FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Armanjd

کاربر سایت
Jun 6, 2018
1
سلام. من فیفا ۱۸ اریجنال با سی دی کی خریداری شده و‌اکتیو‌شده رو دانلود کردم. وقتی وارد بازی میشم به سرور ea کانکت نمیشه و نمیتونم انلاین بازی کنم. چیکار باید بکنم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام. من فیفا ۱۸ اریجنال با سی دی کی خریداری شده و‌اکتیو‌شده رو دانلود کردم. وقتی وارد بازی میشم به سرور ea کانکت نمیشه و نمیتونم انلاین بازی کنم. چیکار باید بکنم؟
موقع كانكت ب اوريجينز v p n رو روشن كن كانكت شدي قطع كن البت مطمئن نيستم بخش pc خودش topic مجزا داره

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
آقا چقدر همه افتادن توی جوِ جام‌ جهانی :D افراد آنلاین سیزن عادی ۵ هزار نفرن و بخش جام جهانی ۲ میلیون نفر! خودمم رفتم یه دست سیزن بزنم دیدم اصلاً حال نمیده :D الان فقط همون جام‌ جهانی می‌چسبه :D

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,308
نام
Amin
من هر روز یه تیمو قهرمان میکنم تو تورنومنت آنلاین :D فرانسه و بلژیک و الان اسپانیا - بعدش برزیل و پرتغال و آرژانتین- البته این مود رو بیشتر میتونستن روش کار کنن ولی خب تمام توجها روی UT هست و من زیاد باهاش حال نمیکنم .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من تو FIFA 18 حس تفاوت عجیبی میکنم بین زمانی که کنسول رو به مانیتور وصل میکنم که Full HD هستش با زمانی که به تلویزیون وصلش میکنم که 4K هستش ! قشنگ بازی خشک میشه.
کنسول رو رزولوشن مختلف به صورت اتوماتیک فریم ها رو بالا پایین میکنه ؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من تو FIFA 18 حس تفاوت عجیبی میکنم بین زمانی که کنسول رو به مانیتور وصل میکنم که Full HD هستش با زمانی که به تلویزیون وصلش میکنم که 4K هستش ! قشنگ بازی خشک میشه.
کنسول رو رزولوشن مختلف به صورت اتوماتیک فریم ها رو بالا پایین میکنه ؟
آره.حتی اتومات هم تشخیص میده که تی وی HDR داره یا نه که بتونه اعمالش کنه
بنظر روی 4کی 30فریم باشه که اپ اسکیل میکنه.البته چون پرو داری اینطوریه.فکر کنم فول اچ دی رو 60فریم اجرا کنه
خودت استادیا تو این زمینه :relaxed:

• Like
Reactions: Horror

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر