نمایشگاه/رویداد EA PLAY 2018 Press Conference

امتیاز شما به کنفرانس EA

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

Results are only viewable after voting.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
1519326012_dwp7misvaaapvqx.jpg

EA games
حظور خودش را در E3 امسال با برنامه ی ea play تایید کرد
Twitch

ag49_ea_e3_armin.jpg

1637638

kass_maxresdefault-(2).jpg

عنوان جدیدی از این سری با نام battlefield v که چند وقت پیش توسط ea تایید شده در تاریخ 23 may به صورت زنده معرفی خواهد شد و در این رویداد قابل بازی خواهد بود

Bioware-logo.png

qbw8_anthem.jpg

عنوان جدید شرکت bioware
Anthem در مراسم حظور خواهد داشت
بر اساس گزارش مالی ea این عنوان قبل از 31 مارچ 2019 عرضه خواهد شد
88446

a84c8e10d7c20b486f6142c76545adaf--electronic-arts-sports-games.jpg

عناوین ea sports نیز در این مراسم قابل
بازی خواد بود و مثل همیشه باید انتظار معرفی عناوینی مثل fifa19 یا
madden nfl و عناوین ورزشی دیگری باشیم

پست اول همراه با امدن تصاویر و اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد.....​

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تیزر نمایش رونمایی بازی هست دیگه... مشخصه برای بخش چند نفره هست. یعنی بازی احتمالا قراره با نمایش بخش چندنفره معرفی بشه!
BF رو من تا جایی که یادمه همیشه با نمایش بخش تک نفره معرفی شدن (با اینکه هیچوقت بخش داستانی خوبی نداشتن) دقیقا مثل COD که کلا کمپین رو کنار گذاشت! این نشون میده که دوتا ناشر بزرگ چقدر تحت تاثیر یه بازی هستن!
تمرکز اصلی بتل همیشه رو مولتی بوده و هنوزم هست و تا ابد خواهد بود

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
تیزر نمایش رونمایی بازی هست دیگه... مشخصه برای بخش چند نفره هست. یعنی بازی احتمالا قراره با نمایش بخش چندنفره معرفی بشه!
BF رو من تا جایی که یادمه همیشه با نمایش بخش تک نفره معرفی شدن (با اینکه هیچوقت بخش داستانی خوبی نداشتن) دقیقا مثل COD که کلا کمپین رو کنار گذاشت! این نشون میده که دوتا ناشر بزرگ چقدر تحت تاثیر یه بازی هستن!

Bad Company :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خيلي وقته تأييد شده كمپين داره! بعد دقيقا كي هميشه با بخش تكنفره معرفي شدن؟ هميشه يه مقدار از هركدوم رو تو تريلر نشون ميدن

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Bad Company :D
سری BF رو منظورم بود وگرنه بد کمپانی که خاطره انگیز بود و حیف که خاک شد!

خيلي وقته تأييد شده كمپين داره! بعد دقيقا كي هميشه با بخش تكنفره معرفي شدن؟ هميشه يه مقدار از هركدوم رو تو تريلر نشون ميدن
میدونم!
فک نکنم کسی نمایش پارسال BF1 رو یادش رفته باشه که تمرکز اصلیش رو نمایش بخش های هیجان انگیز کمپین بود! نمایش اصلی BF4 هم یادمه از بخش داستانی بود که از محیط شهری شروع میشد و آخرش با پرت شدن ماشین تو آب تموم میشد! قبل تر از اون، نمایش طوفانی BF3 که تو یه محیط عظیم بیابونی و با کنترل تانک شروع میشد!

در کل بحث من این نیست! وضعیت بازی های شوتر نظامی امسال مشخصه دیگه جای بحث نداره! دو تا ناشر بزرگ به شدت تحت تاثیر پابجی و فورتنایت هستن که باعث تاسفه! اینا خودشون کلی طرفدار دارن بهتره حداقل طوری از بازی های دیگه پیروی کنن که کسی نفهمه با چنگ و دندون دنبال موفق دوتا بازی دیگه هستن!
نمایش BFV هم حدس می زنم از طریق استریم زنده باشه و احتمال تمرکزش رو بخش چندنفره هست! ممکنه بخش داستان رو هم نشون بدن اما همین تیزر ثابت میکنه که امسال با سال های قبل فرق میکنه!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
سری BF رو منظورم بود وگرنه بد کمپانی که خاطره انگیز بود و حیف که خاک شد!

میدونم!
فک نکنم کسی نمایش پارسال BF1 رو یادش رفته باشه که تمرکز اصلیش رو نمایش بخش های هیجان انگیز کمپین بود! نمایش اصلی BF4 هم یادمه از بخش داستانی بود که از محیط شهری شروع میشد و آخرش با پرت شدن ماشین تو آب تموم میشد! قبل تر از اون، نمایش طوفانی BF3 که تو یه محیط عظیم بیابونی و با کنترل تانک شروع میشد!

در کل بحث من این نیست! وضعیت بازی های شوتر نظامی امسال مشخصه دیگه جای بحث نداره! دو تا ناشر بزرگ به شدت تحت تاثیر پابجی و فورتنایت هستن که باعث تاسفه! اینا خودشون کلی طرفدار دارن بهتره حداقل طوری از بازی های دیگه پیروی کنن که کسی نفهمه با چنگ و دندون دنبال موفق دوتا بازی دیگه هستن!
نمایش BFV هم حدس می زنم از طریق استریم زنده باشه و احتمال تمرکزش رو بخش چندنفره هست! ممکنه بخش داستان رو هم نشون بدن اما همین تیزر ثابت میکنه که امسال با سال های قبل فرق میکنه!
امسال هيچ فرقي با سال هاي قبلي نميكنه:D برعكس cod, تقريبا هيچ كس بتلفيلد رو واسه بخش كمپين نميره. و به جز بد كمپاني٢ كه اونم تو مقايسه با خيلي از كمپين هاي cod ضعيفه بقيه بتلفيلد ها واقعا داغونه كمپينشون. بتلفيلد بازي هستش كه 101% واسه مولتي ميگيرن. همين الانشم منوي كمپين رو مخفي كنن تو بازي كسي متوجه نميشه اصلا:)) نه لول ديزاين درست حسابي داشته نه كاراكتر. هر سال كلي تو نقد ها بهش اشاره ميشه كه ضعيفترين بخش بازيه. حالا باز توbf1 ٤تا كات سين خوب ساخته بودن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
View attachment 87890 متاسفانه EA چند ساله که سری Medal of Honor فراموش کرده و واقعا هم حیفه نسل هشت بدون بدون مدال تمام بشه :(( من که چند ساله هر سال منتظر معرفی نسخه جدید هستم، خدا کنه امسال یه خبری بشه [-o<.
با اون دوتا شاهکار نسل قبل نیاد بهتره :D

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
بعد از بسته شدن ویسرال و کنسل شدن پروژه‌ی استاروارز ایمی هنینگ، همه امیدها به ریسپاون و استیگ آسمیوسن ـه!
امیدوارم امسال بازی‌شون معرفی بشه.

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان اگه نظرسنجی تو ذهنتونه بگید
من که چیزی ندارم:-??

به نظر شما امسال EA موفق به گند زدن به کدوم یک از نوستالژی های ما میشه؟:D

ولی تا اونجا که من یادمه غیر از انتم و عناوین سالیانه ورزشی عنوان دیگه ای رو معرفی نکردن

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نظرسنجی اضافه شد............
به نظر شما امسال EA موفق به گند زدن به کدوم یک از نوستالژی های ما میشه؟:D

ولی تا اونجا که من یادمه غیر از انتم و عناوین سالیانه ورزشی عنوان دیگه ای رو معرفی نکردن
گزینه اخر برای شماست:p:D

• Like
Reactions: mgh2225

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر