راهنمای کامل بازی FARCRY 3

tezqr

کاربر سایت
Mar 29, 2018
2
دوستان من اون مرحله که ی هیولا با ماسک قرمز میاد باید با کمان نابودش کنی گیر کردم ... هیولا رو نابود میکنم ولی بعدش که ادمای سیاه میان رو نمیشه رد کرد زودی ادمو میکشن.. باید مقاوت کرد یا راه خاصی داره؟؟؟

bmohamadi

کاربر سایت
Apr 14, 2018
3
سلام دوستان !

کسی راهی بلده ( ترینری یا کدی یا ... ) که باهاش بشه تو بازی پول رو صفر کرد ؟
یه ترینر زدم پولش شد 99999999 !!! یه جورایی دیگه حالگیری شده ...
پول تو بازیه دیگه معنی نمیده ! :d
سلام چه ترینری زدی که پولش شد انقدر؟

xxx CR7 xxx

کاربر سایت
May 23, 2018
3
سلام
من در قسمت چپتر 7 بعد از اینکه اون غول سیاه رو می‌کشیم به یک جزیره ای میرویم
تو اون جزیره که قسمت چپتر 7 بخش PAYBACK می شه تعداد زیادی از سربازها رو باید بکشی وقتی که همه رو میکشی اون مرد دیوانه (همون شخصیت اصلی بازی که روی جلد بازی هست ) با چاقو ما رو میزنه و ما بیهوش میشیم . بعد از اینکه بیهوش میشیم به یک جای خیالی میرسم که آسمون اون پر از تارهای رنگی آبی است و ما باید رو تعدادی تلویزیون راه برویم وقتی جلوتر بریم همون مرد دیوونه است چند تا شده وبه سمت با حمله می کنند همین زور هم به وجود می آیند و هی اضافه می شوند یکبار من همینطوری جلوتر رفتم و خود واقعی اون مرد دیوونه رو دیدم یه جا ایستاده و وقتی خواستم به اون حمله کنم بقیه ی اون مرد ها من رو میکش

لطفا بخونیدش.
توضیحات رو کامل دادم .
سپاس.

aliebrahimi3499

کاربر سایت
May 26, 2018
2
من تو مرحله ای که خنجرو پیدا میکنه میده به اون یارو بعد با هم درگیر میشن گیر کردم میگه اول باید کلیک راست بعد کلیک چپ بعد کلیک چپ بعد اسپیس بعدش میزنه press اینجا باید چیا بزنم دکمه های eوcهم امتحان کردم نشد لطفا راهنمایی کنید مرسی
[

aliebrahimi3499

کاربر سایت
May 26, 2018
2
من تو مرحله ای که خنجرو پیدا میکنه میده به اون یارو بعد با هم درگیر میشن گیر کردم میگه اول باید کلیک راست بعد کلیک چپ بعد کلیک چپ بعد اسپیس بعدش میزنه press اینجا باید چیا بزنم دکمه های eوcهم امتحان کردم نشد لطفا راهنمایی کنید مرسی

Faith..hasti

کاربر سایت
Apr 18, 2018
3
سلام
من در قسمت چپتر 7 بعد از اینکه اون غول سیاه رو می‌کشیم به یک جزیره ای میرویم
تو اون جزیره که قسمت چپتر 7 بخش PAYBACK می شه تعداد زیادی از سربازها رو باید بکشی وقتی که همه رو میکشی اون مرد دیوانه (همون شخصیت اصلی بازی که روی جلد بازی هست ) با چاقو ما رو میزنه و ما بیهوش میشیم . بعد از اینکه بیهوش میشیم به یک جای خیالی میرسم که آسمون اون پر از تارهای رنگی آبی است و ما باید رو تعدادی تلویزیون راه برویم وقتی جلوتر بریم همون مرد دیوونه است چند تا شده وبه سمت با حمله می کنند همین زور هم به وجود می آیند و هی اضافه می شوند یکبار من همینطوری جلوتر رفتم و خود واقعی اون مرد دیوونه رو دیدم یه جا ایستاده و وقتی خواستم به اون حمله کنم بقیه ی اون مرد ها من رو میکش

لطفا بخونیدش.
توضیحات رو کامل دادم .
سپاس.
ببین باید سعی کنی همین طوری بدویی بری به خود واقعیش برسی سریع بکشیش.درمانشم بینهایته میتونی مدام درمان کنی ولی سریع باید بدویی و از اون واس های خیالی فاصله بگیری.

Faith..hasti

کاربر سایت
Apr 18, 2018
3
ببین هر دکمه ای که میخواد خودش مینویسه.حتما میگه همون دکمه رو پشت هم بزنی.

ous mosa

کاربر سایت
May 31, 2018
2
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s
شما باید کلیدmروبزنی نقشه که باز شد دوبار برروی علامت زرده کنار خانه ببزنی

ous mosa

کاربر سایت
May 31, 2018
2
سلام من مشکل سیو دارم.دیروز خیلی بازی کردم 4تا سلاح و120تیر خلاصه خیلی کاراکردم .کامپیوتر رو ریستارت کردم دیدم سیو هاش همه پاک شده . چی کنم لطفا پاسخ بدید.

Faith..hasti

کاربر سایت
Apr 18, 2018
3
سلام من مشکل سیو دارم.دیروز خیلی بازی کردم 4تا سلاح و120تیر خلاصه خیلی کاراکردم .کامپیوتر رو ریستارت کردم دیدم سیو هاش همه پاک شده . چی کنم لطفا پاسخ بدید.
اگه تو ماموریت باشی باید حتما به نقطه ی خاصی از بازی برسی که سیو بشه که عکس دوتا اسلحه بالای راست صفحه میاد یعنی سیو شد.اگه هم ماموریت نبودی تو منوی بازی سیو رو بزنی سیو میشه مگه اینکه بازیت مشکل داشته باشه.

xxx CR7 xxx

کاربر سایت
May 23, 2018
3
ببین باید سعی کنی همین طوری بدویی بری به خود واقعیش برسی سریع بکشیش.درمانشم بینهایته میتونی مدام درمان کنی ولی سریع باید بدویی و از اون واس های خیالی فاصله بگیری.
دستت درد نکنه خیلی ممنون همون جوری که گفتی رفتم و مرحله رو رد کردم

Sadegh1385

کاربر سایت
Jun 12, 2018
3
سلام من بازی رو تموم کردم اما جای سه تا تفنگ برام باز نمیشه پوست حیوانات و که می‌خوام جمع کنم نوشته ای رو میاره چه‌طور پوستشون بگیرم وقتی‌کشتمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر