Fable : the lost chapters

خوب از اسمش معلومه.من فرزاد جان میخوایم اینجا در مورد بازی Fable که یک شاهکار در نوعه خودش بود یکمکی صحبت کنیم و نظر شما عزیزان رو هم در مورد این بازی بفهمیم.در ضمن اینحپجا اگه جایی از بازی گیر کردین هم میتونین بپرسین...

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
امروز رفتم نيگا كردم ميبينم نزديكه 17 مگ ميشه سيو هام.تازه زيپش ميشه 10 مگ.منم اونايي رو كه احتمال ميدم رو برات ميزارم...ميشه حدود 5 مگ...

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
آقا يه سوال اينكه ميگن اين بازي چند تا پايان داره راسته؟
و يه سوال ديگه اينكه وقتي تو اون ضهر زمستوني هستي قسمتي كه 4 تا صورت رو ديواره و با علامتات به صحبتشون مياري يه دختره واي ميسته و يه سوالي در مورد Oracle ميپرسه؟؟؟
اين يعني چي؟؟؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آقا يه سوال اينكه ميگن اين بازي چند تا پايان داره راسته؟
نه..این بازی فقط و فقط یک عدد پایان داره..اما خب ویژگی ها و خصوصیات و ظاهر شخصیت کاراکتر در پایان بازی بنا بر کار ها و اعمالی که در بازی انجام میده متفاوته..

و يه سوال ديگه اينكه وقتي تو اون ضهر زمستوني هستي قسمتي كه 4 تا صورت رو ديواره و با علامتات به صحبتشون مياري يه دختره واي ميسته و يه سوالي در مورد Oracle ميپرس
راستش اینجا را یادم نمیاد

amin mozy

کاربر سایت
Feb 8, 2006
97
سلام
بچه ها من می خوام که یک ماموریت جانبی رو کنسل کنم
چه جوری می تونم تو این بازی این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بچه ها من می خوام که یک ماموریت جانبی رو کنسل کنم
چه جوری می تونم تو این بازی این کار رو انجام بدم
خب اون ماموریت را انجام نده چرا میخوای کنسلش کنی...;)
اما من فکر نکم بشه ماموریتی را کنسل کرد :exclaim:

amin mozy

کاربر سایت
Feb 8, 2006
97
اخه باید از ان منطقه ای که ماموریت هستش رد بشم
و به خاطر این نمی خوام انجام بدم
چون به درجه ی شیطانی ام اضافه می کنه

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط mohandes_register:
بزار اضافه كنه.مشكلي نداره.تو خوبيات كم كم گم ميشه...

دوست عزیز:
قانون شماره 7) لطفاً در صورتی که جواب سؤالی را نمی ‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا سؤال) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می ‌توانید برای خودتان یک موضوع عمومی دیگر باز کنید.
با تشکر

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
دوست عزیز شما نمیخواد به من توضیح بدی.من خودم میدونم چی بگم.شما اگه 2 روزه تو این سایتی من از روز اولش اینجا بودم قوانینم حفظم پستمم هیچ بیخود نبود دقیقا عینه جواب بود.
من تعجبم از مدیران چرا کاربرای اضافی رو از سایت بیرون نمیندازن.به خصوص اونایی که یه دونه پسته مفیدم ندارن و یه سره آشوب به پا میکنن...
در ضمن محمد تو چرا دنباله ایشونی و یه سره ازشون تشکر میکنی؟:d جریان چیه.من که مطمئنم محمد نیستی:-"

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
دوست عزیز Saeedrz اولا که اگه نیازی به اخطار باشه،افرادی هستن که اخطار بدن،کابر amin mozy یه سوال پرسیده و بود و mohandes_Register هم راه حل نسبتا خوبی بهشون گفت،پس نمیشه گفت جواب بی ربط.
پ.ن:اصلا مهم نیست که چه کسی،چه زمانی عضو سایت شده...

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Elvish Hero:
دوست عزیز Saeedrz اولا که اگه نیازی به اخطار باشه،افرادی هستن که اخطار بدن،کابر amin mozy یه سوال پرسیده و بود و mohandes_Register هم راه حل نسبتا خوبی بهشون گفت،پس نمیشه گفت جواب بی ربط.
پ.ن:اصلا مهم نیست که چه کسی،چه زمانی عضو سایت شده...

اخه خودتون قضاوت کنین :
پست شماره 39 این اقا رو نگاه کن ببین همون قانونی رو که من گفتم نقض کرده یا نه؟
در ضمن طرف صحبتم فقط و فقط اقای Elvishe و با هیچ کس دیگه ای نیستم!!!
در ضمن اگه این بابا تا حالا 783 تا پست داده تا وقتی رسید به اینجا منم منم بکنه خیلی براش متاسفم.
و این رو هم بگم من در کمتر از یک ماه حداقل میام جزء 6 نفر اول تا این اقا نگه تازه وارد.

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
اول بازی رو بازی کن و بعد نظر بده.اصلا 1ماه میشه پایه کامپیوتر میشینی یه تا حالا فکر میکنم یه بارم این بازی رو نکردی.شما از این به بعد در مواردی اظهار نظر کن که عینا اون برات پیش اومده باشه.منظورم همونجایی که آقا امین گیر کرده بود.اونجا که امین گیر کرده دقیقا جوابش همون پست منه و من هم هیچ قانونی رو نقض نکردم.رو صحبت تو هم من بود نه کس دیگه ای.در ضمن برا خودت متاسف باش.
در آخر من از مدیرا در خواست برخورد با اشون رو دارم.این اولین تاپیکی نیست که ایشون داره به هم میریزه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر