TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
سلام
دوستان میدونم خیلی هاتون محله چینی های پولانسکی رو دیدید
من مدتیه میخوام این فیلم رو ببینم، اما میلی به دیدنش ندارم
و از طرفی برای خوندن یه کتاب، قبلش حتما فیلم های پولانسکی رو باید دیده باشم!
میشه یه جوری منو تشویق کنید به دیدن محله چینی ها و اللخصوص فیلمهای پولانسکی؟:D
ممنونم ازتون:">

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
سلام

و از طرفی برای خوندن یه کتاب، قبلش حتما فیلم های پولانسکی رو دیده باشم

به جک نیکلسون فکر کن!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
سلام
و از طرفی برای خوندن یه کتاب، قبلش حتما فیلم های پولانسکی رو باید دیده باشم!
Chinatown یکی از بهترین فیلم‌های جنایی/کارآگاهی تاریخه. تشویق به همین سادگی :D
Carnage هم خیلی فیلمِ خوبیه. یه فیلم تک لوکیشن ولی عالیه. حال و هوای فیلم‌های سینمای خودمون رو داره (پُر دیالوگ و پُر سروصدا) ولی فیلمِ جذابیه.
درکل پولانسکی کارگردانِ فوق‌العاده‌ایه. فیلمِ خوب زیاد داره و کم پیش میاد که از دیدنِ فیلم‌هاش پشیمون بشی.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کست JohnWick3

kyng_dd5klgeu8aezy2d.jpg

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
البته اینایی که احمد نوشته رو برای درک شخصیت ها میتونی ببینی ولی لوگان به تنهایی هم کاملا قابل درکه... صرفا اینکه خود لوگان و پروفسور ایکسو بشناسی بسه...
الان بحث لوگان شد دوباره
من پریشب دوباره نشستم دیدمش.
این قضیه ای که میگن 1 سال پیش اتفاق میفته واسه پروفسور و اون بلاها سر جهش یافته ها میفته رو جایی میشه فهمید که چیه ؟
کلا چه اتفاقی واسه اینا میفته که اوضاع واسشون اینجوری میشه ؟
واسه این قسمت دیگه ای میخوان بسازن ؟ (دارک فونیکس مربوط بهش هست؟)

Last edited by a moderator:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
کست JohnWick3

kyng_dd5klgeu8aezy2d.jpg
عههه اون دختره بین ایان مک شین و لارنس فیشبرن مگه نمرد ؟ ولی از اون فیلمای نان استاپ اکشنه ها ...\:D/

آقا من دیشب تو اینستا میچرخیدم یه اسپویل ناجود از اونجرز دیدم ... هیچی رفتم پرده ای دیدم:((:((:((:((x-(x-(x-(
یه سوال داشتم دیشبم کل اسپویل های بچه ها رو خوندم :D فقط بگم که فکم افتاد از این فیلم ، کارگردانی عالی ، بازیا عالی، موسیقی ، جکای فیلم و... همه عالی ... این همه شخصیت رو اینجوری مدیریت کردن هنره واقعا ... کیفیت خوبش بیاد زیر 4K نمیگیرم ...
پ.ن 1 : موزیک تم اونجرز با تم ملایم پیانویی تو حلقم...برگام ریخت
پ.ن 2 : خاک بر سر دی سی و وانر:-w:-w
الان طبق عکسایی که از اونجرز بعدی لیک شده ظاهرا به یه نحوی با سنگ زمان برمیگردن به زمان اونجرز 1 ( حمله اول تانوس ) . خب اوکی . الان کل داستان فیلمهای بعد اونجرز 1 تا 4 ، فیلمایی که این وسط ساخته شدن undo میشه ؟ یه جای دیگه خوندم که برادران روسو یه جورایی تایید کردن که فقط 2 نفر از 6 اونجرز اصلی ( استارک ، کاپتان ، کلینت ، هالک ، تور ، بلک ویدو )زنده میمونن ( نمیدونم صحت داره یا نه ) .سوال بعد اینکه دکتر استرنج فیلماش ادامه داره ؟ ؟ اینکه به استارک و اسپایدر من گفت جونتون در مقابل سنگ ارزش نداره بران موندم که سنگ رو دودستی تقدیم کرد ولی خب آینده های متعدد رو دیده و میدونه که استارک خیلی نقش مهمی داره ، اینا اگه زمانوبرگردونن به اونجرز 1 تکلیف دکتر استرنج چی میشه ؟ کلا تایم لاینش پاک میشه ... تنها کسی که میتونه سنگ زمان رو کنترل کنه هم همونه یا رفیقش وانگ.... مغرم ترکید :D:D:D

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
به همون ترتیب ریلیز ببینم؟
چون مثل این که داستاناشون ترتیبش فرق داره ...
X-Men Origins: Wolverine رو نبین به نظرم. هم فیلم شدیدا افتضاحیه، هم به دلیل افتضاح بودنش همه فیلمای بعدی با صوت بلبلی از کنارش ررد می شن و حسابش نمی کنن. لازم نیست کلا. فقط برو بخون که چطور فلزی شد چنگکاش:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
152717889198780028-750x500.jpg

تاریخ اکران فیلم اسلشر ترسناک (Hellfest) تغییر یافت و فیلم یک ماه زودتر بر روی پرده سینما می رود.

شرکت «لاین استیج» (LionStage) و (CBS Films) اعلام کرده اند که فیلم (Hellfest) چند هفته زودتر، یعنی در تاریخ 28 سپتامبر 2018 ( 8 مهر 1397) به جای 12 اکتبر اکران خواهد شد.

«گریگوری پلاتکین» (Gregory Plotkin) که قبلا فیلم ترسناک (Paranormal Activity: The Ghost Dimension) را کارگردانی کرده و تدوین فیلم (Get Out) هم انجام داده است، کارگردانی این فیلم را برعهده دارد. «امی فورسیث» (Amy Forsyth)، «ریجن ادواردز» (Reign Edwards) و «بکس تیلور-کلاز» (Bex Taylor-Klaus)، نقش سه دوست را بازی خواهند کرد که برای نجات دوستان خود در شهر بازی با هم رقابت می کنند که آن ها باور دارند که خشونت تنها راه خلاص شدن از این نمایش ترسناک است.

«گیل آنی هورد» (Gale Anne Hurd) که یکی از تهیه کنندگان سریال مردگان متحرک بوده است، با شرکت «والهالا موشن پیکچرز» (Valhala Motion Pictures) این فیلم را تهیه می کند و مدیر CBS Films، آقای «تری پرس» (Terry Press) که طرفدار پروپاقرص طرح فیلم Hellfest است، باور دارد که این فیلم می تواند تبدیل به یک فرانچایز موفق در ژانر ترسناک شود.

منبع : Bloody Disgusting

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
چند وقت پیش یه تصویر از جت لی دیدم اصلا یه چیز غیر قابل تصوری بود با خیال اینکه قطعا فیکه بدون اینکه به متن توجهی کنم ردش کردم رفت. انقدر شوکه کننده بود که حتی یک لحظه هم فک نکردم که ممکنه واقعی باشه تا امروز که تو یه منبع معتبرتر دوباره همون تصویر رو دیدم!

بعنوان یه طرفدار شوکه شدم! باورم نمیشه استاد کارای رزمی تو 55 سالگی انقدر شکسته شده باشه.
3458152718606330996_jet-li-2018-envejecido.jpg

ظاهرا بیماری پرکاری تیروئید داره و حتی راه رفتن هم براش مشکله :(

یه مدتی بود تو فکر بودم چرا جت لی دیگه کار نمیکنه ای کاش دلیلش این نبود. امیدارم خوب شه و برگرده.

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
چند وقت پیش یه تصویر از جت لی دیدم اصلا یه چیز غیر قابل تصوری بود با خیال اینکه قطعا فیکه بدون اینکه به متن توجهی کنم ردش کردم رفت. انقدر شوکه کننده بود که حتی یک لحظه هم فک نکردم که ممکنه واقعی باشه تا امروز که تو یه منبع معتبرتر دوباره همون تصویر رو دیدم!

بعنوان یه طرفدار شوکه شدم! باورم نمیشه استاد کارای رزمی تو 55 سالگی انقدر شکسته شده باشه.
3458152718606330996_jet-li-2018-envejecido.jpg

ظاهرا بیماری پرکاری تیروئید داره و حتی راه رفتن هم براش مشکله :(

یه مدتی بود تو فکر بودم چرا جت لی دیگه کار نمیکنه ای کاش دلیلش این نبود. امیدارم خوب شه و برگرده.

داداش اصن یه جوری شدم هیییی
باورم نمیشه این جت لیه همون کسی که همرو جر میداد
میدوارم حالش خوب شه اون از بروسلی اون از جکی چان اینم از جت لی چقدر پیرشدن جکی چانو جت لی هی
لا فیلماش خیلی خاطره داستم یه فیلم داشت که یه جورایی سگ یه نفر بود بعد با یه نوازنده نابینایی اشنا میشه
و.... خیلی قشنگ بود انگار همین دیروز بود که دیدمش=((:-<:-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر