Blade Strangers| PC

bifz_blade-strangers-nintendo-switch-coverart.jpg

Blade Strangers

سبک : Fighting

سازنــــده : Studio Saizensen

ناشـــر : Nicalis

زمان انتشار :Summer 2018
پلتفرم ها :Ps4 , Nintendo switch , Pc , Xbox one

شرکت نیکالیس اومده طی یک اقدام خداپسندانه قهرمان های بازی هایی رو که ناشرش بوده به همراه شخصیت های جدید و همینطور شخصیت های مهمان گرد هم آورده و یک بازی مبارزه ای زیبا ترتیب داده...(اینا قبلا بازی Crystal Crisis رو که تو سبک پازل هست با شخصیت های بازی هاشون برای نینتندو سوییچ بیرون دادند..مثل اینکه بهشون ساخته....)

بیشتر شخصیت ها از بازی Code of Princess هستند که برای 3ds و pc اومد , امسال هم برای switch میاد (عمرا اگر نیم درصد از اعضای بازیسنتر این بازی رو تجربه کرده باشند)

Quote و curly از cave story ...دیگه این عنوان روی همه پلتفرم ها سالی چند بار میاد اینو دیگه می شناسید که !!...البته شکل ظاهری این دو شخصیت از ابتدا و از روی باکس آرت کار شده ولی حین مبارزه بصورت پیکسلی هم در میان...

چند شخصیت هم از سری Umihara Kawase Sayonara میان (بخدا خودم هم نمیدونم چه بازی هست..! فکر کنم نه تنها توی بازی سنتر بلکه توی کره زمین هم کسی اینو بازی نکرده..!!

gvsx_4.jpg

ولی با شخصیت های مهمان همه مخصوصا pc بازها آشنایی کامل دارند

اولی Gunvolt از بازی Azure Striker Gunvolt ( الان میگن چی شرو ور میگی این یارو رو کی میشناسه آخه نکبت ؟)

دومی آیزاک از بازی The Binding of Isaac

سومی Shovel Knight از بازی Shovel Knight

14 کاراکتر برای بازی در نظر گرفته شده تا این لحظه

ka71_3.jpg

• در قسمت story mode بازی که حکم داستان بازی رو داره باید جلوی نهاد شیطانی فردی به نام لینا که یک دخترک سایبورگه بایستید...
  • قسمت Missions mode بخشی هست که مهارت هاتون رو اونجا تقویت کنید به همراه آرکید و ترینینگ و.... این مزخرفات بازی های مبارزه ای....
  • برای هر کاراکتر زمین مبارزه مخصوصش به عنوان home در نظر گرفته شده به همراه تم موسیقی مخصوص بازی خودش (زمین مبارزه آیزاک همون زیرزمین بو گندو معروف هست)......به همراه 3 رنگ برای لباس..
  • نوار حرکات ویژه به نام Heat up برای بازی در نظر گرفته شده کا با پر شدنش به رسم تمام بازی های مبارزه ای , شخصیت مورد نظر یک حرکت محیرالعقول از خودش در میکنه....!
  • مبارزات از سیستم 4 دکمه ای بهره میبره تا ساده تر باشه و باعث کاهش لگ قسمت آنلاین بشه و همینطور سازنده قول داده که مبارزه ها برای همه حتی کسانی که آشنایی زیادی با بازی های مبارزه ای ندارند راحت باشه و گرافیک Handdrawn بسیار زیبا که به سبک انیمه ای کار شده ...
o12i_5.jpg

*متاسفانه از یکی از شخصیت ها (Solange ) نمیشه عکس قرار داد پیشاپیش پوزش می طلبم .....ماشاالله اون شخصیت توی همه تصاویر هم هست....

The game’s cast of playable characters is as follows

Gunvolt (Azure Striker Gunvolt)

tdtc_gun_volt2-620x350.png

Isaac (The Binding of Isaac)

9441_20180510_011111_thumb.jpg

Quote (Cave Story+)

ap9d_20180508_235531_thumb.jpg

Curly Brace (Cave Story+)

4f_curly_thumb.png

Ali (Code of Princess EX)

ipxy_20180523_011808_thumb.jpg

Liongate (Code of Princess EX)

c9p_20180518_012226_thumb.jpg

Shovel Knight (Shovel Knight)

avxf_20180511_001940_thumb.jpg

Kawase (Umihara Kawase series)

pnhj_blade-strangers-adds-kawase-932614_expanded.jpg

Noko (Umihara Kawase series)

2oe0_imagespdl5a1em.jpg

Emiko (Umihara Kawase series)

vo9k_20180522_024601_thumb.jpg

Lina (all-new character)

6on0_blade-strangers-lina-656x369.jpg

Helen (all-new character)

zoxk_20180517_014505_thumb.jpg

Master T (Code of Princess EX)
z5yi_blade-strangers-master-t.jpg

Solange (Code of Princess EX)

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
تصاویر بازی در یکی از نمایشگاه ها بصورت کاملا زنده....صفحه versus و همینطور character select رو می تونید مشاهده کنید(احتمالا روستر نهایی همین 14 کاراکتر باشند..)

24m2_803316.jpg

9cyo_803320.jpg

y2lm_803317.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
همونطور که گفتم نمی تونم از شخصیت solange تصویر قرار بدم ولی نگفتم که نمی تونم تریلر قرار بدم .......البته نمی دونم آپارات در قبال این حرکت من چه سیاستی رو اتخاذ می کنه!...:-SS...اینم از گیمپلی بروبچز Code of Princess....

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بازی بین کنسول و PC کراس پلی داره؟

فکر میکردم تو کل ایران تنها کسی که برا این بازی هایپه که چه عرض کنم کلا تنها کسیم که از وجود همچین چیزی خبر داره D:

اگه از نظر پرفومرنسی رو سوئیچ مشکلی نداشته باشه میخوام رو اون بگیرم

• Like
Reactions: New Shredder

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
کیفیت بصری بازی منو یاد استریت فایترهای Nes میندازه، البته خیلی جاها مشخصه که پیشرفته تره.
اما جالبه یجورائی نوستالوژی داره برام.
حیف که دیگه اعصاب اون دوران ندارم ، مغزم دیگه برا سبک فایتینگ ارور میده.

• Like
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بازی اومد با حجم 1.39 GB....گروهی به نام Hoodlum زحمت پایرسی بازی رو کشیده مثل اینکه!!...خدا خیرش بده...!!

از اونجایی که من پسر خیلی خوبی هستم و از فیلتر شکن استفاده نمی کنم به نمره های متا دسترسی ندارم پس شما عزیزان
رو ارجا می دم به Gameranking....دوستان از اون پایین اشاره می کنند که متا تا این لحظه با 4 تا نقد 76 هست....

5c9t_capture1.jpg

8ne3_capture2.jpg

gkjw_capture3.jpg

ssj5_capture4.jpg
این نمره ها هم مربوط میشه به نسخه سوییچ ,نیست رو سوییچ قحط الفایتینگ هست و سوئیچیان هنوز دارند با استریت فایتر 2 حال میکنند...اینه که همه مثل خوره ها افتادند روی سولنج سوئیچ..!!...انگار نه انگار پی سی هم سولنج داره...!!
تو این 3 تا نقد هم معلوم نیست کی به کیه یکی از سینگل بازی ایراد گرفته ...یکی دیگه ازش تعریف کرده....ولی چیزی که همه روش اتفاق نظر داشتند گرد آوری و حضور کاراکترهای بازی های نیمچه ایندی کنار هم بوده و از نکات مثبت بر شمردند و همینطور از کاستوم سولنج خیلی تعریف کردند و اون رو سرشار از امید به زندگی و آکنده از مفاهیم روح نواز و آرامش بخش دونستند...!!

یک جایی خوندم دقیق یادم نیست کجا که سر بازی code of princess بود یا vagrant که یک بیمار لاعلاج با انجام بازی و ساعت ها خیره شدن به نقطه های خاصی از صفحه مانیتور شفا گرفته بود...!! یعنی سولَنج در فروش بازی همونقدر تاثیر گذار خواهد بود که Ivy از سول کالیبور یا cammy :x از استریت فایتر یا جماعتی از نِسوان در Dead or Alive ....کلا سیاست کثیفی هست اما بسیار موثر..!!=P~...

حالا خودم یخورده با سولنج ور برم..!!:"> منظورم اینه که کمبو ها رو تمرین کنم و چند تا فایت بزنم میام اینجا نظر میدم....

در پایان شما رو دعوت می کنم به یک تیکه معنی دار, که تو خود بازی امیکو به سولنج می اندازه...!!
نوشته ها رو بخونید لطفا با زیرش کاری نداشته باشید....!![-x

o7uj_7778.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بحمدالله سایت متا هم از فیلتر دراومد تا برادران پرهیزکار و خداترس هم بتوانند از رای و نظر صاحبنظران غربی راجع به بازی های مورد نظرشون اطلاع حاصل کنند نمره نسخه Switch با 13 نقد و نمره ps4 با 6 رای...پی سی هم کسی نقد نکرده ..بیخود نیست اینجا اینقدر خلوته...

7iu2_swich.jpg

u7lg_ps4.jpg

من خودم مقداری اندک با این بازی سر و کله زدم و تا به اینجای کار اینچنین بر من گذشت که:

اصلا نمیشه با سولنج بازی کرد کنترل خیلی چیزا از دست آدم در میره که یکیش بازیه...!!

با شخصیت کاواسه خیلی حال کردم حتی بیشتر از سولنج! (بازیش هم توی استیم هست یک دختر فقیر که بعد از مدرسه عصر ها میره ماهیگیری....البته شما فقط در بالا رفتن از در و دیوار در ابعاد شکسته با کمک قلاب بهش کمک میکنید....نسخه جدیدش هم برای سوییچ معرفی شده ...)

اگه می دونستم Shovel knight همچین صدای نَکَره و گوش خراشی داره و برای هر حرکتش هم یک اسم گذاشته و هی هم با اون صداش تکرار میکنه , اصلا با بازیش اینقدر حال نمی کردم ...ولی حرکت ویژه جالبی داره ، Troupple king رو از تو بازی خودش آورده اینجا وردستش وایسته , همون نهنگه همراه با آب دریا امیدوارم که از روی May درGuilty Gear تقلید نکرده باشه...! کاواسه هم این وسط ماهی گندیده میاندازه رو سر حریف ....

حرکت های آیزاک هم خیلی باحاله آیزاک علاوه بر اشکش , از جای جای بدنش برای مبارزه استفاده می کنه....بویژه از جاهای گرد و بدون مو....مثل مثل... سرش...بله اونجا هم که شما بهش فکر کردید در کمبو ها دخیله...مامانش هم بهش کمک میکنه...خیلی دلم می خواست با گان ولت هم بتونم خوب بازی کنم ولی به اندازه دسته بیل شوالیه هم نتونستم ازش چیزی دربیارم...

استیج ها هم همونطوری که سازنده ها قبلا قول داده بودند به تعداد کاراکتر هاست یعنی هر کسی خونه خودش رو داره ...استدیو ندرریلم خوبه یاد بگیره 40 تا کاراکتر میندازه به جون هم اونوقت 12 تا استیج....

یکی از زد حال های بازی اینه که توی قسمت داستانی کاراکتر های مهمان حضور فعال ندارند یعنی در ابتدا نمیشه انتخابشون کرد و در اصل نقش نخودی در میان معرکه رو به عهده دارند....( شاید در انتها شد ..نمی دونم زیاد جلو نرفتم کاراکتری که انتخاب کردم سولنج بود و از یک جایی به بعد دیگه در توانم نبود ادامه بدم....!) ولی داستان و صحبت های رد و بدل شده بین کاراکتر ها همه کمدی و نمکین هستند...همه این مبارزه ها رو 17- 18 تا کامپیوتر و سرور خشونت طلب راه انداختند و ملت رو از دنیا های خودشون آوردن اینجا انداختند به جون هم...قبل از هر مبارزه هم کاراکتر ها با هم صحبت می کنند تا سر یک موضوعی به اختلاف نظر بر بخورند و بزنند به تیپ و تار هم و مبارزه شروع بشه...ولی مثلا سولنج و مستر تی , کاملا هم رای هستند و کامپیوتر ها این وسط گیج می شند که چیکار کنیم اینها همدیگه رو بزنند...!

زیاد بازی نکردم باز اگه نکته قابل عرضی یافتم این تایپیک رو..تایپیک که چه عرض کنم این ماتم کده ویران وکلبه احزان خالی از سکنه رو میارم بالا..والا بعد از انفجار اتمی هم چهار تا جهش یافته و سوسک تو محیط هستند ...!!

2449_1.jpg

Shovel knight move in Blade strangers

szz0_pink_fish_may.jpg

May move in Guilty Gear Xrd

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
112589
همونطور که تو پست اول گفتم شرکت Nicalis در مقام تهیه کننده یک عنوان بازی دیگه به نام Crystal Crisis هم داره که از گردهم اومدن شخصیت های مختلف چند بازی بوجود اومده ....ولی در سبک پازل مبارزه ای که اول برای نینتندو سوییچ در راس کار قرار گرفت و حالا برای pc هم عرضه شده ....

کسایی که Mortal Kombat : Deception رو بازی کرده باشند احتمالا به خاطر دارند که یک مود برای بازی در نظر گرفته شده بود به نام پازل کامبت ,این بازی دقیقا همونه با امکانات بیشتر و مکانیک های درگیر کننده تر...

شما باید دکتر ماریو بازی کنید و در پس صحنه شاهد زدن زیر زانو توسط استرو بوی در شکم سولنج و گاز گرفته شدن کله آیزاک بوسیله کاواسه باشید ...

20 شخصیت با قابلیت های منحصر به فرد برای بازی در نظر گرفته شده که در ابتدا به 10 تا از اونها دسترسی دارید ..نگران نباشید سولنج از همون اول قابل انتخابه....!! متاسفانه شوول نایت چون سر کار دیگه ای بوده تو این بازی حاضر نشده..

بخش های آرکید و استوری وتگ تیم و ورسوس و آنلاین و کلی مد دیگه برای بازی در نظر گرفته شده ... خودم 2 ساعتی آرکید زدم دقیقا مثل بازی های مبارزه ای توی تاور یکی یکی با حریفان رو به رو میشد و در مبارزه اونقدر باید بلوک ها رو شرق و غرب کنید و حرکات ویژه بزنید تا حریف رو در دو راند شکست بدید و به غول آخر برسید , من 6 نفر رو زدم ولی دیگه رسیدم به یک نینجائه که بدجور ازش لوله شدم و همش آجر ها هوار می شد رو سرم و خونه خراب می شدم...ولی مبارزه ها بویژه در درجه سختی های بالاتر خیلی هیجان انگیز و نفس گیر و اعتیاد آوره...

تو استوری مد هم دو دو نفر به هم می رسن و سر کریستال های قرمز درگیری لفظی بینشون در می گیره و شروع می کنند به هم فحش دادن بعد شما باید طرف یکی رو بگیرید و با مهارت های آجر چینی و ماله کشی خودتون حریف رو مغلوب کنید....

طراحی کاراکترها و رنگ و لعاب بازی به شدت چشم نوازه و امکانی هم قرار داده شده که رنگ بلوک ها و منو ها رو هم بشه تغییر داد...متای سوییچ 79 هست و یوزر اسکور 80 ...اگه طرفداره دکـــتر مـــاریو هستید بازی رو از دست ندید که خیلی زیباست...

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
قراره به مناسبت سالگرد عرضه بازی 3 کاراکتر جدید به همراه دو زمین مبارزه جدید در قالب یک Dlc به بازی اضافه بشه

• اولی Aban از بازی 1001 Spikes
  • دومی Piaa از بازی Doki Doki Poyacchio که یک بازی قدیمی بر روی ps1 هست و گویا فقط در ژاپن عرضه شده!
  • سومی هم کاراکتر جدیدی نیست کاواسه هست از بازی Umihara Kawase منتها لباس تابستونی تنش کرده و 100% ارزش خرید این DLC رو افزایش داده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر