PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
همتون میدونید که چقدر ناتی داگ نماد گراست و به ایستر اگ های توی بازی چقد اهمیت میده و خیلی دنبال رمز و راز تو بازیاس میخوام یه چیزی رو تحلیل کنم براتون
last of us 1 کی اومد؟ روز پدر بازی حول محور عشق پدری و احساس مرد چرخید
dlc left behind کی اومد؟روز ولنتاین بازی حول محور عشق الی به رایلی چرخید
the last of us part 2 کی میاد؟
حالا به اینجا توجه کنید که بارها و بارها نیل دراکمن گفتن نسخه ۱ و ۲ کامل کننده همدیگه ان و بازی حول نیروی زنانه میچرخه و بازی در مورد انتقام الی هست و خانواده الی
یه لحظه وایسید نیروی زنانه؟؟؟
نسخه اول درمورد مهر پدری بود؟
نسخه یک و دو کامل کننده هم دیگن؟کامل کننده یه مرد چیه ؟یه زن!!!!!!!!!!!!!
the last of us part 2روز مادردر سال ۲۰۱۹ میاد
۱۲ می ۲۰۱۹

نظر یکی از کاربرا بود گفتم شاید برای بقیه هم جالب باشه :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
5v3q_1.png

"Ellie's Journey"
RIP Joel :( :D
من هنوز با شخصیت محوری الی کنار نیومدم! :( هرچقدر هم بنظرم این بهترین تصمیمه برای ادامه داستان. بنظرم نقش جویل هم کمرنگ شده(چرا نگفتن ellie and joel journey؟! مثلا:-w) قضیه اینه تو نسخه یک یه پروتاگونیست درستو حسابی ساختین خب ما دوست داریم بیشتر از یک بازی باهاش همراه باشیم. حداقل بعد از این یه dlc ای چیزی با شخصیت جویل بسازن.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من هنوز با شخصیت محوری الی کنار نیومدم! :( هرچقدر هم بنظرم این بهترین تصمیمه برای ادامه داستان. بنظرم نقش جویل هم کمرنگ شده(چرا نگفتن ellie and joel journey؟! مثلا:-w) قضیه اینه تو نسخه یک یه پروتاگونیست درستو حسابی ساختین خب ما دوست داریم بیشتر از یک بازی باهاش همراه باشیم. حداقل بعد از این یه dlc ای چیزی با شخصیت جویل بسازن.
اخه خدا وکیلی چطور دلشون میاد بزنن جوئل رو حذف کنن :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اخه خدا وکیلی چطور دلشون میاد بزنن جوئل رو حذف کنن :D
حالا هنوز که مشخص نیست حذف اش کنن ما هم فکر میکنیم حذف اش نمیکنن:D من تنها امیدم اینه که جویل کارکتر همراه باشه ولی نمیدونم چطوری میخوان در اش بیارن چون بنظرم جالب نمیشه! از طرفی هم احساس میکنم با توجه به خشم الی که بنظر یه مسئله ی شخصی داره برخلاف نسخه ی یک توی این قسمت کارکتر همراهی نداشته باشیم یا یک نفر ثابت نباشه. حالا تو E3 مشخص میشه.

• Like
Reactions: Jack cooper

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
یه حسی میگه بازی به طور شدید بره تو فاز political correctness ـو شخصیت های مختف از نژاد های مختلف
گرایش های جنسی متفاوت
بیشتر فیلم های جدید هالیوود داستان رو فدای این موارد کردن
من مشکلی ندارم باشن این چیزا تا زمانی کیفیت بازی فدا نشه ، اما دارم میبینم تو بیشتر مدیوم ها کیفیت کار میاد پایین به هر حال من خودم شماره اول رو خیلی دوست داشتم امیدوارم اینم در حد اول یا حتی بهتر ظاهر شه

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
یه حسی میگه بازی به طور شدید بره تو فاز political correctness ـو شخصیت های مختف از نژاد های مختلف
گرایش های جنسی متفاوت
بیشتر فیلم های جدید هالیوود داستان رو فدای این موارد کردن
من مشکلی ندارم باشن این چیزا تا زمانی کیفیت بازی فدا نشه ، اما دارم میبینم تو بیشتر مدیوم ها کیفیت کار میاد پایین به هر حال من خودم شماره اول رو خیلی دوست داشتم امیدوارم اینم در حد اول یا حتی بهتر ظاهر شه
من 99 درصد مطمئنم این اتفاق نمی افته. بین بازیساز ها جا نیوفتاده (یا هنوز جا نیوفتاده) که بخوان این چیزا رو وارد محصول شون کنن و واقعا هم خودشون نمیخوان.
چیزی که من دیدم از بازیساز های مولف، اینه که مثلا توی توییتر ممکنه حمایت کنن از حرکت های اینطوری ولی درگیر بازی شون نمیکنن.
بیشتر از اینکه شعار بدن، داستان گویی کردن که خیلی خوبه . امیدوارم همین راه رو ادامه بدن.
توی Lost Legacy راحت میتوسنتن این مسایل رو وارد بازی کنن ولی یه بارم توی بازی حتی اشاره هم نشد و داستان و روایت قشنگ بازی رو دیدیم

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
من 99 درصد مطمئنم این اتفاق نمی افته. بین بازیساز ها جا نیوفتاده (یا هنوز جا نیوفتاده) که بخوان این چیزا رو وارد محصول شون کنن و واقعا هم خودشون نمیخوان.
چیزی که من دیدم از بازیساز های مولف، اینه که مثلا توی توییتر ممکنه حمایت کنن از حرکت های اینطوری ولی درگیر بازی شون نمیکنن.
بیشتر از اینکه شعار بدن، داستان گویی کردن که خیلی خوبه . امیدوارم همین راه رو ادامه بدن.
توی Lost Legacy راحت میتوسنتن این مسایل رو وارد بازی کنن ولی یه بارم توی بازی حتی اشاره هم نشد و داستان و روایت قشنگ بازی رو دیدیم
تو تریلر پاریس که نیل دراکمن فریاد میزد که هست زیاد هم هست :)
شخصیت مثبت
زن
the-last-of-us-2-paris-games-week-2017-trailer_6g55.jpg
مظلوم
زن
last-us-2_16.jpg
منفی
زن :-B
maxresdefault.jpg
نجات دهنده
transgender male /:)
thelastofuspartii.jpg
مرد ها کجان
فقط دو تا برده احمق گوش به فرمان که به بدترین شکل کشته می شن :|:|:|
Screenshot (45).png
بقیه هم به بدترین شکل ممکن کشته شدن :-w
Screenshot (44).png

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دراکمن اگه بخواد این مسایل وارد بازی کنه که احتمالش کم هم نیست انتقادهایی رو باید تحمل کنه ولی خب به نظرم داستانش باید خیلی عمیق باشه و این موضوعاتم باشه توش

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
اتفاقا تجربه ثابت کرده اگه همچین چیزهایی رو وارد بازی کنه به شکل وحشتناکی از طرف منتقدین تحسین میشه و راحت خیال خودشو از متا بالا 95 و فروش راحت میکنه:))

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
لست آو آس یجور pulp fiction ه یه داستان عامه پسند اینم بزرگ ترین نقطه قوتشه
اگه بخوان هم جنس بازی و اینا رو واردش کنن ازون حالت عامه پسند خارج میشه و به نظرم مورد پسند قرار نمیگیره
هر چی باشه، هنوز هم چه تو جهان سوم چه تو جهان اول faggot و gay فحش حساب میشه و ملت ته دلشون حس خوبی ندارن به این چیزا که بازی محبوبشون بخواد ازین چیزا حرف بزنه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
لست آو آس یجور pulp fiction ه یه داستان عامه پسند اینم بزرگ ترین نقطه قوتشه

یه بحثی هست توی روانکاوی به اسم جابجایی ، که به طور خلاصه میشه جابجا شدن افکار و احساسات فرد نسبت به یک شخص به سمت فرد دیگه ، شماره اول جابجا شدن تدریجی عواطف و احساسات جوئل رو از دخترش به الی نشون میداد ، حالا مساله یه عده افرادی که میگفتن داستان لست کلیشه ای و ... هست اینه که اصلا رویکرد دراکمن رو به اسکریپت نویسی درک نکردن ، شعار دراکمن توی نویسندگی طبق گفته خودش اینه : Simple story , Complex characters ، وقتی لست رو بازی میکنی باید فوکوس ذهنت روی کاراکتر ها باشه نه خط داستانی ، درون افراد رو ببین نه اتفاقات بیرونشون رو !! در اینصورت میبینی که به هیچ عنوان اسکریپت لست آف آس با داستان های عامه پسند مثل Pulp fiction قابل مقایسه نیست ... لست آف آس اول تغییرات جهان و قارچ زامبی و ... رو نشون نمیداد ، تغییرات ذهن و روان جوئل رو نشون میداد ... تو شماره دوم هم رویکرد همینه ، چون نویسنده دراکمنه !! و دراکمن کاراکتر براش در اولویته نه پیچش داستان ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر