Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

TinyHero

کاربر سایت
Jun 24, 2017
21
سلام
کسی میدونه چطوری میشه فارکرای 3 رو آورد تو لیست دانلود ؟ من نسخه معمولی با سیزن پس رو خریدم و از طرفی نسخه 5 رو 1 هفته پیش تموم کردم و پاک کردم. برای اجرای نسخه 3 باید حتما نسخه 5 هم رو کنسول نصب باشه ؟
الان نمیدونم چطوری باید نسخه 3 رو بیارم تو لیست دانلود ! اگه کسی تونسته نسخه 3 رو اجرا کنه لطفا بگه روشش چطوری هست
ممنون

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
سلام
کسی میدونه چطوری میشه فارکرای 3 رو آورد تو لیست دانلود ؟ من نسخه معمولی با سیزن پس رو خریدم و از طرفی نسخه 5 رو 1 هفته پیش تموم کردم و پاک کردم. برای اجرای نسخه 3 باید حتما نسخه 5 هم رو کنسول نصب باشه ؟
الان نمیدونم چطوری باید نسخه 3 رو بیارم تو لیست دانلود ! اگه کسی تونسته نسخه 3 رو اجرا کنه لطفا بگه روشش چطوری هست
ممنون
فکر نمیکنم نیازی به فارکرای 5 باشه.شما وارد استور میشی(استور کنسول).در قسمت سرچ عبارت far cry 3 classic edition رو سرچ میکنی.بعد گزینه خرید رو میزنید و به قسمت دانلودتون اضافه میشه.چیزی حدود هفت گیگ هست.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
فکر نمیکنم نیازی به فارکرای 5 باشه.شما وارد استور میشی(استور کنسول).در قسمت سرچ عبارت far cry 3 classic edition رو سرچ میکنی.بعد گزینه خرید رو میزنید و به قسمت دانلودتون اضافه میشه.چیزی حدود هفت گیگ هست.

تا وقتی سیزن پس فارکرای ۵ رو نخریده باشید فارکرای ۳ کلاسیک براتون آنلاک نمیشه!
مگر اینکه تا ماه دیگه صبر کنید تا برای عموم ریلیز بشه.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
تا وقتی سیزن پس فارکرای ۵ رو نخریده باشید فارکرای ۳ کلاسیک براتون آنلاک نمیشه!
مگر اینکه تا ماه دیگه صبر کنید تا برای عموم ریلیز بشه.
کجای نوشته من ایراد داشت؟؟؟ایشون گفتن نسخه معمولی رو دارن با سیزن پس .در نتیجه همین الان میتونن بازی رو از استور دانلود کنن.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان من قصد خرید بازی رو داشتم میخواستم بدونم نسبت به سریه قبلیش از لحاظ گیمپلی و گرافیک پیشرفت داشته یا نه ؟ کلا ارزش خرید داره ؟

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
دوستان من قصد خرید بازی رو داشتم میخواستم بدونم نسبت به سریه قبلیش از لحاظ گیمپلی و گرافیک پیشرفت داشته یا نه ؟ کلا ارزش خرید داره ؟

البته که پیشرفت داشته. ماموریتهای اصلی به لطف داستانپردازی خوب بازی کشنده تر و ماموریتهای جانبی هم خیلی متنوع تر و پرتعدادتر شدن.
گرافیک نمیتونم بگم دقیقا چند درصد (بخاطر عوض شدن کلی تم و محیط بازی نسبت به 4 ) اما پیشرفت قابل توجهی داشته و برای یه عنوان سطح اول سال 2018 راضی کنندس.

*به عنوان یه بازی مفرح کاملا ارزش خرید داره.

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
البته که پیشرفت داشته. ماموریتهای اصلی به لطف داستانپردازی خوب بازی کشنده تر و ماموریتهای جانبی هم خیلی متنوع تر و پرتعدادتر شدن.
گرافیک نمیتونم بگم دقیقا چند درصد (بخاطر عوض شدن کلی تم و محیط بازی نسبت به 4 ) اما پیشرفت قابل توجهی داشته و برای یه عنوان سطح اول سال 2018 راضی کنندس.

*به عنوان یه بازی مفرح کاملا ارزش خرید داره.
من با سریه 4 بازی خیلی حال کردم چون واقعا جذاب بود . میخواستم از این هم مطمئن بشم بعد اقدام کنم . مرسی از جوابتون .
راستی نقشه بازی چقدر بزرگتر شده ؟

• Like
Reactions: Imaginative

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
من با سریه 4 بازی خیلی حال کردم چون واقعا جذاب بود . میخواستم از این هم مطمئن بشم بعد اقدام کنم . مرسی از جوابتون .
راستی نقشه بازی چقدر بزرگتر شده ؟

منم با اینکه از فرهنگ و حال و هوای تبت اصلا خوشم نمیاد ولی دوست داشتم 4 رو.

فکر میکنم نهایتا 10 تا 15 درصد بزرگتر.. اما نکته اینجاست که خیلی غنی تره از مپ فارکرای4. جزییات بطور قابل توجهی بیشتر و فعالیتهای کوچیک و بزرگ زیادی برای انجام هست که باعث میشه اصلا و ابدا سایز نقشه رو نشه ایرادی بهش وارد کرد.

• Like
Reactions: Jack cooper

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من دو سه روزي هست شروع كردم به بازي و سوالي كه پيش اومده اينه كه بازي مسابقات رالي، هواپيمايي و اين جور چيزا نداره يا من خوب نگشتم؟

اگه هست مكانشون كجاست يا بايد قبلش كاري انجام بدي تا باز بشن؟

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دوستان من دو سه روزي هست شروع كردم به بازي و سوالي كه پيش اومده اينه كه بازي مسابقات رالي، هواپيمايي و اين جور چيزا نداره يا من خوب نگشتم؟

اگه هست مكانشون كجاست يا بايد قبلش كاري انجام بدي تا باز بشن؟
تو نقشه دنبال ساید میشن های Clutch Nixon بگرد. با NPCهای بازی هم حرف بزنی جاشونو مارک میکنن توی نقشه.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان کسی هست بدونه این ارور واسه چیه ؟
دو روزه کامل جیگرم رو سوزونده ~X( 2 روزه سره یک تروفی برا پلات موندم
وارد بخش مولتی میشم ، میرم تو مپ ، 2 دقیقه بیشتر نگرم نمیداره سریع این ارور زو میده و لفت
معنی متن ارور رو میدونم ، راه حل کسی داره لطف کنه ممنون
به ساپورت یوبی هم تیکت دادم ولی هیچی

ویرایش :
فروم یوبی و درگیری خارجی ها هم با این ارور
Error - Snowshoe -C3CE2543 | Forums

FC S.JPG

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان کسی هست بدونه این ارور واسه چیه ؟
دو روزه کامل جیگرم رو سوزونده ~X( 2 روزه سره یک تروفی برا پلات موندم
وارد بخش مولتی میشم ، میرم تو مپ ، 2 دقیقه بیشتر نگرم نمیداره سریع این ارور زو میده و لفت
معنی متن ارور رو میدونم ، راه حل کسی داره لطف کنه ممنون
به ساپورت یوبی هم تیکت دادم ولی هیچی

ویرایش :
فروم یوبی و درگیری خارجی ها هم با این ارور
Error - Snowshoe -C3CE2543 | Forums

View attachment 89611
از چه نتی استفاده میکنی؟ اونجا که گفتن احتمالا بخاطر nat type هست
من اون تروفیو دیروز گرفتم مشکلی نداشتم
البته ازونجایی که یکی باید هاست بشه و نت ایرانم داغونه گفتم اون طرف منو ادد کنه. که مشکلی پیش نیاد
اگه نتت اوکیه و میخوای دو نفره بری اینکارو کن شاید حلشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
از چه نتی استفاده میکنی؟ اونجا که گفتن احتمالا بخاطر nat type هست
من اون تروفیو دیروز گرفتم مشکلی نداشتم
البته ازونجایی که یکی باید هاست بشه و نت ایرانم داغونه گفتم اون طرف منو ادد کنه. که مشکلی پیش نیاد
اگه نتت اوکیه و میخوای دو نفره بری اینکارو کن شاید حلشه
ممنون عزیز
دیشب با بدبختی جور شد شانسی بعد خون دل خوردن ها تروفی رو گرفتم پلات شد
با نت مخابرات - پینگ 80 تا 100 بدون حتی یک تایم اوت در 10 دقیقه پینگ مستمر و Nat Type 2

• Like
Reactions: zilyzal

seyed_mahdi110

کاربر سایت
Apr 26, 2013
29
سلام
دوستانی که این بازی رو آنلاین بازی میکنند من تازه اول راهم و میخام با یکی این بازی رو دونفره برم
کسی هست ؟
و اینکه اگر میشه به من تلگرام پیام بدید @SMNEN
یه گروه کاشکی راه مینداختید تو تلگرام که تمامی بچه های آنلاین این بازی رو جمع کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر