Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
ای خدا بگم بتزدا چیکارت نکنه که با این طرز معرفی کردن ـت الان باید تاپیکش خاک بخوره ! بازیی که شاید بشه گفت جاه طلبانه ترین پروژه بتزدا تا به الانه ! جاه طلبانه در حد جهشی که از شماره دوم TES به شماره سوم زدن ! اون وقت الان چی داریم یـ تیزر کوتاه یـ ماهواره/سفینه/پایگاه رو بالا سر یـ سیاره نا شناخته داره حرکت میکنه و ناگهان به داخل فضای بیکران شیرجه میزنه و بنگ لوگو بازی . ای کاش از طرح کلی بازی چیزای بیشتر به نمایش در می اوردن فعلا تنها چیزی که میشه از رو تیزر دریافت اینه که احتمالا بازی چند سیاره ای خواهد بود و میشه مثل Mass Effect بینشون جا به جا شد .

تو اخرین مصاحبه تاد هاوارد اشاره کرد که بازی در مرحله تولید قرار داره و حتی قابل بازی ـه ! به نظرم احتمال اینکه سال دیگه ازش یـ خبرایی بشه و حتی منتشر بشه زیاده چون من حدسم اینه که تیم اصلی بتزدا کامل رو این پروژه داره کار میکنه و Fallout 76 رو همون تیم آستین داره روش کار میکنه اون تیم Montreal ـشون هم که خوب رو خرت و پرت هایی مثل TES Baldes و پروژه های فرعی دیگشون کار میکنه . به عبارتی همون تعداد نفراتی که رو FO4 کار کردن حالا چه این سر استدیو هاشون باشن چه اون سر استدیو هاشون بعد از FO4 تمام وقت رو این پروژه داشتن کار میکردن منتهی برنامه ریزیشون اینجور بوده که Fallout 76 رو برسونن به امسال . به امید خدا یـ نمایش خفن سال دیگه از بتزدا شاهد باشیم و همون سالم منتشر بشه .

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
ای خدا بگم بتزدا چیکارت نکنه که با این طرز معرفی کردن ـت الان باید تاپیکش خاک بخوره ! بازیی که شاید بشه گفت جاه طلبانه ترین پروژه بتزدا تا به الانه ! جاه طلبانه در حد جهشی که از شماره دوم TES به شماره سوم زدن ! اون وقت الان چی داریم یـ تیزر کوتاه یـ ماهواره/سفینه/پایگاه رو بالا سر یـ سیاره نا شناخته داره حرکت میکنه و ناگهان به داخل فضای بیکران شیرجه میزنه و بنگ لوگو بازی . ای کاش از طرح کلی بازی چیزای بیشتر به نمایش در می اوردن فعلا تنها چیزی که میشه از رو تیزر دریافت اینه که احتمالا بازی چند سیاره ای خواهد بود و میشه مثل Mass Effect بینشون جا به جا شد .

تو اخرین مصاحبه تاد هاوارد اشاره کرد که بازی در مرحله تولید قرار داره و حتی قابل بازی ـه ! به نظرم احتمال اینکه سال دیگه ازش یـ خبرایی بشه و حتی منتشر بشه زیاده چون من حدسم اینه که تیم اصلی بتزدا کامل رو این پروژه داره کار میکنه و Fallout 76 رو همون تیم آستین داره روش کار میکنه اون تیم Montreal ـشون هم که خوب رو خرت و پرت هایی مثل TES Baldes و پروژه های فرعی دیگشون کار میکنه . به عبارتی همون تعداد نفراتی که رو FO4 کار کردن حالا چه این سر استدیو هاشون باشن چه اون سر استدیو هاشون بعد از FO4 تمام وقت رو این پروژه داشتن کار میکردن منتهی برنامه ریزیشون اینجور بوده که Fallout 76 رو برسونن به امسال . به امید خدا یـ نمایش خفن سال دیگه از بتزدا شاهد باشیم و همون سالم منتشر بشه .
شخصا این E3 تمام بازی هایی که منتظرشون بودم یا نبودن یا نمایششون کوتاه بود یا همین این اینطوری معرفی شد...:D
از انجینش چیزی مشخص نشده؟ ما که عادت کردیم به گرافیک بازی های اینا... ولی عجیب دلم می خواد استارفیلد یک گرافیک فک برانداز داشته باشه...که احتمالا جزو محالات هست:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
شخصا این E3 تمام بازی هایی که منتظرشون بودم یا نبودن یا نمایششون کوتاه بود یا همین این اینطوری معرفی شد...:D
از انجینش چیزی مشخص نشده؟ ما که عادت کردیم به گرافیک بازی های اینا... ولی عجیب دلم می خواد استارفیلد یک گرافیک فک برانداز داشته باشه...که احتمالا جزو محالات هست:D
این مدل معرفی کردن به نظرم دردناک ترین نوع معرفی مخصوصا واسه پروژه ای که از قبل میدونستی احتملا وجود خارجی داره و دنبال معرفی کردن ویژگی هاش بودی !
نمیدونم اینا انقد حرف ضد و نقیض تا الان زدن که مخ بنده دیگه توان پیذیرش حرفاشون رو نداره :D تاد گفت میخوان سیاست همون سال معرفی همون سال عرضه رو در پیش بگیرن اومد اینجور نمایش دادن بازیشون رو (واسه دمیج کنترل یا هرچی) پیت هاینس از اون ور گفت نمیخوایم هی بین Fallout و TES سوئیچ کنیم اومدن زرتی FO76 رو معرفی کردن که به شخصه فک میکنم این وسله ناجور یـ هو از ناکجا اباد پیدا شده داخل استدیوشون از بیخ هم فرعی محسوب میشه الکی گول چهار برابر شدن مپ رو نباید بخوریم ! تاد خودش همین چند ماه پیش گفت که دوتا پروژه دارن روش کار میکنن که یکیش تو مرحله پیش تولید ـه و سیستم جدید انیمیشن ـشون رو میخوان رو اون پیاده کنن که خوب تو مصاحبه دیروزش با جف کیلی صراحتا میگه که TES VI الان تو مرحله پیش تولید و STARFIELD تو مرحله تولید که قابل پیشبینی بود این حرفش ! احتملا باید پیش رفت ها خوبی رو شاهدش باشیم از منظر گرافیکی ولی خوب همزمان هم باید توقع هامون رو رو همون سطح متوسط رو به بالا نگه داریم . سیستم انیمیشنشون رو هم که خوب میدونیم از سیستم قدیمیشون استفاده میکنن به غیر اون هیچ چیز دیگه ای نمیدونیم از موتور بازیشون ....

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
  • Like
Reactions: Milad_HW

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Bethesda: Starfield Has Been Planned For Over a Decade
سال 2004 که یـ لیست از بازی های ایندشون درست کردن بازی پسا اخرالزمانی رو اولویت اولشون گذاشتن ، علمی تخیلی رو اولویت دوم و حالا بعد از یک دهه تازه اومدن سراغ ساختش ! طبق گفته تاد هاوارد بازی از اواخر 2015 مراحل ساختش شروع شده اگه واقعا بازی تو مراحل Full Production باشه و طبق گفته خود تاد هاوارد به مرحله قابل بازی کردن هم رسیده باشه به نظرم در بهترین حالتش اواخر 2019 تا اوایل 2020 منتشر میشه و احتملا E3 سال دیگه بازی نمایش خواهد داشت

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

این مصاحبه تاد هاوارد تیر اخری بود بر بدن بی جان من :( تاد اشاره میکنه که FO76 بزرگترین و عظیم ترین پروژه ای که تا حالا روش کار کردن و تقریبا همه استدیو ها BGS در گیر ساختش بودن و حتی id و بقیه هم مثل شماره 4 توش دخیل بودن ! در این حد بزرگه ! قشنگ یـ زره امیدی که واسه من برا پروژه فرعی بودن 76 و به طبع اهمیت بیشتر داشتن Starfield بود دود شد رفت هوا 21-22 واسه Starfield و 24-25 هم واسه TES6

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازی همون tenth planet کنسل شده هست؟تایید کردن؟
انیمیشنا رو تازه تو اطلاعات بازی دیدم و امیدوارم دروغ نگفته باشن و درستش کنن گرافیک رو هم همینطور انجینشون حتی برای نسل قبلم ضایع هست:D
چیزی درباره اینکه داستان بازی چه مدلیه نگفتن؟ منظورم اینه که مثل ویچر داستان روایت میکنه یا مثل بازیای قبلی بتزدا هرکار بخوای بکنی هرجا بخوای بریه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بازی همون tenth planet کنسل شده هست؟تایید کردن؟
انیمیشنا رو تازه تو اطلاعات بازی دیدم و امیدوارم دروغ نگفته باشن و درستش کنن گرافیک رو هم همینطور انجینشون حتی برای نسل قبلم ضایع هست:D
چیزی درباره اینکه داستان بازی چه مدلیه نگفتن؟ منظورم اینه که مثل ویچر داستان روایت میکنه یا مثل بازیای قبلی بتزدا هرکار بخوای بکنی هرجا بخوای بریه؟
در مورد Tenth Planet چیزی رو تایید نکردن احتمالا هم ربطی به هم ندارن چون اون ظاهرا فقط یـ بازی جنگی فضایی بوده با حال هوای بازیا بتزدا که قبل سری TES میساختن که اکثر اکشن بودن تا RPG اون گذشته رو هم منظورم گذشته بتزدا بود تصحیحش کردم :D انیمیشن رو ضمنی تایید کرده تاد هاوارد (اون مصاحبه صوتی که قبل E3 ازش اومد) حالا چقدر خفن بخوان درش بیارن خودش میدونه و خودمون موقع انتشار :D سبک روایت اینا هم باز هیچی معلوم نیست ولی خودم احتمال میدم 50 به 50 باشه یعنی نه این ور نه اونور :D توی Fallout 4 خیلی تلاش کرده بودن روایتش رو قوی تر کنن اینجا احتمالا بیشتر تلاش میکنن چون تاد خودش قبلا اشاره کرده بود رو این مورد ضعف دارن .
====================================
من امیدوارم حالا که اینا قرار نیست خبری ازشون بشه سال دیگه یـ CG چیزی بدن حداقل بدونیم بازی تو کدوم وادیاست آینده دوره یا نزدیک ؟ اون شایعات چند سیاره ای درست در میاد یا نه بالاخره x_x چه مدل فکشن داره ؟ فکشن بیگانه یا فکشن انسانی ؟

• Like
Reactions: jhoobin

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
wMCW5YhbRFMEsDDRmqta8HY5Qy1jBVOI-x8-p4wg3fs.png

screenshot-forum.bazicenter.com-2018.10.19-00-15-34.jpg

پ.ن : عجیبا قریبا تریلر رو صد بار پلیش کردم متوجه این قسمت نشدم الان دقت کردم آدم ـه داره راه میره ینی میتونه یـ صحنه از خود بازی باشه این قسمت ؟ وگرنه چه دلیل داشت ادم به اون ریزی رو نشون بدن :-? مثلا کات سینی چیزی باشه که از دور دارن نشونش میدن ؟:-?

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
خوب از اونجایی که لحظات خیلی خوشی رو داریم سپری میکنیم گفتم نظرم رو در مورد اینده و این بازی بیان کنم :

نمیدونم تقریبا از نظر بزرگی و پروداکش تو چه سطح لولی قرار ـه سیر کنه بالاخره میخوان یـ AAA به معنای واقعی بزرگ و بلاک باستر دهن پر کن باشه یا بازم باید کم کاری بتزدا رو تو موارد فنی شاهد باشیم ؟ فک نکنم تا زمان عرضه بازی چیزی از این مورد بدونیم !! به شخصه واسم خیلی مهمه که با نفرات بالا روی بازی در حال کار باشن یعنی امیدوارم هر کجای پروداکشن این محصول هستن از همین امروز یـ تکونی از این نظر به خودشون بدن جدا هیچ جوره بدون نفرات بالا نمیشه هم یـ عنوان خفن و بزرگ و همم بی نقض ساخت بحث حمایت مالی بی نهایت هم که خدا رو شکر جیب بتزدا چپ و راست تو این چند ساله پر شده واقعا هیچ جوره قابل قبول نیست تیمشون رو محدود نگه دارن .

اگه بخوام الان خیلی خوش‌ بینانه فکر کنم در بهترین حالت 200 نفری باید رو این بازی در حال کار کردن باشن که میگم اگه واقعا بخوان بترکونن باید بیشتر از اینا واسه بازی درگیر بشن واقعا نمیدونیم اینکه بتزدا به یـ محصول متوسط + فروش معمولی راضیه یا یـ محصول دیگه که سر زبونا بیوفته و فروش بلند مدت داشته باشه ؟ اونم واسه یـ New IP !!؟؟ امیدوارم با همه اشتباهاتی که مرتکب شدن اینو درک کنن نیازه یـ تکون اساسی به خودشون بدن امیدوارم از شرایط فعلی متوجه بشن که واقعا همه چیز تبلیغات دم عرضه بازی نیست که اینقدر خودشون رو خفه کنن سر تبلیغات بازی که کیفیت بازی بشه رکن دوم حتی رکن سوم و به خودشون اجازه بدن بازی رو ناقض منتشر کنن ! یادشون نره که چی رسوندتشون به اینجا خودشون رو با شرایط فعلی بازار وقف بدن این غرور کاذب که فکر میکنم به شدت دچارش شدن رو بزارن کنار و به کامیونیتی بازی گوش کنن . این کامیونیتی که اینا دارن جزو خفن ترین کامیونیتی های حال حاضر صنعت گیمینگ عملا روی معدن طلا خوابیدن از این نظر ولی خوب متاسفانه عملا بی اعتنایی میکنن اینقدر ایده ناب از دل مادینگ بازیاشون بیرون میاد که میشه راحت از 0 تا 100 یـ بازی رو با اون ایده ها پیاده کرد ولی خوب چی بگم با F76 نشون دادن اصلا براشون مهم نبود که کامیونیتی بازی چی فک میکنه عملا به چپ گرفتن اون همه ایده رو ! بتزدا اگه واقعا میخواد موفق بشه و حداقل من فن رو راضی نگه داره جدای اینکه رقباش چیکار کردن و چیکار میخوان بکنن باید یـ چیزی فراتر این حرفا از نظر ایده پردازی و اجرا جلو تر از زمان خودش رو کنه وگرنه محکومه به درجا زدنو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر