أمتیازات State Of Decay 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
s8i1_5322200_sd.jpg

Developer : Undead Labs
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : XONE ,PC
Release Date : May 22 2018
dwnd_untitled.jpg

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
از همین الان مشخصه crackdown 3 هم هیچی نمیشه دلیل تاخیر زدنشم که مشخصه عدم کیفیت کافی8-|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
متاش از Hyrule Warriors هم کمتر شد :|
من دیگه حرفی ندارم

• Like
Reactions: vaan 2

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
WOW !
اصلا امتیاز همچین نمراتی نداشتم...حدس می‌زدم متا حدود 80 تا 85 بشه:-"
مثل اینکه مشکل اصلی بازی اینه که از نظر فنی بشدت داغون و پر از باگه و اصلا آماده‌ی عرضه نبوده :| واقعا لعنت به مایکروسافت اگه تیم سازنده رو تحت فشار قرار داده که سریعتر بازی رو عرضه کنن و مهلت بیشتری بهشون نداده باشه :|
پ.ن: تو این چند وقته ندیده بودم یوروگیمر به یه بازی نسبتا مهم، Avoid بده! فک کنم اگه نمره میداد، 2-3 از 10 حساب میشد :D:|

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
مثل نسخه قبلی مشکلات فنی گریبانش رو گرفت، الکی نبود که قیمت 30 دلاری روش گذاشت مایکروسافت:-"

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
یوروگیمر نوشته avoid!!!
منتظر توجیه های گهربار فن های عزیز مایکروسافت هستیم.
من که قرار بود اگه چیز بدرد بخوری باشه برای pc بگیرمش. اما الان میتونم پولم رو ذخیره کنم :D

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این بازی رو مایکروسافت جدی نگرفت! بارها گفتم بازی پتانسیل بالقوه بود اما مایکروسافت نخواست ببینه! قسمت اول یه بازی کوچیک و پر از مشکل بود اما با پتانسیل فوق العاده بالا! با وجدی که بازی خیلی مشکل داشت و ناقص بود اما هسته اصلی انقدر خوب بود که می تونست خیی بیشتر از مدت زمان گیم پلی بازیکن رو سرگرم کنه!
خاک بر سر هر کسی که این پروژه رو از مایکروسافت مدیریت کرد و اینو نفهمید! تو این قسمت اومدن دقیق همون وضعیت قسمت اول رو ادامه دادن! دوباره یه بازی کوچیک و جمع و جور و ناقص! اولین نمایش گیم پلی بازی که 25 دقیقه بود و ign منتشر کرد، کاملا مشخص بود بازی قرار نیست قدمی رو فراتر از قسمت اول بزاره! صرفا اومدن دوباره تو شرایط محدود یه بستری رو فراهم کردن که دوباره بازیکن ها بیان تو دنیای State Of Decay!

امتیاز +70 تا 75 شاید برای این بازی کافی باشه مایکروسافت هم قطعا انتظاری نداشته اما دنیای این بازی پتانسیل بیشتری داشت. (برای کسایی که نمی دونن قیمت این بازی 29.99 دلار هست.)

پ.ن: سعی کنید اگر نظری دارید اعلام کنید! دلقک بازی کافیه دیگه... یه موجود چند بار آخه باید نشون بده قدرت تفکر نداره؟ بابا فهمیدیم دیگه حالمونو بهم نزنید!

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من جدا از این گند زدن های ماکرو خسته شدم : |
این همه گنده باشی با این همه سرمایه بعد انحصاری اینطور بدی بیرون؟ اونم نه یکی نه دو تا نه سه تا
بیشتر نسل هشتم رو ماکرو داره این فرمون میره جلو : |
امیدوارم درست بشه وضعیتش ، رقابت مفید بین سونی و ماکرو بهترین اتفاق ممکن ـه برای پیشرفت دوتاشون

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
اینا تو این ۴ سال چیکار کردن که بازی اینجوری ؟ :/
وقتی کوآپ میرین باگای بازی چند برابر میشن :/

• Like
Reactions: SHANSER

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
آقاavoid منظورش چیه؟یعنی نمره نمیده اصلا؟بعدا که وضع بازی بهتر شد نمره میده؟ یعنی من دوری کردم شمام دوری کنین؟:D یعنی چی؟:|

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر