اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
آرامش بعد طوفان و مسلما قبل طوفان

ha1f_untitled.jpg

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
«اجباری شدن استفاده از جستجوگرهای بومی در ایران»

"کمپین حقوق بشر در ایران" که مرکز آن در نیویورک مستقر است در گزارشی نوشت: «در پس از فیلتر کردن پیام رسان تلگرام، دولت ایران در اقدامی که می‌توان را گامی دیگر در جهت تعمیق و بسط سانسور و خفقان اینترنتی نامید، استفاده از موتورهای جستجوی بومی را در ادارات دولتی اجباری کرد.»

این گزارش می‌افزاید: «یافته‌های کمپین حقوق بشر در ایران که پیش از این در گزارش‌های متعددی مستند شده است، نشان می‌دهد که این موتورهای جستجو به سانسور گسترده، نشر اخبار جعلی و در مواردی حتی به پخش بدافزار اقدام می‌کنند.»

به نوشته وب‌سایت کمپین حقوق بشر در ایران، خبر اجباری شدن استفاده از موتورهای جستجوی بومی در ادارات دولتی را اول بار رسول سراییان معاون وزیر ارتباطات در روز ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ مطرح کرد.

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
«اجباری شدن استفاده از جستجوگرهای بومی در ایران»

"کمپین حقوق بشر در ایران" که مرکز آن در نیویورک مستقر است در گزارشی نوشت: «در پس از فیلتر کردن پیام رسان تلگرام، دولت ایران در اقدامی که می‌توان را گامی دیگر در جهت تعمیق و بسط سانسور و خفقان اینترنتی نامید، استفاده از موتورهای جستجوی بومی را در ادارات دولتی اجباری کرد.»

این گزارش می‌افزاید: «یافته‌های کمپین حقوق بشر در ایران که پیش از این در گزارش‌های متعددی مستند شده است، نشان می‌دهد که این موتورهای جستجو به سانسور گسترده، نشر اخبار جعلی و در مواردی حتی به پخش بدافزار اقدام می‌کنند.»

به نوشته وب‌سایت کمپین حقوق بشر در ایران، خبر اجباری شدن استفاده از موتورهای جستجوی بومی در ادارات دولتی را اول بار رسول سراییان معاون وزیر ارتباطات در روز ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ مطرح کرد.
من تو شرکت دولتی کار می کنم چنین چیزی که اجباری باشه برای استفاده از جستجوگر ایرانی من ندیدم

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
من تو شرکت دولتی کار می کنم چنین چیزی که اجباری باشه برای استفاده از جستجوگر ایرانی من ندیدم

سراییان خاطرنشان کرد: بخشی از این دستورالعمل باید در وزارت ارتباطات به تصویب برسد و مورد موافقت وزیر ارتباطات قرار گیرد، در همین حال بخشی از آن را نیز به هیات وزیران می بریم تا به تصویب برسد.معاون وزیر ارتباطات گفت: پیش بینی می کنیم تا حدود سه ماه آینده اتفاقات خوبی در حوزه کاربردی کردن موتور جستجوی بومی در کشور اتفاق بیفتد و بتوانیم قابلیت های این پروژه را توسعه داده و آن را به مردم معرفی کنیم.

منم تو کمیته فیلترینگ کار میکنم بدون هیچ چشم داشتی ماهیی 500:D

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
اجباری شدن استفاده از جستجوگر ایرانی با اون همه هزینه هایی که برای این پروژه های ملی (بخوانید سفره ی دور همی) حیف و میل شد کمترین کار نمادینیه که می تونن انجام بدن و اصلا برای کاربران عادی مثل ما اهمیتی نداره و مهم هم نیست. خود دولتی ها استفاده کنن و از مزایاش هم برخوردار بشن! جستجوگر خود مایکروسافت هم نتونست به پای گوگل برسه، ببینیم استفاده از جستجوگر ایرانی رکوردش رو می شکنه یا نه!!

هر پروژه‌ای که بدون کارشناسی و فقط به واسطه‌ی جلب آرای سیاسی طرح ریزی بشه سرانجامش شکست مطلق هست و این تصمیم جدید هم نشونه ی همینه!

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
  • Like
Reactions: Kirk-Hammedd

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
دوستان تو مخابرات تهران الان 2 روزه تو هر بازی میرم بعد 10 15 دقیقه خود به خود دیسکانکت میشه میندازه بیرون!
تو فورتنایت و دستینی و فیفا تست گرفتم دقیقا همینجوری
برای شما هم مشکل داره؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
مدتیه توی پارتی به صورت نوبتی همش با هم نت تایپ میخوریم در حالی که توی تست کانکشن همه نت تایپ 2 هستیم
توی وبلاگ آپدیت سونی خارجی ها هم گزارش دادن از طرفی به اوضاع خراب نت داخلی هم نمیشه شک نداشت !
خواستم بدونم برای بقیه هم هست این مشکل؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان تو مخابرات تهران الان 2 روزه تو هر بازی میرم بعد 10 15 دقیقه خود به خود دیسکانکت میشه میندازه بیرون!
تو فورتنایت و دستینی و فیفا تست گرفتم دقیقا همینجوری
برای شما هم مشکل داره؟
مدتیه توی پارتی به صورت نوبتی همش با هم نت تایپ میخوریم در حالی که توی تست کانکشن همه نت تایپ 2 هستیم
توی وبلاگ آپدیت سونی خارجی ها هم گزارش دادن از طرفی به اوضاع خراب نت داخلی هم نمیشه شک نداشت !
خواستم بدونم برای بقیه هم هست این مشکل؟

امروز من این وضع را دارم
پینگ روی 130 تا 150 هست بازی رینبو میرم مدام ارور سرور لاست میداد و وقتی هم بازی میکردی بعد سه دقیقه مینداخت بیرون
معلوم نیست دارن چکار میکنن

• Like
Reactions: sinart7

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
هیچ سایت ssl(https) توی pc باز نمیشه.مرورگر مختلف هم امتحان کردم، دی ان اس هارو چک کردم و خیلی کار که نوشته بود انجام دادم ولی هنوز مشکل دارم.حتی گوگل و بازیسنتر هم باز نمیشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر