راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
قیمت گوشی های شیاومی واقعا عالی هست
و هر سری مدل جدیدتر میزنه میگم این را باید بگیرم، باز جدیدتر و بهتر میزنه و میگم نه این باید بزنم
mi 8 SE اگر ناچ نداشت عالی بود

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
ولی کیفیتش هن
قیمت گوشی های شیاومی واقعا عالی هست
و هر سری مدل جدیدتر میزنه میگم این را باید بگیرم، باز جدیدتر و بهتر میزنه و میگم نه این باید بزنم
mi 8 SE اگر ناچ نداشت عالی بود
ولی کیفیتش هنوز خیلی جای کار داره.هواوی کیفیت ساخت خیلی بالاتری داره .گوشی من فریمش یکم کج شده .جک هدفونشم خراب شده .کیفیت دوربینشم خوب نیست

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
حس خوبی ب huawei ندارم هرچی هم من میشنوم نظراتشون منفی در مورد این برند
نوکیا 5 چطوره؟اینو فقط من شنیدم میگن ی مشکل نرم افزاری تو دوربین داره هی فوکاس میکنه
نظر کی منفیه؟
تو میان رده کسی نمیتونه با هواوی رقابت کنه

• Like
Reactions: Meysam

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
نظر کی منفیه؟
تو میان رده کسی نمیتونه با هواوی رقابت کنه
آشنایان
ی p smart گرفتم
الان ی مشکل دارم اونم اینه کیفیت ویدیو ها پیکسلی میشه تو اینستا! الیته شاید بخاطر رزولوشن بالا صفحه گوشی و متقابلا پایین بودن کیفیت ویدیوها تو اینستا باشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
آشنایان
ی p smart گرفتم
الان ی مشکل دارم اونم اینه کیفیت ویدیو ها پیکسلی میشه تو اینستا! الیته شاید بخاطر رزولوشن بالا صفحه گوشی و متقابلا پایین بودن کیفیت ویدیوها تو اینستا باشه
نظر ما که رو هواوی مثبته.ویدیو هایی که با دوربین خود گوشی میگیرید پیکسلی میشه؟
ROG Phone رو دیدین؟ :)
من یکی که دیگه پیگیر اخبار گوشیا نیستم،هر چی گوشی داره میاد قیمتش بالای 4 میلیون... میان رده بالای 2 میلیون چخبره اخه:|

• Like
Reactions: voldmort

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
نه رو دوربین مشکلی نداره فقط film gain داره! امکان حذفش هست یا همینه که هست؟
من یکی که دیگه پیگیر اخبار گوشیا نیستم،هر چی گوشی داره میاد قیمتش بالای 4 میلیون... میان رده بالای 2 میلیون چخبره اخه:|
قیمتا که بیشتر تاثیرات ارز هست مگرنه همچین قیمت هایی نداشتیم

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد

این آخریه که برو برا بالای 6 میل xD

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718

زمانی که اس2خفن ترین گوشی دنیا بود750گرفتمش الان داغون ترین گوشی سامسونگ قیمتش600.700تومنه همینجور جلو بره چند سال دیگه j1زیر2تومن گیر نمیاد:))

منم کشیدم بیرون از اخبار همه چی:Dاز یه اشنا htc10تمیز گرفتم 1100خیلی خوبه مخصوصا برا من که فقط برا اهنگ گوش دادن گرفتم با اینکه دوربین دارم ولی زیاد باهاش عکسم میگیرم دوربینش از اون چیزی که فک میکردم خیلی بهتره. فک نکنم تا 5.6سال دیگه هم عوضش کنم:D

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,649
نام
iMAN
من شب عید میخواستم S8 یا mate 10بگیرم جور نسد ...اون موقع 2200-2400 بود..... الان 1 اومده روش راحت ... زیر 2 ملیون سامسونگ نمیارزه بگیری... فقط هواوی
P smart - Mate 10 Lite - Honor 7x
اینا خوبن که میت 10 لایته 4 تا دوربین داره بهتره قطعا

Jugbix

کاربر سایت
May 2, 2017
40
دوستان از گوشیای میان‌رده‌ی سامسونگ چه مدلایی رو پیشنهاد میکنین؟ برای بازی و عکسبرداری نمی‌خوام فقط در حد کارای روزمره و چن تا نرم افزار سبک!(۵۰۰ تا ۷۰۰ تومن باشه قیمتش!)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر