز psb هم ک نمیتونم غیر فعال کنم
اصلا ربطی به آتیش نداره یه unrelenting force همچین چیزی (همونی که وقتی اولین اژدها رو کشتی زدی) هست که باید تو قلعه بزنی و whirlwind spirit که باید بیرون از قلعه بزنی. (با دکمه z)

a_c 80

کاربر سایت
Jul 6, 2018
20
اصلا ربطی به آتیش نداره یه unrelenting force همچین چیزی (همونی که وقتی اولین اژدها رو کشتی زدی) هست که باید تو قلعه بزنی و whirlwind spirit که باید بیرون از قلعه بزنی. (با دکمه z)
دمت گرم یافتم unrelenting force همین جادو بود :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر