Multi Platform Code Vein

سازنده
Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار
May 2019
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
Code-Vein-Announcement-Header-Image-DAGeeks-800x480.jpg
Code Vein عنوانی در سبک اکشن-نقش آفرینیست که توسط نامکو باندای در حال ساخت است. طبق اطلاعات منتشر شده این اثر که سازندگان سری گاد ایتر مشغول ساخت آن هستند در یک پاد آرمان شهر که خون آشام ها در حال زندگی در آن هستند جریان خواهد داشت و در طی بازی کنترل یک خون آشام خاص بر عهده مخاطب قرار خواهد گرفت.
تا کنون اطلاعات چندان زیادی از این عنوان منتشر نشده است با این حال می دانیم که در ساخت این اثر از سری دارک سولز الهام گرفته شده است و از این رو می توان انتظار عنوانی سخت را داشت. همچنین موتوری که برای ساخت بازی در حال استفاده از آن هستند UE4 است و از این رو می توان انتظار گرافیکی نسل هشتی را از بازی داشت.
تا کنون دو تریلر ا بازی منتشر شده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده نمایید:

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من تریلر گیم پلی که دیدم ازش . به نظرم انیمیشین اتک هاش خیلی جالب نی یا بهتره بگم بازخورد دشمن ها به حلمه بازیکن منظورمه .
ولی گرافیک هنری جالبی داره به نظرم

حدسم اینه احتمالا برای switch ps4 pc باشه :-?

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
گیم پلی 2 دقیقه ای که تو Anime Expo نشون دادن .
من که از بازیش خوشم اومده :D
تنها مشکلی که تو این تریلر میشه دید واکنش دشمنا نسبت به ضربه هاست که اونم امیدوارم درست کنن :-? ( البته اگه مربوط به درجه سختی تریلر نباشه )

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چرا همه به سپتامبر علاقه دارن؟ D:

و این بازی که شدید میزنه فیل بشه (هرچند خودم حتما میگیرمش) باید یه تاریخ خلوت پیدا بکنه برا انتشار نه دقیقا بعد TR و DQ XI

اون تم پیش خرید دیجیتالی نسخه ژاپنی رو اگه برا غرب هم بزارن مجبورم میکنن دیجیتالی پیش خریدش کنم :<

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یه 10 مین از گیم پلی بازی که ign تازه پخش کرده بود دیدم
اینکه یه کپی از سری سولزبورنه رو دیگه همه میدونن!
الان تو چه مرحله از کار رسیده نمیدونم ولی گرافیک فنی و طراحی چهره دشمن ها و مخصوصا هوش مصنوعی واقعا ضعیف بود!
مگه میشه هوش مصنوعی انقدر فاجعه اونم واسه همچین سبکی!!!
حالا طرف گیمر خوبی نبود یا دوربین بازی انقدر گیج میزد رو دیگه نمیدونم!!!

• Like
Reactions: NaRiiMaN

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه تو این تاپیک جز اینکه بازی‌ یه فاجعه تقلیدی شکست خورده است میشه حرف دیگه ای زد ، خواستم بگم اوپنینگ سینماتیک بازی منتشر شده!

داستانش و سبکشون که قطعا همه‌پسند نیست ولی برای طیف ما فوق العاده به نظر میاد !
ولی حداقل میشه مطمئنی بود بازی موسیقی های فوق العاده ای داشته باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر