Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
امروز به طرز عجیبی سرورهای بتل 4 پر شده حتی سرورهای دی ال سی که توش کسی پر نمیزد EA هم برا هر دی ال سی چندتا سرور گذاشته:D
فکر کنم ملت منتظر بودن بتل جدید زمان مدرن باشه دیدن که نیست دوباره چسبیدن به بتل 4 :))
ولی خب خوش بحال ما شد با سرورهای پر بازی میکنیم:D

• Like
Reactions: Lions Gate

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
نمیدونم کسی به این نکات اشاره کرده یا نه :
1- تو بازی میشه هم تیمی رو کشید یه جای امن و اونجا Heal کرد چون برخلاف بتل های قبلی اینطوری نیست که یه آمپول بزنی طرف پاشه و انیمیشن مخصوص خواهد داشت.
2- تو بتل 1 اینطور بود که هر انفجاری رخ میداد ساختمون ها با یه انیمیشن تخریب میشدن ولی تو بتل V اینطور نیست بسته به محل انفجار و یا زاویه ورود تانک به ساختمون دیوار ها تخریب و زاویه فروریختن متفاوتی خواهند داشت. در واقع سیستم Debris Kill تغییر کرده و بازیکن ها میتونن از این استفاده کنن.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یکی از دلایلی که شخصا کم میام بازیسنتر این هستش که هر چی نشون میدن حالا فیفا ۱۸ ، دیتروید نمیدونم بتلفیلد نسخه جدید فینال فانتزی ، رزیدنت اویل ، نمیدونم هر چی هر چی ، به شکل بیمارگونه ای کوبیده میشه دیگه نظرات رو خوندم داشتم حالت تهوع میگرفتم ، روز عرضه بازی همتون رو که کف کردین دارین پلی میدین میبینم :D

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
یکی از دلایلی که شخصا کم میام بازیسنتر این هستش که هر چی نشون میدن حالا فیفا ۱۸ ، دیتروید نمیدونم بتلفیلد نسخه جدید فینال فانتزی ، رزیدنت اویل ، نمیدونم هر چی هر چی ، به شکل بیمارگونه ای کوبیده میشه دیگه نظرات رو خوندم داشتم حالت تهوع میگرفتم ، روز عرضه بازی همتون رو که کف کردین دارین پلی میدین میبینم :D
من از تریلر زیاد خوشم نیومد ولی وقتی توضیحات جک فرگز رو دیدم خیلی امیدوار شدم.
تنها موردی همکه زیاد باهاش سازگار نبودم وجود سرباز های زن تو بازی بود با باقی موارد حال کردم.
واقعیتش موقع بتل یک هم خیلی هایپ بودیم و تا حدودی هم لذت بردیم ازش ولی فکر کنم هممون مخصوصا بتل بازای قدیمی سر این متحد القول باشن که خیلی زود بازی خسته کننده شد.

• Like
Reactions: si.armin

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اول اینکه پست اول خیلی خوب شده دست مریزاد اطلاعاتش خیلی کامله
بعد راجب تریلر
چقدر رنگاورنگ و سر سبز بود اونجا!:D
اگر نگفته بودن که توی بازه ی ww2 هست قطعا میگفتم این نسخه تو ویتنامه!:D
در هنگام پرش نیز می توان تیر اندازی کرد
پ.ن: این حالمو گرفت!:-<

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
اون افرادی که به دلیل وجود زن تو بازی بازی رو میکوبن با زن ها مشکل ندارن . با تحریف تاریخ مشکل دارن چون جز شوروی هیچ کشوری به طور رسمی تو خط مقدم از زن ها استفاده نکرده . دقت کنید تو خط مقدم

در بقیه قسمتها مثل آشپزخانه ، پرستاری حتی راننده کامیون استفاده کردن ولی در خط مقدم به طور رسمی فقط شوروی استفاده کرده.
در فرانسه هم جز نیروهای مقاومت زنها اسلحه به دست گرفتن . اگر اون اسکواد رو فرانسوی و از نیروهای مقاوت معرفی میکرد مشکلی نبود ولی انگلیسی معرفی کرد .

اما اشتباه می کنند چون طبق مقاله ای که سایت ورج در پاسخ به انتقادات منتشر کرده نشون میده که زنان در ارتشهای دیگه ای هم استفاده شده
Battlefield V fans who failed history are mad that the game has women in it

بقیه ایرادهایی که من دیدم اکثر ناشی از کمبود اطلاعات خودشونه . مثل اینکه دست مصنویی اون زمان نبود یا هدفون رو گوش از کجا اومده

من هم انتظار یه تریلر حماسی داشتم اگر توضیحات جک فرگز نبود من هم نگران شده بودم .اما الان حس میکنم با اومدنش عمر بتل 1 کوتاه میشه و بازی شگفت انگیز خواهد بود

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
این که شما نمیتونی بتل بازی کنی یه بحثه و اینکه بازی میکوبی یه بحث دیگه
فک کنم دو هفته بعد عرضه به رنک ۱۰۰ رسیده بودم
تو تانک هم نفر اول ایران بودم
اینا مهم نیس، حرف اینه که تریلرا زیادی جو میدن
تو بتل واللا تا حالا من ندیدم اسکوآدی با هم کار کنن یا اصن هدفی در کار باشه که پنج نفر با هم ده دقه کنار هم برن و کار کنن و نمیرن
خیلی زود میمیره پلیر. یا باید تعداد اسنایپرا محدود شه یا کشتن با وسایل نقلیه سخت تر شه
یه زمان automatici ردخور نداشت چون اصن بالانس نبود بازی
ازین جهت میگم هایپ الکیه درصد زیادی از تریلرای اینا

• Like
Reactions: the saw

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
بعد دیدن تریلر خیلی عصبی شدم یه لحظه فکر کردم دارم نمایش H1Z1 میبینم ! بعدش رفتم تحقیق کردم دیدم سازنده اصلی تریلر هاشون 2016 استدیو دایس رو ترک کرده

ولی وقتی اطلاعات رسمی بازی از تغییرات گیمپلی و بازی رو خوندم به شدت هایپ شدم , اگه واقعا بازی همینجوری که گفتن در بیاد قطعا شاهکار بزرگی میشه , مثال تیم پلی خیلی مهم تر شده , دیگه سیستم تیر اندازی تصادفی نیست و هر اسلحه یه recoil داره , کانئوست هم که مثل قدیم شده , دیگه هیلینگ هردنبیل نیست 200 تا تیر بخوری بری پشت درخت بشینی برگردی جونت پر شه ! , تجهیزات و گلوله هم همینطور همچیز محدود تر شده grenade spam ای دیگه در کار نیست

فقط امیدوارم با این اسکینا جلوه و ابهت اسم و سری بتلفیلدو خراب نکنن , مثلا یکی با شلوار شیرازی بیاد وسط استالین گراد مثل خیار واسه !

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
تنها موردی همکه زیاد باهاش سازگار نبودم وجود سرباز های زن تو بازی بود با باقی موارد حال کردم.
واقعیتش موقع بتل یک هم خیلی هایپ بودیم و تا حدودی هم لذت بردیم ازش ولی فکر کنم هممون مخصوصا بتل بازای قدیمی سر این متحد القول باشن که خیلی زود بازی خسته کننده شد.
به نظرم اینکه فقط بگن این ویژگی ها هستش تا اینکه این ویژگی ها را در عمل ببینیم خیلی فرق داره باید منتظر موند ببینیم مکانیزم هایی که میگن رو چطوری به وجود آوردن شاید خیلی جذاب باشه که شخصا با سابقه بتلفیلد (حتی هاردلاین هم لذت خودش رو داشت برام) بهش خوش بین هستم ، وجود زن هم خب توی اکثر جنگ ها هستند حتی جنگ هایی که الان توی دنیا وجود دارن ، فقط دلم میخواد سریع تر تریلر مولتی پلیر بازی رو هم ببینم

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بازی سر جمع ده تا اسلحه داشت با پسوند پیشوند های مختلف زیادش کرده بودن
دو سه نوع تانک داشت و دو نوع هواپیما
جالب بود یه ماه اول اما چون lvl70 دیگه به ته بازی میرسیدی دیگه هیچی نبود برسی بهش
میشد با مدهای مختلف بهترش کرد
Operation ش خیلی خوب بود اما مچ میکینگ نداشت تقریبا :/ یعنی عملا نمیشد رفت توش، گاهی شانسی میشد
کمپینش هم افتضاح بود نمیدونم ملت چرا با کمپینش حال کرده بودن

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تو بتل واللا تا حالا من ندیدم اسکوآدی با هم کار کنن یا اصن هدفی در کار باشه که پنج نفر با هم ده دقه کنار هم برن و کار کنن و نمیرن
خیلی زود میمیره پلیر. یا باید تعداد اسنایپرا محدود شه یا کشتن با وسایل نقلیه سخت تر شه

وقتی با هم کلنی هات بری کاملا تیم ورک رو احساس میکنی... اگه حالا بازی به صورت کلن وار هم که باشه باید اسکواد ها باهم هماهنگ باشن مثلا یه اسکواد میره واسه فلگ اسکواد دیگه کلا با تانک کار میکنه و...

پس اینکه میگن بتل فیلد خرتوخره محضه کاملا اشتباهه

ولی اینکه میگی تریلر جوری ساخته شدن که هایپ کنن کاملا قبول دارم ولی باز با این حال من به این بازی به شدت امیدوارم و همه تغییراتی رو که گفتن کاملا به حرفه ای شدن بازی کمک میکنه... فقط یه مورد رو خیلی حال نکردم اونم ظاهر خیلی متفاوت سربازا باهم بود..‌ یکم یاد کال اف دیوتی افتادم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
مشکل اصلی بکسرس از بچه ها اینه که تریلرهای بازی خیلی جدی میگیرن.
دایس یک تریلر داده، تا تونسته هم جذاب کارگردانیش کرده، حالا اینکه تو بازی همچین نوع همکاری و این نوع گیم پلی نمیبینیم خب مشخصه.
انگار بار اولتونه تریلر از بازی مولتی میبینین.
ازاین به بعد استودیوها باید تریلر بسازن که بازیو بد نشون بده که ما بعدش مجلس ختم بگیریم؟
======
در مورد BF1 هم دایس معجزه کرده از تو دل WW1 همچین محتوائی کشیده بیرون که انقدر سرگرم کننده باشه.
خداروشکر WW2 اینقدر اسلحه دروست داشتنی و محتوای معرفی شده و مخفی داره که ازش بشه یکی از بهترین نسخه های بتلفیلد درآورد.
واقعا بعد اینهمه نسخه مختلف از بتلفیلد هنوز به دایس شک دارین؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
نگاه کن تا الان به غیر حذف سلامت خودکار و ریوایو طولانی دیگه چیز نگران کننده ای برا بازی نبوده که خب همین الانم کم پیش میاد تو بتل 4 یا 1 کسی بیاد کسی رو ریوایو کنه مگه هم تیمی
درمورد سلامت خودکار هم باید بتا بیاد بازی کنیم ببینم چجوریاست
بقیه چیزای بازی کاملا عالین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر