Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,202
نام
Soroush
شدم پلات 3:D هر ده دست اول رو بردم =))
خب فعلا کارمون با این سیزن تموم شد من برم تا 6-7 ماه دیگه :D:D:D
قربون دستت بیا مارو کری کن بی زحمت من 2 دست رنک رفتم هر دوتاشو ویلا آورد! 90 درصد راندا هم تو ویلا دفاع برندس! یه بازی 13 تا کیل گرفتم 2 نفر از تیم صفر کیل! هر دوتارم باختم :/

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسی هست رنک بریم، من این 10 تارو تنها رفتم شدم سیلور 1 :D کسی در حد گلد هم بازیش خوب باشه بگه باهم بریم بتونم برسم پلات دوباره

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,966
نام
احمد
قربون دستت بیا مارو کری کن بی زحمت من 2 دست رنک رفتم هر دوتاشو ویلا آورد! 90 درصد راندا هم تو ویلا دفاع برندس! یه بازی 13 تا کیل گرفتم 2 نفر از تیم صفر کیل! هر دوتارم باختم :/
شرمنده داداش ولی در حال حاضر من بازی رو حذف کردم، بعدش چون سیستم رو میخوام تازه بخرم دادمش رفت-__- فعلا تا چند ماه دیگه نمیتونم بیام به بازی دوباره
ولی هیچ وقت تنهایی نرو، یعنی گاو ترین پلیر ها رو تو تنهایی میندازه باهات، با ایرانی جماعت هم بازی نکن، 3-4 تا پلیر خارجی خوب پیدا کن با اونا برو، هیچ وقت هم عجله نکن این اولی کاری زیاد نباز تا خیلی زود رنک اپ بشی.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خوش به شانست. من که از 10 دست اول 8 تاش رو باختم و دقیقا 5 مرتبش رو مپ جدید برام آورد که همشون رو بلا استثنا باختم الان شدم برنز 3! یعنی خدا دوست داره همه جا بدشانسیمون رو به رخمون بکشه با این هم تیمی های حرفه ای که باهامون میندازه. خنده دار اینه که بعد از اون 10 دست تعیین رنک دیگه تا حالا مپ جدید رو برام نیاورده :D
عیب نداره الان ۱۰۰تا ۱۰۰تا برای رنکت پوینت میده میتونی راحت بکشی خودتو بالا سعی کن کمتر ببازی تا از ۱۰۰تا کم نشه منم تنها رفتم ۱۰ تا رنکو شدم گلد ۲

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,202
نام
Soroush
شرمنده داداش ولی در حال حاضر من بازی رو حذف کردم، بعدش چون سیستم رو میخوام تازه بخرم دادمش رفت-__- فعلا تا چند ماه دیگه نمیتونم بیام به بازی دوباره
ولی هیچ وقت تنهایی نرو، یعنی گاو ترین پلیر ها رو تو تنهایی میندازه باهات، با ایرانی جماعت هم بازی نکن، 3-4 تا پلیر خارجی خوب پیدا کن با اونا برو، هیچ وقت هم عجله نکن این اولی کاری زیاد نباز تا خیلی زود رنک اپ بشی.
اوکی اشکال نداره هر وقت سیستم گرفتی بگو یه چند دستی با هم بریم یکم رنکم بیاد بالا خسته شدم از دست این آنرنک ها و لول 20 های تو تیمم ://

• Like
Reactions: Paradise Lost

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,552
نام
پوریا
شاتلی؟
رنک اصلا نرو با این وضع
من که امروز انقدر پینگم بالا رفته که بی خیال بازی شدم میشه
بازی با این وضع = اعصاب خوردی ( پس همینطوری راحت فحش میدم به بنیان گذار)
مخابراتم چند روزه همین داستانه! البته پینگش خوبه ولی یهو تایم اوت میخوره و از سرورا قطع میشه!
یکی از دوستامم مخابرات داره همین مشکل براش پیش اومده

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
این لیو خوردنها از چیه؟:|من دیگه نمیتونم حتی به اکانتم وصل بشم:|
مشکل مهندسی معکوسی هست که روی پورت ها زدن... رو یوپلی که حتی دیگه کلاود سیو نمیکنه -_-
حالا نه فقط این بازی، بعضی سایتای خارجی هم دیگه برای من بالا میان، یا نصفه نیمه باز میشن.

لفت خوردن از بازی هم (رنک بخصوص) عذاب آور شده....

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
مشکل مهندسی معکوسی هست که روی پورت ها زدن... رو یوپلی که حتی دیگه کلاود سیو نمیکنه -_-
حالا نه فقط این بازی، بعضی سایتای خارجی هم دیگه برای من بالا میان، یا نصفه نیمه باز میشن.

لفت خوردن از بازی هم (رنک بخصوص) عذاب آور شده....
ای بابا بخاطر این مسخره بازیاشون از گلد استار افتادم رو گلد ۲:-<هر روز یه جریان داره این مملکت بی صاحب برامونx-(

• Like
Reactions: Helghast

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
حالا بدتر پینگ هم رفته بالا من قبلا پینگم 120 بود الان شده نزیدک 200 زنگ زدم شرکت یک سری دلیل آورد ک عیب از سمت ما نیست فعلا ( ک جوابشو دادم)

بعد گفت میخوای سرویس گیم فعال کنم کرد پینگ شد 140 ک دیدم سرویسم نویز پیدا کرد و ... گفت بی خیال بزار رو حالت قبل بمونه تو چند روز آینده اگه بهتر شد ک هیچ نشد تخلیه مکینم.

دیشب موقع بازی پینگ تا 1000 میرفت !!! هفته پیش واقعا همه چی عالی بود پینگ روی 100 فیکس شده بود راحت بازی میکردیم

• Like
Reactions: Forza Xbox

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
سلام.بازی که قرار نیست تو این یکی دو روز اینده اپدیت بده؟
چون میخوام اپدیت کلی بازی رو دانلود کنم.

fshadh1

کاربر سایت
Mar 2, 2018
9
سلام دوستان خسته نباشید
من گیم نت دارم می خواستم بدونم کسی لینک دانلود رینبو لن کرک شده همراه با اخرین اپدیتو داره واسم بذاره ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر