اخرین اخبار کارتهای گرافیک (AMD & nVidia)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
امروز سایت NVIDIA محدودیت را برای کاربران ایرانی برداشت. هم اکنون می توانید با ip های ایرانی از سایت nvidia.com و geforce.com دیدن فرمائید و همچنین به راحتی اقدام به دانلود درایوهای مورد نیاز خود کنید.
دانلود نمیشه کرد

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
امروز سایت NVIDIA محدودیت را برای کاربران ایرانی برداشت. هم اکنون می توانید با ip های ایرانی از سایت nvidia.com و geforce.com دیدن فرمائید و همچنین به راحتی اقدام به دانلود درایوهای مورد نیاز خود کنید.
بسیار ممنون!
و یک سوال از کجا خبر دار شدید ؟ اتفاقی متوجه شدید ؟ یا جایی اعلام کرد ؟ سایت های دیگری هم باز شدند ؟

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
200
نام
محمد
نسل بعدی کارتهای گرافیک انویدیا کی عرضه میشه؟
یکی میگفت نیمه دوم 2018
راسته؟
لینک خبرشو کسی داره؟ خودم پیدا نکردم

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسل بعدی کارتهای گرافیک انویدیا کی عرضه میشه؟
یکی میگفت نیمه دوم 2018
راسته؟
لینک خبرشو کسی داره؟ خودم پیدا نکردم

july غرضه می شه اما پهنای باندش از 1080ti دقیقا 100 گیگا کمتره اما ظاهرا کمی سریع تره البته با این قیمت ها روی 10 ملیون حساب باز کنید 700 دلار پایشه که اگر 800 تا کاستومش بشه برسه ایران زیر 10 تومن نمی دنش.

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
july غرضه می شه اما پهنای باندش از 1080ti دقیقا 100 گیگا کمتره اما ظاهرا کمی سریع تره البته با این قیمت ها روی 10 ملیون حساب باز کنید 700 دلار پایشه که اگر 800 تا کاستومش بشه برسه ایران زیر 10 تومن نمی دنش.
امیدوارم ناراحت نشی ولی هر موقع کسی اینطوری قیمت پرونده من حس کردم خودش فروشنده ایی چیزیه.
با این وضع ارز 90 درصد گیمرا من جمله خودم فکر نکنم تو خوابم بتونیم این رقم رو بدیم به یه کارت لعنتی.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امیدوارم ناراحت نشی ولی هر موقع کسی اینطوری قیمت پرونده من حس کردم خودش فروشنده ایی چیزیه.
با این وضع ارز 90 درصد گیمرا من جمله خودم فکر نکنم تو خوابم بتونیم این رقم رو بدیم به یه کارت لعنتی.

دیگه منو که همه در این سایت می شناسن می دونن دلال نیستم اما شاها زیادی خوش بین هستید و با همین خوشبینی زیاد گذاشتید کار به انجا برسه هر چقدر گرون می کنن یا باز می خرید یا می گید نمی شه دیگه پایین ترش رو می خرید برای همه ی کالا ها کلا نخریدن در برنامه ی کسی نیست. اره برای اونایی هم که منتظر ارزون شدن ps4 بودن هم گفتم تاپیکشم هست حالا برن ps4 که 4 ملیون شده بخرن. به جای تهمت زدن به کسایی که دلشون می سوزه به فکر یه راهکاری برای خودتون و مملکتون باشید. اره من می گم نزدیک 10 تومن میاد چون می خوام که حقیقت رو ببینم نه خودم رو گول بزنم چه بسا اگر معجزه ای شد منم استقبال می کنم.

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
دیگه منو که همه در این سایت می شناسن می دونن دلال نیستم اما شاها زیادی خوش بین هستید و با همین خوشبینی زیاد گذاشتید کار به انجا برسه هر چقدر گرون می کنن یا باز می خرید یا می گید نمی شه دیگه پایین ترش رو می خرید برای همه ی کالا ها کلا نخریدن در برنامه ی کسی نیست. اره برای اونایی هم که منتظر ارزون شدن ps4 بودن هم گفتم تاپیکشم هست حالا برن ps4 که 4 ملیون شده بخرن. به جای تهمت زدن به کسایی که دلشون می سوزه به فکر یه راهکاری برای خودتون و مملکتون باشید. اره من می گم نزدیک 10 تومن میاد چون می خوام که حقیقت رو ببینم نه خودم رو گول بزنم چه بسا اگر معجزه ای شد منم استقبال می کنم.
با این تفاسیر یعنی خرید کارت از همین نسل فعلی انویدیا عقلانی تر هست؟ یکی از دلایلی که تا الان کارتمو ارتقاع ندادم این بود که انویدیا قراره از GDDR6 استفاده کنه که دوبرابر قوی تر GDDR5 هست، یعنی GTX 1160 راحت GTX 1080 رو میگیره با همون قیمت 1060!
به هر حال اوضاع برای ارتقاع گرافیک با توجه به وضعیت ارز و عرضه نسل جدید انویدیا خیلی خیلی پیچیده شده!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
با این تفاسیر یعنی خرید کارت از همین نسل فعلی انویدیا عقلانی تر هست؟ یکی از دلایلی که تا الان کارتمو ارتقاع ندادم این بود که انویدیا قراره از GDDR6 استفاده کنه که دوبرابر قوی تر GDDR5 هست، یعنی GTX 1160 راحت GTX 1080 رو میگیره با همون قیمت 1060!
به هر حال اوضاع برای ارتقاع گرافیک با توجه به وضعیت ارز و عرضه نسل جدید انویدیا خیلی خیلی پیچیده شده!

انویدیا گفته اینبار کلی کارت انبار کرده تا لانچش کم نیاد اما اینکه راست باشه 1 طرف اینکه ایا ارزی کسی داره که جنس بیاره طرف دیگس از لحاظ توانم تا نیاد 4 تا سایت معتبر بنچ نذاره نمی شه نظر داد اما احتمالا طبق سابق 2080 ش در حد 1080ti می شه احتمالا کمی بهتر به جای 11 گیگم احتمالا 16 گیگ رم داره با کمی پهنای رم کمتر اما الان گرافیک قبلیا خرید قبل هست انبار قدیم قطعا قیمت مناسب تری می دن دست دومشم دیدم قیمت های خوبی معامله شده اگر پولی در دست دارید به نظرم ریسک نکنید 1 کارت دست دوم بخرید بره هم زودتر به کارت می رسید هم خیالتون راحت هست.

• Like
Reactions: ALI_FURY

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
نه من یه 1070 زوتک خریده بودم 1.5 سال پیش حدود 1.800 که 1 سال بعد خریدش واترکولینگ نشت کرد و سوزوندمش و بعدش که قیمتا اینطور شدن یه قرونم پول دلال ندادم با اینکه مشکلی از بابت پول ندارم و الانم دارم با کنسول سر میکنم، تهمت نزدم ،گفتم که حس میکنم کسایی که اینطور حرف میزنن دلالن چون زیادی دیدم و معذرت میخوام اگر با لحن بهتری نگفتم.
1070 همون 1.800 هم گرون بوده چه برسه قیمتای الان.

• Like
Reactions: saeed_sg and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه من یه 1070 زوتک خریده بودم 1.5 سال پیش حدود 1.800 که 1 سال بعد خریدش واترکولینگ نشت کرد و سوزوندمش و بعدش که قیمتا اینطور شدن یه قرونم پول دلال ندادم با اینکه مشکلی از بابت پول ندارم و الانم دارم با کنسول سر میکنم، تهمت نزدم ،گفتم که حس میکنم کسایی که اینطور حرف میزنن دلالن چون زیادی دیدم و معذرت میخوام اگر با لحن بهتری نگفتم.

خواهش می کنم کسی قطعا از این شرایط راضی نیست. اتفاقا من همیشه از همین واتر بدم میاد اگه نشتی هم نده ممکنه پمپش ایراد پیدا کنه کار نکنه کارت یا cpu داستان دار شه یا حالا پمپش در کمترین حالت به صدا بیافته به نظرم واتر جز زیبایی کارایی دیگه ای نداره درسته که در کارت گرافیک به طور محسوسی باعث کاهش دما می شه اما چندان تاثیری در اورکلاک عادی نداره برای cpu که اختلاف خیلی کمتره

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
7ksy_img_20180709_102424_313_1.jpg

مرد روس بر سر اختلاف درباره اینکه کارت گرافیک nVidia بهتر است یا AMD، بهترین دوستش را کشت

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

• Like
Reactions: IMANOKA

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
دوست عزیز دقیقا چطوری واترکولینگ نشت پیدا کرد؟ اور یا ماین کردین؟؟ به این خاطر که زوتک برند معتبریه و کیفیتش در حد و اندازه asus و msi هستش! گارانتی هم دارن چرا به گارانتی ندادین که یک نو بهتون بدن؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر