Screenshot Center

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
این تاپیک مخصوص قرار دادن Screenshot از هر بازی و از هر جایی که فکرش میکنید هستش . واسه گذاشتن Screenshot تو این تاپیک هیچ محدودیتی ندارید فقط چند تا قانون ساده زیر رو رعایت کنید

1.اسکرین شات ها حتما حتما یا به صورت بند انگشتی یا داخل اسپویلر گذاشته بشن.

2.در صورتی که اسکرین از خود شما نبود حتما حتما لینک پستی که مالک Screenshot تو فضای مجازی گذاشته رو برا دادن Credit بهش اینجا قرار بدید.
با تشکر

Last edited by a moderator:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
برنامه چی استفاده میکنین تا منم از for honor و shadow o mordor بگیرم
واسه هر بازی فرق داره. بعضی بازی ها خودشون فوتومد دارن بعضیا نه. Shadow of Mordor فوتومد داره ولی For Honor رو من در جریانش نیستم.

• Like
Reactions: sub zero

mamalelol

کاربر سایت
Mar 6, 2018
10
سلام :). من موتور مورد نظرو گرفتم با فایل که داده اینارو چیکارش کنم :-?. خیلی ممنون اگه اموزش بدین برا همه بازی ها که گزاشته لازم دارم این اموزشو [-o< ممنون:x:x:x:x:x

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام :). من موتور مورد نظرو گرفتم با فایل که داده اینارو چیکارش کنم :-?. خیلی ممنون اگه اموزش بدین برا همه بازی ها که گزاشته لازم دارم این اموزشو [-o< ممنون:x:x:x:x:x
اول Cheat Engine رو دانلود کنید. بعد اون Cheat Table رو که از توی استیم دانلود کردید رو اجرا کنید. بازی اجرا کنید وارد بازی بشید. برگردید به اون تیبل و روی Select A Process To Open کلیک کنید (بالا سمت چپ کامپیوتری که سبز و قرمز هایلایت شده) و بازی رو انتخاب کنید. حالا برگردید توی بازی و Page Down رو بزنید (یک یا دو بار) تا بتونید دوربین بازی رو کنترل کنید. با شماره های Numpad میتونید دوربین رو جابجا کنید.
+ رو نگه دارید و 9 یا 7 رو بزنید تا دوربین زوم این یا زوم اوت بشه. + رو نگه دارید و 1 یا 3 رو بزنید تا دوربین به چپ یا راست کج بشه.
توی خود تیبل نوشته که چه کلید هایی چه کارهایی میکنن.

H و G منوهای بازی رو حذف میکنه.

واسه SRWE شما برنامه رو Run as admin بکنید بعد از این که بازیتون کاملا اجرا شده و بازی بهش بدین و سایز رو هرطور که خواستید تغییر بدید.
مثلا واسه شات های 3در4 من اول میزارمش رو 720در960 بعد دوربین بازی رو هرطور که خواستم تنظیم میکنم بعدش هم برمیگردم به SRWE و به هر سایزی در اون Aspect Ratio تغییر میدم. مثلاً 3000در4000 یا اصلا 7200در9600.

واسه کپچر شات هم MSI Afterburner رو استفاده کنید.

یادم رفت اینو بگم. واسه اینکه بازی رو Pause کنید و اینکه اون صحنه مد نظرتون ثابت بمونه فقط همون Escape رو بزنید کاقیه و دکمه H اون منو رو هم حذف میکنه که دیگه مشکلی نباشه.

mamalelol

کاربر سایت
Mar 6, 2018
10
سلام اقای R.P.G عزیز:). اول Cheat Engine رو دانلود کنید. بعد اون Cheat Table رو که از توی استیم دانلود کردید رو اجرا کنید همینو چطوری تو انجین اجرا کنم اینجاش مشکل دارم {20}.http://www.cinetools.xyz/games/برای داک سولز من از این سایت برنامه رو دان کردم شما ص 30 به سایت اشاره کردین ولی اجرا نمیشه برا اساسینم همینطور مشکل بنظر شما کجاس:-? . خیلی ببخشید سوالام زیاد بود گیرم شرمنده و ممنون :x:x

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
Kingdom Come: Deliverance

سلام اقای R.P.G عزیز:). اول Cheat Engine رو دانلود کنید. بعد اون Cheat Table رو که از توی استیم دانلود کردید رو اجرا کنید همینو چطوری تو انجین اجرا کنم اینجاش مشکل دارم {20}.http://www.cinetools.xyz/games/برای داک سولز من از این سایت برنامه رو دان کردم شما ص 30 به سایت اشاره کردین ولی اجرا نمیشه برا اساسینم همینطور مشکل بنظر شما کجاس:-? . خیلی ببخشید سوالام زیاد بود گیرم شرمنده و ممنون :x:x
اونا به احتمال زیاد با ورژن بازی که دارین همخونی نداره.

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
چجوری همچین اسکرین های هنری و خفنی میگیرید؟:| نرم افزار خاصی میخواد(البته میدونم بیشتر خلاقیت شماست)
خلاقیتی نیاز نداره فقط رزولوشن بازی ها رو بالا ببرید همه چی هنری و خفن میشه :D

واسه KCD من با کنسول کمند رزولوشن بالا میبرم (شات های بالا 4800در6000 هستن) بعد با Windowed Borderless Gaming یا SRWE سایز پنجره بازی رو میارم در حدی که توی یک صفحه 1080 جا بشه تا ببینم چیکار میکنم بعد هم با Ansel دوربین رو جابجا میکنم بعد هم با RTSS شات میگیرم. Reshade هم واسه رنگ ها و عمق میدان و... استفاده میکنم.

Edit:
Kingdom Come: Deliverance

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر