Soul Calibur VI

Genre: Fighting
Release Date: October 19, 2018
Platforms: PC XB1 PS4

...History Hides Away More Than One Truth
SOULCALIBUR VI represents the latest entry in the premier weapons-based, head-to-head fighting series and continues the epic struggle of warriors searching for the legendary Soul Swords. Taking place in the 16th century, revisit the events of the original SOULCALIBUR to uncover hidden truths

New Battle Mechanics
Read opponents’ attacks to execute a strategic Reversal Edge to land a counter attack while in guard

Multiple Fighting Styles
Choose from a worldly roster of warriors, each with their own deadly weapons, fighting styles and visual flare

Dynamic Battles

Spectacular, high-speed battles featuring all-new battle mechanics taking gameplay to the next level

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ویدئو جدید از گیم پلی هم اومده

xl4g_222.jpg

میزان پر پر شدن تاکی توی بصل النخاعم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هر چی جلوتر میره، علاقه-م به بازی کمتر میشه. گیم پلیش اصلا تاثیر خاصی روم نمیزاره و فاقد جذابیته. احساس میکنم اگر یه سیستم مثل Bounce تکن توش میزاشتن، جذاب تر میشد چون کمبوهاش خیلی کوتاهن.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
الان گیم پلیش دیدم. بنظرم بازی معمولیه.خیلی هم شبیه تکن بود یا من اینطوری برداشت کردم:-?
گرافیکشم احساس کردم معمولیه
توی این سبک تکن و کمبات فقط:D

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با این توصیفی که ESRB از بازی کرده مث اینکه یه سری کرکتر ها جلو جلو لو رفتن :D

"This is a fighting game in which players engage in one-on-one combat with a large cast of supernatural and human characters. Characters punch, kick, and throw each other to drain opponents’ life meters. Several characters use swords, spears, pistols, axes, and nunchucks while fighting,"

پیستول Cervantes ؛ تبر Astaroth و نیزه هم Seong Mi-Na (به نظر میاد اینا باشن)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چرا پس گرافیک بازی اینقدر داغونه ؟ !
گرافیک SC همیشه هر نسل از بهترینا بود ولی مث اینکه این نسل کلاً آب نامکو قطعه :| چه تکن چه SC جفتشون مالیدن :D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
SoulCalibur VI Producer Teases A Major Single-Player Mode Besides Story Mode - Siliconera

اسم بخش داستانی Soul Chronicle هستش که شامل مکالمه ها، صحنه های 2D و 3D و مبارزه میشه. هرشخصیت هم بخش داستانی مخصوص خودشو داره و قراره کلا چیز حجیمی باشه.
بازی وقایع داستانی بین 1583 تا 1590 A.D. رو بازگویی میکنه و محوریت اصلی بر روی داستانیه که 1586 شروع میشه ( 2 سال بعد از Soul Edge).

007-5.jpg

بازی قراره یه بخش تک نفره دیگه در کنار بخش داستانی داشته باشه که فعلا چیزی از جزئیاتش نگفتن.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر