Trials Rising

trials_rising-gameinfo-2018_boxshot-560x698_326410.jpg
پلتفرم بازی:
Xbox One, PS4, Nintendo Switch, PC
تاریخ انتشار:
فبریه ۲۰۱۹
سازنده:
شعبه کیو یوبیسافت
redlynx
ناشر:
یوبی‌سافت

بررسی بازی Trials Rising

جدیدترین شماره «Trials» در طول کنفرانس «E3» شرکت «یوبی‌سافت» معرفی شد. این بازی که با عنوان Trials Rising عرضه خواهد شد، ششمین شماره این سری محسوب می‌شود. سازندگان بازی از Rising به عنوان بزرگترین و بلند پروازانه‌ترین شماره سری نام می‌برند. در Rising ما به دور دنیا سفر خواهیم کرد و مسابقات متنوع و چالش بر انگیز بازی را در شهر هایی مانند پاریس و چین انجام خواهیم داد. در این شماره رقابت به اوج خود رسیده و در تک‌تک مراحل بازی این بار شما باید با بازیکنان واقعی در حالت آنلاین و روح آن‌ها در حالت آفلاین رقابت کنید.
شخصی‌سازی لباس‌ها و موتور یکی دیگر از موارد جدیدی است که بازی اضافه شده و این‌بار شما می‌توانید از بین هزاران گزینه موجود موتور سوار و موتور خود را شخصی‌سازی کنید.
یکی دیگر از موارد جدید، بخش دو نفره‌ای است که باید دو بازیکن بر روی یک موتور سوار شده و با حفظ بالانس موتور، مرحله را به پایان برسانند.
و در آخر یک بخش تمرینی کامل به بازی اضافه شده تا هر چه بیشتر به در دسترس بودن بازی برای تمام بازیکنان کمک کند.
همانند شماره قبلی، بازی دارای نسخه معمولی و گلد خواهد بود که به زودی جزیئات این نسخه‌ اضافه خواهد شد.
برای شرکت در نسخه بتا بازی می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید:
TRIALS RISING

Last edited by a moderator:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بهترین سورپرایز کنفرانس یوبی سافت معرفی همین بازی بود بنظرم
اصلا فکرشو نمی کردم نسخه جدید تریلز رو نشون بدن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهترین سورپرایز کنفرانس یوبی سافت معرفی همین بازی بود بنظرم
اصلا فکرشو نمی کردم نسخه جدید تریلز رو نشون بدن
البته قبلا لیک شده بوده همه اطلاعات بازی. خودمم تو تاپیک e3 یوبی قرارش دادم. البته قبلا بازی با اسم Trials World Tour شناخته میشده که خب بعدا به Rising تغییر پیدا کرده.

• Like
Reactions: BatmanGame

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
البته قبلا لیک شده بوده همه اطلاعات بازی. خودمم تو تاپیک e3 یوبی قرارش دادم. البته قبلا بازی با اسم Trials World Tour شناخته میشده که خب بعدا به Rising تغییر پیدا کرده.

نه من نفهمیده بودم برا همین خیلی سورپرایز شدم

• Like
Reactions: Bahram

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
خب من ۲ساعتی کلوز بتا رو بازی کردم و به طور کلی بازی خوبی ساختن. از فیوژن که خب مشخصه بهتره و یه جورایی برگشته به دوران HD و Evolution. طراحی استیج‌ها مثل همون موقع‌ها شده. استیج‌های به شکل و شمایل واقعی و کلاسیک و حتی اگه حالت تخیلی هم داشته باشن مثلا تیکه تیکه شدن یا تغییر شکل و این چیزا اما تمام آیتم‌های به کار رفته واقعی و امروزی هستن نه مثل فیوژن بولشت!
سیستم شخصی‌سازی کرکترش جالبه کلی آیتم بهتون میده بعد از هر مسابقه. بعد هربار لول آپ شدن باکس بهتون میده که توشون ۳تا آیتم خواهد بود
تنوع مسابقات خووبه. هم تایمی هستن هم حالت کراس و مسابقه‌ای که اول ۸تا موتور هستن و بعد کمتر میشن. وقتی یه بار استیج رو تموم کنین بعدا دوباره یه مدل دیگه فعال میشه و ازتون میخواد یک یا چندتا آبجکتیو رو تموم کنین تا ریوارد بده. مثل تو فلان تایم تموم کردن یا فلان تعداد بک‌فلیپ و فرانت‌فلیم و اینجور چیزا
اسکیل گیمز مثل همون دوران قدیمی برگشتن. خیلی حس خوبی میدن البته فعلا فقط یکیشون باز شده برام
گرافیک بازی خوبه. موزیک‌ها خیلی خوبن. یه مشت رپ و راک قشنگ. طراحی استیج‌ها هم خیلی خوبن. متنوع و هیجان انگیز
خلاصه خیلی تلاش کردن به روزای اوح برگردن بعد از افتضاح فیوژن و به نظرم میتونن موفق بشن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم در بهترین حالت یه دی ال سی برا شماره قبلی هست بتاشو بازی کردم مولتی هم مثه اینکه نداره نباشه واقعا ارزش نداره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بنظرم در بهترین حالت یه دی ال سی برا شماره قبلی هست بتاشو بازی کردم مولتی هم مثه اینکه نداره نباشه واقعا ارزش نداره
مولتی پلیر که داره.
بازی هم خیلی از شماره قبلی بهتر شده. ادامه‌ای هستش برای اولوشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر