Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من یه جا گیر کردم ؟
مرحله ونوس اونجا که میگه Enter the Oberkommando گیر کردم ،
اونجا که چند تا لوله هست و در نهایت به یه در بسته میرسیم نمیدونم چه جوری از اون درب عبور کنم.

ممنون میشم یه راهنمایی کنید .

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان من یه جا گیر کردم ؟
مرحله ونوس اونجا که میگه Enter the Oberkommando گیر کردم ،
اونجا که چند تا لوله هست و در نهایت به یه در بسته میرسیم نمیدونم چه جوری از اون درب عبور کنم.

ممنون میشم یه راهنمایی کنید .
دو تا قابلیت داره کاراکتر نمیدونم شما کدوم رو داری،یکی اینکه بدویی بزنی در رو بشکونی بری تو ، یا اون‌یکی‌قابلیت همون دورو ور در یه سوراخه یه قابلیتت اینه که بری توی سوراخای کوچیک از اونجا هم راه داره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دو تا قابلیت داره کاراکتر نمیدونم شما کدوم رو داری،یکی اینکه بدویی بزنی در رو بشکونی بری تو ، یا اون‌یکی‌قابلیت همون دورو ور در یه سوراخه یه قابلیتت اینه که بری توی سوراخای کوچیک از اونجا هم راه داره

والا برای من اونی رو داره که با سرعت بزنم درو پیکر بشکنه ولی اینو هر کاری میکنم نمیشکنه ،
تو یو توپ چند تا ویدئو دیدم که کاراکتر سینه خیز میشه و از لابلای لوله ها میره ولی من نتونستم هیچ کاری کنم و کلا کلافه شدم . نیم ساعته گیره این قسمتم .

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
دلم به شدت برای بازی تنگ شده، این دی ال سی های داستانی ارزش اینو دارن که سیزن پس بخریم واسش ؟ مدت زمان گیم پلی اشون چقدر هست ؟

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دلم به شدت برای بازی تنگ شده، این دی ال سی های داستانی ارزش اینو دارن که سیزن پس بخریم واسش ؟ مدت زمان گیم پلی اشون چقدر هست ؟

راستش من اصلا با دی ال سی های بازی حال نکردم. نمیدونم منظورو میرسونم یا نه ولی به نظرم خیلی خیلی یخ بودن. و این که هرکدومشونم یکی دو ساعت بیشتر طول نمیکشن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستا بنده اینجا گیر کردم و نمیدونم چه طوری باید برم جای مارک شده
دقیقا همونجایی هست که یک ادم اهنی رو میکشیم که از یک دستش اتش در میاد و از یک دست دیگش راکت

478b99ee-894a-4ff2-aa19-8732f6d0285f.PNG

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
دوستا بنده اینجا گیر کردم و نمیدونم چه طوری باید برم جای مارک شده
دقیقا همونجایی هست که یک ادم اهنی رو میکشیم که از یک دستش اتش در میاد و از یک دست دیگش راکت

478b99ee-894a-4ff2-aa19-8732f6d0285f.PNG
باید بری ساختمون سمت چپ . اول برو سمت راست و برو بالا بعد از تخته چوبها رد شو و برو ساختمون سمت چپ

• Like
Reactions: Ali Venom

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ممنون اینجا که رد کردم ولی واقعا ولفنشتاین 2 یکی از اورتریتد ترین بازیهای نسل هست. از طراحی و معماری مراحل گرفته تا نحوه روایت داستان تو کات سین ها، مخفی کاری که چه عرض کنم
حتی از Halo 5 هم کمپینش ضعیف تره
با احترام به تمام کسایی که این بازی رو فوق العاده میدونند برعکس من نمرات رو صرفا جوزدگی منتقد ها بابت موج سواری بتزدا Save Player One میدونم

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
ممنون اینجا که رد کردم ولی واقعا ولفنشتاین 2 یکی از اورتریتد ترین بازیهای نسل هست. از طراحی و معماری مراحل گرفته تا نحوه روایت داستان تو کات سین ها، مخفی کاری که چه عرض کنم
حتی از Halo 5 هم کمپینش ضعیف تره
با احترام به تمام کسایی که این بازی رو فوق العاده میدونند برعکس من نمرات رو صرفا جوزدگی منتقد ها بابت موج سواری بتزدا بابت Save Player One میدونم
قضیه اینه که اصلا نباید داستان و روند بازی رو جدی بگیری. بازی فقط بکش و برو جلو محضه. اواسط رو به پایان بازی یه اتفاقای عجیب غریبی میفته که در نوع خودش بنظرم جالبه. شخصیت ها هم خوبن. حداقل اینه که گاها دیالوگ های بامزه ای میگن و روی اعصاب نیستن. گان پلی بازی هم لذت بخشه. انتظارات بیشتر از این نداشته باش و فقط بکشو حال کن!:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قضیه اینه که اصلا نباید داستان و روند بازی رو جدی بگیری. بازی فقط بکش و برو جلو محضه. اواسط رو به پایان بازی یه اتفاقای عجیب غریبی میفته که در نوع خودش بنظرم جالبه. شخصیت ها هم خوبن. حداقل اینه که گاها دیالوگ های بامزه ای میگن و روی اعصاب نیستن. گان پلی بازی هم لذت بخشه. انتظارات بیشتر از این نداشته باش و فقط بکشو حال کن!:D

نه بابا با خود داستان که کاری ندارم ولی نحوه روایت ش اینکه ده دقیقه گیمپلی داشته باشم، ده دقیقه کات سین CG و باز به همین ترتیب برای این نسل واقعا چندین قدم رو به عقب هست
البته از گان پلی و melee های فوق العاده بازی نمیشه گذشت ولی مثلا قابلیت مخفی کاری تو بازی هست اما خیلی ابتدایی و سطح پایین خب چه اصراری بوده به خاطرش گند بزنی تو طراحی مراحل به خاطر این مورد
یا مثلا هوش مصنوعی بازی به شکل عجیبی بد هست و سازنده ها به شکل ناجوانمردانه ایی سعی کردند این مورد رو پوشش بدند

در کل به نظرم بازی بدی نیست ولی خب سازندگان هم به شکل عجیبی در توهم هرچی بزرگتر، ازادی بیشتر یعنی بهتر هستند.

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
نه بابا با خود داستان که کاری ندارم ولی نحوه روایت ش اینکه ده دقیقه گیمپلی داشته باشم، ده دقیقه کات سین CG و باز به همین ترتیب برای این نسل واقعا چندین قدم رو به عقب هست
البته از گان پلی و melee های فوق العاده بازی نمیشه گذشت ولی مثلا قابلیت مخفی کاری تو بازی هست اما خیلی ابتدایی و سطح پایین خب چه اصراری بوده به خاطرش گند بزنی تو طراحی مراحل به خاطر این مورد
یا مثلا هوش مصنوعی بازی به شکل عجیبی بد هست و سازنده ها به شکل ناجوانمردانه ایی سعی کردند این مورد رو پوشش بدند

در کل به نظرم بازی بدی نیست ولی خب سازندگان هم به شکل عجیبی در توهم هرچی بزرگتر، ازادی بیشتر یعنی بهتر هستند.
کات سین ها برای من زیاد مهم نبود:D اما قبول دارم اصلا مخفی کاری به استایل بازی هم نمیخوره منم هیچ وقت نمیرفتم چون مشخص بود بازی بهش بها نداده! دشمن ها هم هستن که شما اونها رو بکشید نه بیشتر:D
بازی درکل انتظار زیادی نداشته باشی خوبه.

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر