Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
Grrrrrrrr..
خدا کنه چیز بدی از اب در نیاد من از این کمپانی تا حالا بازی بد ندیدم امیدوارم بد نشه اخه انتظارات زیاده

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه سری اطلاعات بود گفتم اینجا هم باشه بد نیست:biggrin1:
1:
سایت رسمی Blizzard هم update شده و logo و screen shot هایی از بازی قرار گرفته
2:
درباره داستان بازی گفته شده است که اتفاقات این نسخه 20 سال بعد از داستان بازی Lord of Destruction اتفاق می افتد.همچنین گفته شده اسن مدت زمان بازی چیزی در حد نسخه دوم هست.
3:
درباره تاریخ عرضه بازی سوال شده و Frank Pearce گفته است که ما نمیتونیم تاریخ عرضه این بازی رو اعلام کنیم ولی میتونیم اینو بگیم که اکنون 4 سال از ساخت بازی میگذرد
4:
Frank Pearce گفته است که موتور این بازی موتوری جدید است و برای این بازی ساخته شده است همچنین Pearce گفته:
نقل قول:
“Brand new 3D engine that we developed in-house.”
5:
بازی برای Apple Mac هم تایید شده.
6:
demoــی از بازی در WWI به نمایش در اومده که سایت VG247 درباره این دمو گفته است:
در این دمو که پخش شده ما کاراکتری جدید دیدیم که با تبری در حال مبارزه با مار ها بود همچنین چند dungeon fighting هم در این دمو نشان داده شده.
همچنین مبارزه با زامبی ها و اسکلت ها هم به نمایس در اومده یه نکته ای هست نویسنده خبر بعد از هر جملش یه بار گفته amazing

خب مثل اینکه گفته شده اون سیستم [FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=arial,helvetica,sans-serif]random-level generator [/FONT][/FONT]هنوز هم استفاده شده:love:
سایت IGN هم قسمت FAQ این بازی رو باز کرده
IGN:Diablo III FAQ

این هم یه سری ویدئو از بازی:

Blizzard WWI: Diablo 3 Teaser Trailer

Bad Ass Boss Battle

Destructible Enviornment

Intro to Dungeon

Barbarian Whirlwind

Meet The Witchdoctor

Scoop! Diablo III is Official; Jess Tells More

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
الیزابت هارپر از سایت جویستیک، با Jay Wilson، لید دیزاینر Diablo3 در بلیزارد گفت و گویی تدارک دیده که نکات مهمی در مورد بازی درش گفته شده و من این گفت و گو رو در زیر میزارم.

d3-big-baddie-490.jpg

-آیا شما برای Diablo3 روی کنسولها، هیچ نقشه ای دارید؟
خیر ما هیچ نقشه ای نداریم.

آیا نقشه ای برای موبایل و پلتفورمهای دیگر نیز هست و یا بازی خالصا مختص Mac و PC است؟
در حال حاظر، ما فقط روی مکینتاش و پی سی تمرکز کرده ایم. من مطمئنم که ما افرادی را داریم که روی چیزهای موبایلی متمرکزند و مطمئنم که به زودی با آنها در مورد کارهایی که میتوانیم در این مورد بکنیم، مکالمه ای خواهیم داشت. اما در مورد بازی ای مثل Diablo3 روی مبایل... در این مورد شک دارم.

-با نگاهی به مقادیر گیم پلی، Diablo3 خیلی شبیه به Diablo2 به نظر میرسد. شما برای متفاوت سازی این بازی از Diablo2 چه میکنید؟
ما سعی در متعادل سازیِ بین خرسند کردن طرفداران، و بازی ای داریم که احساس اینکه مال خود ما را بدهد. چیزهای زیادی که در حاظر کرده ایم، و امروز نشان داده شد، از یک نقطه نظر بسیار متفاوت از Diablo2 نشان میدهند. Health System جدید، Monster Design، محیط، کنش و تقابل، امکان گذاشتن Script Eventـها در هر جای، اینها چیزهایی هستند که اثر زیادی میگذارند. هنوز فیترهای جدیدی هستند که در چند ماه آینده در موردشان اعلام خواهد شد و بعضی از آنها بزرگ هستند.

-شما قبلتر گفته بودید که Diablo3 برای قسمت آنلاین، از Battle.net استفاده خواهد کرد، اما بهسازیهایی هم در B.net صورت خواهد گرفت. آیا میتوانید در مورد این بهسازیها چیزی بگویید؟
نه من نمیتوانم. من به شما هدف کلی خود را گوشزد میکنم، که ما در بلیزارد به قسمت آنلاین به عنوان یکی از بزرگترین برتریها تمرکز میکنیم. ما میخواهیم یکی از بهترین تجربه های بازی انلاین را به شما نشان دهیم.
مردم لذت ورژن جدید B.net را با Starcraft2 خواهند چشید و من نمیخواهم که تندر آنان را خراب کنم. ما روی اینکه مردم راحتتر به یک دیگر بپیوندند تمرکز خواهیم کرد، و matchmaking یکی از فاکتورهای مهم خواهد بود.

-چرا شما تصمیم گرفتید که با یک مدل B.net، به جای یک مدل MMO پیش بروید؟
ساده ترین دلیل اینست که ما میخواستیم بازی را در حد گیمرها و طرفدارها بازی کنیم، چون ما هم بازی خود را مانند آنان دوست داریم و این روش تصمیم گیری همیشه ی ما در بلیزارد است. چیزی که ما میخواستیم... یک "Diablo2، اما بهتر" بود. میدانید، بعضی از ژانرها پیشرفت سریعی دارند که تُنها از این پیشرفت را در سبک RPG و FPS میبینیم، اما در این سبک، بازی تنی نیست پس ما احساس کردیم که با یک پی آیند حقیقی برای Diablo2 بسازیم، طوری که طرفداران میخواهند.

-چطور شد که شما برای کار بر Diablo استخدام شدید؟
خوب من قبلا در Relic Entertainment کار میکردم. من روی بازیهای RTS شروع کردم و با مصاحبه با بلیزارد استخدام شدم... من در Relic شاد بودم اما چند تن از دوستان قدیمی من به بلیزارد رفتند و برای من نیز یک مصاحبه ترتیب دادند. من مثل این بود که میگفتم"آروم باش، راب پردو! من با اون یک مصاحبه دارم و اون یکی از بتهای منه!". برای من مصاحبه با راب تجربه ی خوبی بود و ما به صحبت ادامه دادیم. سپس من برای اولین Blizzcon در اکتبر 2005 رفتم و آنها فقط با صحبت مرا به داخل کشاندند. ذاتا، من یکی از طرفداران بلیزاردم و به نظرم طبیعتا برای اینکار مناسبم.

d2-skeleton-overload-490.jpg

-آیا میتوانید بگویید چقدر به عمق پروژه پیش رفته اید و ما کی میتوانیم از بازی بیشتر ببینیم؟
مسلما هر کمپانی دیگری بود، این یکی از سوالهای قابل جواب بود اما یک بازی بلیزارد، این سوال غیر قابل جواب است زیرا ما به مقیاس خطی بازی توجهی نداریم. ما میتوانیم بگوییم که چند درصد پیشرفت کرده ایم، اما با اتمام هر درصد از بازی، درصد بعدی 10 بار بیشتر از درصد قبلی وقت میگیرد. با توجه به لازمه ی تعدد تکرار این حرف، میتوانم بگویم که ما یک بازی داریم که عاشق بازی آنیم.

-با توجه به شرایط انجین و وضعیت در حال حاظر آن، میتوانید حداکثر پلیرهای Co-op را بگویید؟
در حال حاظر تعداد پلیرها در Co-op همان تعداد در Diablo2، یعنی 8 نفر است. ما میتوانیم که تعداد آنرا افزایش دهیم، عدم انجام اینکار یک مشکل فنی نیست بلکه یکی از مسائل بازیست. ما فهمیده ایم که بازی با تعداد پلیر کمتر، حتی کمتر از 8 بهتر است. در حال حاظر 4 پلیر با توجه به دوربین و طبیعت بازی بهترین است. پس در حال حاظر ما در این راهیم، اما امکان اینکه دوباره با مشکلی روبرو شویم زیاد است... صحبت در این مورد برای ما سخت است.

-شما این را در حال حاظر صدها بار شنیده اید، اما آیا یک Cow Level مخفی در بازی هست؟
Cow Level؟ مخفی؟ گذاشتن چیزهای مخفی و اسرار آمیز ایده ی خوبی به نظر میرسد اما در هر صورت این دلیل نمیشود که در بازی باشد!

ممنون از Aurlito

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من تریلر 20 دقیقه ای رو دیدم میتونم بگم واقعا عالی بود .گرافیک بسیار خوب و پر طراوت(البته خیلی ها هم از این موضوع ناراحت هستن) فیزیک عالی .گیم پلی بسیار عالی .

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سیستم مورد نیاز برای حد اکثر رزولیشن و گرافیک چیه؟
منم یه تریلر اچ-دی داون کردم خیلی قشنگ بودش خون و خون ریزی هم عالی بود فقط یه مورد آزار دهنده اونم خیلی کم این بود که شما اگه چیزی و تخریب کنید قطعطات خیلی زود نا پدید میشوند...ولی فیزیک خیلی عالی بود...باس های خیلی جالبی داره...
در یک کلام تا اینجا عالی بوده ولی باید صبر کرد و دید...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سیستم مورد نیاز برای حد اکثر رزولیشن و گرافیک چیه؟
هنوز چیز خاضی اعلام نشده ولی اینطور که تو تریلر هاش دیدم سیستم انچنان بالایی نمیخواد فکر کنم با یه سیستم نسبتا قوی الان به راحتی اجرا بشه;)

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
یه سوال فنی .این بازی کنترلش از بالا هستش؟ نمیشه مثل واچر به دوربین سوم شخص تبدیل کرد؟ اگه نه پس فرقش با استراتژیک چیه؟:biggrin1:البته میدونم از زمین تا آسمون فرق میکنن ولی کنترلشون اینطوری شبیه هم هستن.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یه سوال فنی .این بازی کنترلش از بالا هستش؟ نمیشه مثل واچر به دوربین سوم شخص تبدیل کرد؟ اگه نه پس فرقش با استراتژیک چیه؟:biggrin1:البته میدونم از زمین تا آسمون فرق میکنن ولی کنترلشون اینطوری شبیه هم هستن.

این بازی دوربینش همین جوری هست و همینجوری هم میمونه و هیچ تغییری نمیکنه!
چون در بازیهای سری قبلی و همه بازیهای این سبک همینجوری بوده و هست و این دوربین و کنترل، محبوبیت بسیار زیادی بین طرفداران RPG داره.

پ.ن : واچر = ویچر = Witcher

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza

کنترولش از بالای بالا که نیست ولی خیلی دوربین خوبی هستش و فکر نمیکنم که سوم شخص بشه...

فرقش با استراتژیک:eek:;)خوب به قول خودت که زمین تا آسمون با هم فرق میکنن...
این بازی نقش آفرینی است(rpg)و زمین تا آسمون با استراتژیک میفرقه...

بعدشم این دلیل نمیشه که اگه دوربین از بالا باشه بازی استراتژیک باشه.

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
ممنون. ولی دلیل اینکه من از استراتژیک بدم میاد همین دوربینشه. این بازی مثل بازیهای تو این سبک ماموریت جانبی اینا هم داره؟

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
ممنون. ولی دلیل اینکه من از استراتژیک بدم میاد همین دوربینشه. این بازی مثل بازیهای تو این سبک ماموریت جانبی اینا هم داره؟
آره و جالب اینه که بصورت random این ماموریت ها به شما محول میشه یعنی برای بار دوم یا بیشتر که بازی میکنید به اندازه بازی های دیگه تکراری بودن رو حس نمیکنید
156.gif

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یک سبک بازی ار پی جی ایزومتریک هست.نمیدونم تا حالا این سبک رو تجربه کردی ولی مطمئن باش عاشقش میشی.یه طوری تو تمامی از پی جی شرقی و غربی این نوع ار پی جی اعتیاد اوره:love:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,062
با دوربینش چیکار داری؟ بازی کنی دوربین موربین نمیفمی چیه؟
من از RPG بدم میومد ولی با بازی کردن DiabloII عاشق این سبک شدم. همونطور که با بازی کردن Starcraft:love: عاشق استراتژیکی شدم.
فقط و فقط و فقط BLIZZARD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر