Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فيلم boba fett و obi wan kenobi هم قراره بسازن:-j دست رو كاراكترايي گذاشتن كه تقريبا براي هيچ كس مهم نيست ديگه. حداقل يه سري جديد ميساختن با كاراكتراي جديد. انقد ميلك كني يه سري رو همين ميشه ديگه. چند جا هم خبر زده فيلم ممكنه ضرر بده با اين وضعيتش:))
اوبی وان دوست میداریم... :( :( :(

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اوبی وان دوست میداریم... :( :( :(
اوبي وان - boba fett ،بيشتر از 50 سال پيش مردن تموم شد. فيلم ساختن ازشون اصلا فايده نداره. كاملا اضافه و بي فايده است. الان دقيقا چه اهميتي داره گذشته هان سولو فيلم بسازن؟ حداقل واسه من يكي مهم نيست چجوري با chewi آشنا شد يا فالكون رو پيدا كرد. اينا هيچ چيز جديدي به داستان تريلوژي الان اضافه نميكنه. باز ميرفتن سراغ شخصيت هاي جديد. ديگه وقتشه از اين skywalker saga بكشن بيرون . رسما داره حال به هم زن ميشه

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اوبي وان - boba fett ،بيشتر از 50 سال پيش مردن تموم شد. فيلم ساختن ازشون اصلا فايده نداره. كاملا اضافه و بي فايده است. الان دقيقا چه اهميتي داره گذشته هان سولو فيلم بسازن؟ حداقل واسه من يكي مهم نيست چجوري با chewi آشنا شد يا فالكون رو پيدا كرد. اينا هيچ چيز جديدي به داستان تريلوژي الان اضافه نميكنه. باز ميرفتن سراغ شخصيت هاي جديد. ديگه وقتشه از اين skywalker saga بكشن بيرون . رسما داره حال به هم زن ميشه
فقط این میتونه جنگ ستارگان رو نجات بده. the great JAR JAR B-):D
jar-jar-binks.jpg

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امشب نشستم the Greatest Showman رو دیدم، واقعا چسبید :x :x :x
نمیدونم از آخرین باری که فیلم غیر بلاک باستری دیدم چقدر میگذره ( شاید the Revenant ؟ :)) ) اما اصولا از این مطمئنم موزیکال همیشه بهم میچسبه!!! :x :x :x

آهنگاش، همشون هیجان رو تو رگ ها به جریان مینداختن!:x :x :x

همون چند دقیقه اول حجت را بر من تمام کرد که باهاش حال خواهم کرد! >:)

در کل اینکه خیلی بهم چسبید! :x >:) :x

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Fox-Disney-and-Comcast.jpg

جنگ برای تصاحب فاکس قرن بیستم همچنان ادامه دارد. بنا بر اطلاعات منتشر شده، فاکس قرن بیستم در تاریخ 10 جولای جلسه سرمایه گذاری خواهد داشت. در این جلسه کمپانی فاکس قرن بیستم تصمیم خود را رابطه با همراهی کردن دیزنی و یا در نظر گرفتن پیشنهاد خرید این کمپانی توسط Comcast را خواهد گرفت. به تازگی نیز مشخص شده که دیزنی خود را آماده کرده است که پیشنهاد بیشتری نسبت به رقم پیشنهادی Comcast را در این جلسه مطرح کند زیرا Comcast بسیار مصمم است که فاکس قرن بیستم را خریداری کند. لازم به ذکر است که پیش بود که دیزنی کمپانی فاکس را 52 میلیارد دلار خریداری کرد ولی این معامله در تابستان 2019 نهایی خواهد شد.
Screenrant

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان حقیقتا چند نفرتون فیلم Mulholland Drive رو خودش متوجه شده ؟:D (بدون دونستن هیچ پیش زمینه ای و خوندن هیچ مقاله ای قبل و بعد از دیدن فیلم )
امروز این رو می دیدم بعد گذشت یک و نیم ساعت کلا جریان فیلم عوض شد و همونجا گیرپاچ کردم:|
بعدش تو اینترنت در مورد نقد و توضیح می گشتم که نظرات و تحلیل های رئال و سورئال و ...... کاربران در سایت های مختلف رو دیدم:o:o
اینجا به نظرم 2 حالت وجود داره !
یا مشکل از اطلاعات سینمایی کم من هستش:((
یا اینکه خیلی ها هم بعد دیدنش فیلم هیچی نفهمیدن و سریع با خوندن چندتا از مطلب شاخ شدن ! و مثلا از خودشون نقد و تحلیل نوشتن :-@
البته مثلا فیلم mother در همون صحنه 2 برادر تقریبا قضیه اش برام مشخص شد اما این واقعا یه چیز دیگه بود !

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان حقیقتا چند نفرتون فیلم Mulholland Drive رو خودش متوجه شده ؟:D (بدون دونستن هیچ پیش زمینه ای و خوندن هیچ مقاله ای قبل و بعد از دیدن فیلم )
امروز این رو می دیدم بعد گذشت یک و نیم ساعت کلا جریان فیلم عوض شد و همونجا گیرپاچ کردم:|
بعدش تو اینترنت در مورد نقد و توضیح می گشتم که نظرات و تحلیل های رئال و سورئال و ...... کاربران در سایت های مختلف رو دیدم:o:o
اینجا به نظرم 2 حالت وجود داره !
یا مشکل از اطلاعات سینمایی کم من هستش:((
یا اینکه خیلی ها هم بعد دیدنش فیلم هیچی نفهمیدن و سریع با خوندن چندتا از مطلب شاخ شدن ! و مثلا از خودشون نقد و تحلیل نوشتن :-@
البته مثلا فیلم mother در همون صحنه 2 برادر تقریبا قضیه اش برام مشخص شد اما این واقعا یه چیز دیگه بود !
من بدون پیش زمینه دیدم و فقط داستان فیلم را متوجه شدم اما اشاره ها و تشبیه ها و استعاره و هر چیزی که به بکار رفته بود را بعد با خوندن نقدش فهمیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر